Мога ли да сложа цветно зеле в пюрето?

  • 2 368
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 298
nati_nat от къде взе пащърнак ? Аз от доста време обикалям , но не съм намерила . Да не говорим че на повечето места питат мен как изглежда ...Ами аз като незнам .. hahaha

Тук в София мъжа ми го намери на Женския пазар, продава се на килограм от бабки, които явно го произвеждат в малки количества. Изглежда като морков, само, че по-голямо и мръсно бяло.
На нашия голям квартален пазар го няма отделно, а го продават като съставна част от т.нар. "корени за супа".
Това е - търси го по пазарите. Ако го намериш, бебето сигурно ще е доволно, на нас много ни харесва. Да не би пък там по вашия край бабите да ползват друго название? Но по описанието ще го откриеш, ако се предлага.

# 16
  • Мнения: 2 672
слагай всякакъв зеленчук  - така каза педито , ама без патладжан и бамя Wink оризчето не е проблем Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 1 349


lioneberja Не е ли рано за зеления боб ?
Искаше ми се и аз да дам , но за сега не съм се престрашила .
Ами аз слагам по 4-5 шушулки и Ицана го понася добре. За сметка на това при второто пюре с карфиол май прекалих с количеството и падна пръцкане. Дали беше от него не знам, но от 2 дена не давам и не пръцка много. Утре пак ще опитам.
Мисля да сложа и целина днес малко.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 765
Вече се отказвам . Sad Не мога да открия пащърнак и това е .


lioneberja Не е ли рано за зеления боб ?
Искаше ми се и аз да дам , но за сега не съм се престрашила .
Ами аз слагам по 4-5 шушулки и Ицана го понася добре. За сметка на това при второто пюре с карфиол май прекалих с количеството и падна пръцкане. Дали беше от него не знам, но от 2 дена не давам и не пръцка много. Утре пак ще опитам.
Мисля да сложа и целина днес малко.
Целина вече пробвах . Дала съм два пъти няма проблем .
Малко ми странна на вкус . Sick
Но щом е полезна , ще давам .

# 19
  • София
  • Мнения: 1 349
Вече се отказвам . Sad Не мога да открия пащърнак и това е .


lioneberja Не е ли рано за зеления боб ?
Искаше ми се и аз да дам , но за сега не съм се престрашила .
Ами аз слагам по 4-5 шушулки и Ицана го понася добре. За сметка на това при второто пюре с карфиол май прекалих с количеството и падна пръцкане. Дали беше от него не знам, но от 2 дена не давам и не пръцка много. Утре пак ще опитам.
Мисля да сложа и целина днес малко.
Целина вече пробвах . Дала съм два пъти няма проблем .
Малко ми странна на вкус . Sick
Но щом е полезна , ще давам .

И аз сложих целина-стана кисела та кисела. Обаче Ицана направо се облиза. Бе тия бебета явбно не разбиратот вкусове. И кисело и сладко все се облизва. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт