Продукти Tommee Tippee

  • 78 646
  • 339
  •   1
Отговори
# 45
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Малко ще оспамя темата, но и аз съм се спряла за в бъдеще на тях и ме интересува от този сайт asda.com как си ги поръчахте? Може и на лични да не задръстим на момичето темата.

# 46
  • Мнения: 30
Има ли някой-който знае как се стерилизира електрическата помпа newsm78

# 47
  • Мнения: 262
само обикновени шишета на ТТ ли ползвате?
аз мислех да си поръчам от тези Анти-колики. някой ползвал ли ги е?
май само лоши отзиви за тях...

# 48
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Аз имам две шишета анти-колики и две обикновени на Tommee Tippee . Но моята Димана не иска да пие от тях ,изобщо не ги признава...  Sad
Та взех пак анти-колики шишета ,но на Dr.Brown. Определено не влиза въздух и съм много доволна от анти-колики шишетата  Peace

# 49
  • Мнения: 498
Да се включа и аз)))) Това е моята марка, но я открих късничко и то преди още да ги има в Б-ия. Отначало давах млякото само с Бе-фрее, шишетата, може да са с много джаджи, но една колика не сме имали и само стъклени ползвах. Една приятелка случайно от Анлгия се върна и тогава видях Томи Типи за първи път естествено тук всичко със закъснение се внася на нашия пазар, но луднах по нейната биба, с дупка в средата, направо я направих луда докато не ми изпрати такива))))) После Пигис Хаус започнаха да внасят и вече ги има и в кварталния гараж))))
Но и до момента сме с техните шишета, като от Англия преди да ги пуснат тук се снаражих със всичките им видове залъгалки, чесалки за зъби и какво ли още не)))), верно че повечето не ги е и погледнал, но важно на мама крастата да е задоволена. Тъй като някой по-напред беше писал за Авент, да от помопата съм доволна, но шишетата... дупката за новоредено шуртеше като 3-ойка, ужас, детето така се давеше.
Разбира се, тук излизат по-скъпо, но ако успеете да се групирате и да си поръчате от техния сайт или някоя мама от чужбина да ви ги донесе ще сте си на далавера))

# 50
  • Мнения: 262
ами аз ги гледах в Амазон тези анти коликовите в опаковка по 2 бг и като сметна доставката и т.н.
май ще ми излезе по-евтино да си ги купя от тук... т.е. от сайта на Пигис Хаус

# 51
  • Мнения: 5
ами аз ги гледах в Амазон тези анти коликовите в опаковка по 2 бг и като сметна доставката и т.н.
май ще ми излезе по-евтино да си ги купя от тук... т.е. от сайта на Пигис Хаус

Viliqna 82, няма никакъв смисъл за две шишета да поръчваш от другия край на континента Wink. Най-добре е да направиш както казва ina.gg и да се комбинираш с приятелки или да си поръчаш всичко необходимо, за да може със спестеното да избиеш разхода за доставка  Money.
 Иначе за малко неща - разгледай сайта www.vkusnatahapchica.com, там нещата са по-евтини от Пигис Хаус/Пакостник/ и имат всичко на TT. И аз съм се насочила към тази марка, дано и бебо да е на моето мнение после, че съм чувала, че и бебо може да си има своите предпочитания и да не ги хареса  newsm78.

# 52
  • Мнения: 262
днес обикалях из Варна за да ги търся и да видя на живо все пак, но оказа че изобщо ги няма.
в една от бебе-борсите ми обясниха, че няма официален вносител за БГ на ТТ и ако реша да съм с тях ще трябва после и консумативите да си поръчвам по интернет.
не знам почвам да се чудя... дали няма да ми излезе много скъпо?!

# 53
  • Мнения: 0
днес обикалях из Варна за да ги търся и да видя на живо все пак, но оказа че изобщо ги няма.
в една от бебе-борсите ми обясниха, че няма официален вносител за БГ на ТТ и ако реша да съм с тях ще трябва после и консумативите да си поръчвам по интернет.
не знам почвам да се чудя... дали няма да ми излезе много скъпо?!

Официален вносител на Tommee Tippee има, и във Варна ги има, в Рошко и на още няколко места.

И да, излъгали са Ви в борсите (ако изобщо могат да се нарекат борси).

# 54
  • Мнения: 4 428
И аз с малката ползвам нещата на ТТ. Много съм доволна!  Peace Аз за сега ползвам техните неща за хранене - купички, лъжички, чашки и т.н. Страхотни са. Особено лъжичките им са най-удобните и меки от всички  Peace
Щях да ползвам и техните шишета, но не ми потрябваха, защото се кърмехме с малката, а сега си пие млякото от една чашка на Авент.
Сега съм се засилила да купувам чаша със сламка и ще видя дали имат такава.
И са на много добра цена!

# 55
  • Мнения: 186
Според мен всичко е въпрос на избор и най-вече дали ще му допадне на детето.Аз лично смятам,че за новородено дете шишето е много удобно,залъгалките на нас не ни допаднаха,ползваме авент,но все пак детето трябва да си избере формата,която му е удобна,лъжичките също са им хубави,но аз лично предпочитам тези с по-дългата дръжка,като  на нуби,та като цяло на нас ни харесата продуктите на тази марка

# 56
  • Мнения: 1 165
днес обикалях из Варна за да ги търся и да видя на живо все пак, но оказа че изобщо ги няма.
в една от бебе-борсите ми обясниха, че няма официален вносител за БГ на ТТ и ако реша да съм с тях ще трябва после и консумативите да си поръчвам по интернет.
не знам почвам да се чудя... дали няма да ми излезе много скъпо?!
На първо четене веднага се сещам, че ги има в Биберон и Премама

# 57
  • Мнения: 609
Има ли някой-който знае как се стерилизира електрическата помпа newsm78

# 58
  • Мнения: 37
и аз да се включа. Аз ползвам продуктите на ТТ вече 2.5 години-помпата е много добра, разглобява се и се стерилизира в стерилизатора. Шишетата-антиколики са също много добри, имитират формата на гърдата и се приемат добре. Стерилизатора също е много добър-събира 5 ТТ шишета или 6 друга марка. Ние използвахме и пелените им за многократна употреба, но вече не ги произвеждат, с тях изкрахме го 1.5г. Млякото още си пием с шишето на ТТ:)
Според мен са отличен избор.
Успех

# 59
  • Мнения: 37
Има ли някой-който знае как се стерилизира електрическата помпа newsm78
Развиваш я от шишето и я слагаш в стерилизатора-горната част влиза под ъгъл, а шишето от горе на поставката.
Не се притеснявай за материала, направен е за стерилизация

Общи условия

Активация на акаунт