Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте на всички,
днес се регистрирах във форума и това е първата ми тема.
Бременна съм в 8-ма седмица (според размера на ембриона) , а според цикъла ми в 11-ста.
Аз съм не много бивша спортистка и вече бивша анорексичка.Доста трудно преудолявам промените в себе си , но това го знае всяка жена, която за първи път е бременна.
Днес, поради "розовеникаво" течение бях инцидентно отново на гинеколог.
Установено бе , че имам "отлепване" от външната страна на матката , не към каналчето .Предния ми преглед показа зачатъци на съответното и то се е засилило.
Днес ми биха мусколно Прегнил от 5000  и гинеколожката ми каза от следващият ден,демек утре-по 3 пъти на ден мусколно Нош Па..до 2ри януари, когато ми е следващият преглед.
Моля ви , кажете ми дали е нужна тази процедура, ако има някой компетентен по този въпрос.
Благодаря.

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 23:56 от Mamma

# 1
  • Мнения: 1 796
Ами аз не съм компетентна по този въпрос,но мисля че трябва да слушаш какво ти казва док,дано всичко да се оправи и да изкараш една лека бременност.Успех ти желая  bouquet

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Отлепването на сака е доста сериозно нещо.Стъпките,които са ти предписани са адекватни.Другото,което трябва да правиш е да си почиваш много, не работи нищо.Ставай до тоалетна само...докато се закрепи сакчето добре  Peace
Стискам ти палци

# 3
  • Мнения: 18
До скоро ми се гадеше , а сега спря...
Ембриона няма още сърдечна дейност, което е леко притеснително.
Всичко е притесниелно  Sad

# 4
  • Видин
  • Мнения: 4 921
На какъв ехограф те гледаха? Коремен или вагинален?

# 5
  • Мнения: 18
Вагинален-днес.

# 6
  • Мнения: 1 053
Довери се на лекарката си според мен.Аз лежах в болница за 3 дни за задържане (нямах кървене само контракции) и ми слагаха мускулно Папаверин 2 пъти на ден и система по 1 на ден,но не мога да се сетя как се казваше  newsm78.Дано вси4ко да е наред  Hug

# 7
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Стискай кълки и мисли позитивно.Дано новата година ти донесе хубави новини  Hug
@alex, най-вероятно са ти слагали коктейла от Но-шпа,Папаверин и Спазмалгон, а венозно магнезии  Peace

# 8
  • Мнения: 18
Преди около 15 месеца имам кюртаж и то сполучлив от същатата докторка, попринцип тя се грижи за мен и и имам що годе доверие(щом отново забременях)...
Но , в началото (първите седмици) , всичко беше наред, след това се получи тази "рехавина" във сакчето и днес беше доста нарастнала.Не знам от какво може да е това.

# 9
  • Мнения: 629
Почивай си ! това е единственото което можеш да направиш и слушай доктора. Аз също имах проблем и до 13 г.с пих 3*2 но шпа и 3*2 утрогестан вагинално. Освен но - шпа предписаха ли ти други медикаменти?

# 10
  • Мнения: 18
обичанка, Прегнил от 5000  пак на 2ри януари-казаха ми , че няма смисъл преди това, защото ембриона може да е мъртав  smile3518

# 11
  • Мнения: 1 053
Стискай кълки и мисли позитивно.Дано новата година ти донесе хубави новини  Hug
@alex, най-вероятно са ти слагали коктейла от Но-шпа,Папаверин и Спазмалгон, а венозно магнезии  Peace
Да, вярно бе,  магнезий беше  Wink

# 12
  • Мнения: 629
Ти мисли позитивно лСега ти трябва спокойствие и почивка.Буквално трябва да ставаш само за тоалетна newsm10

# 13
  • Мнения: 1 053
обичанка, Прегнил от 5000  пак на 2ри януари-казаха ми , че няма смисъл преди това, защото ембриона може да е мъртав  smile3518
Недей така,не се от4айвай без при4ина.Мисли позитивно  Hug

# 14
  • Мнения: 793
SoldierOfFortune дано всичко се оправи и след няколко месеца да гушкаш здраво бебче. И аз лежах в къщи 1 месец за задържане,трябва да си спокойна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт