Хип милумил или аптамил

  • 3 745
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 56
кое АМ е по добро

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 20:50 от bibi83

# 1
  • София
  • Мнения: 504
Марти е пил само Хип. В началото беше на ХА, сега е обикновения Хип 2. Доволна съм. Не е имало странични ефекти(запек, разстройство или нещо друго). Но съм чувала добри отзиви и за Милупа.

# 2
  • Монтана
  • Мнения: 1 010
от тези двете съм твърдо за хип ние сме пили до 1г. Лактана

# 3
  • Мнения: 2 447
Това,което предпочете детето ти... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 162
Бебо пие аптамил, харесва му. Пил е хип, от него ака зелено, но самото мляко си е такова, нищо му няма на детето. Само че е по-гъсто и по-трудно се разтваря, а бабунките в него запушват биберона му. Пробвай и двете, бебето ти ще си избере само.

# 5
  • София
  • Мнения: 599
Моето дете е пило само Хипп. Не сме имали никакви проблеми.

# 6
  • Мнения: 107
ние пиехме милумил но чак след 9 месец и го прие много добре иначе знам че лактаната е много добро

# 7
  • Временно
  • Мнения: 788
Моят избор беше Хип.Все още го пие. Peace

# 8
  • Мнения: 2 774
Баткото беше на Аптамил.
Аптамил1 го пиеше с голяма охота-да трудно се разтваря,но ако се прави с хладка вода,ако е вряла си се разтваря без проблем  Peace
Лошото дойде,когато трябваше да обърнем на Аптамил2 ,е не го пи и това е .
Та след седмица гладуване   Rolling Eyes обърнахме на Милумил .
Сега и малката е на Милумил,когато ми се наложи да отсъствам ,не мога да осигуря нужното количество кърма за цял ден и баба и' я храни с Милумил .

# 9
  • Мнения: 15 379
И трите млека са хубави, но зависи кое точно ще допадне на бебето ти.

# 10
  • Мнения: 508
Ние давахме Хип и бяхме много доволни. Детето го приемаше много добре. На мен не ми е ставало на бучици, добре си се разтваряше. Сега вече сме на кисело мляко.

# 11
  • Мнения: 229

Моето дете беше на Аптамил до 1 годинка. След това минахме на Милумил, защото не беше рядък. И двете млека хареса. Опитвали сме Хип розов един два пъти като бяхме останали вечерта без мляко, докато бяхме на гости на сестра ми в София - не го удобри. С Аптамила имахме много проблеми с ако-то - постоянни запеци и много зелено аки. С Милумила аки-тата бяха като на кърмено бебе, жълтички и мекички. Сега сме на Нестле Джуниър и ако-то си му е супер, дори когато яде много запичащи храни, ака по 1-2 пъти на ден мекичко и не зелено. Доволни сме. Въпроса е, какво твоето детенце ще удобри.

# 12
  • Мнения: 351
Аз съм за Лактана Био, което е с пробиотици.
Прочети повече за млеката, Аптамил-а също е добро мляко.

# 13
  • Мнения: 107
Аз съм за Лактана Био, което е с пробиотици.
Прочети повече за млеката, Аптамил-а също е добро мляко.

И аз съм за Лактана БИО. Ако ще е Хип по добре розов с пробиоици. За разлика от Хип Лактана освен с пробиотици е и БИО. В интернет има много инфо за млеката. Но наистина детето само ще предпочете. За Милумил и Аптамил нямам наблюдения.

# 14
  • Мнения: 1 001
Каквото си хареса детето.  Peace
Аз много искам синът ми да пие розовия Хип, обаче той не иска. Иска си Нутрилон-а и това е.  Peace
Бебето ще с покаже кое яде с желание.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт