Болки в областа на сърцето при 5 годишно дете

  • 5 338
  • 6
  •   1
Отговори
  • България
  • Мнения: 490
Преди секунди изтръпнах когато пак чух-мамо имаме проблем пак ме боли тук.сложих ръка на сърчицето, то тупкаше много учестено.за секунди всичко мина.първия път беше точно на Коледа.разплака се пред елхата,че дядо Коледа не е донесъл всичките подараци от списъка/искаше 16 подарака/.тогава пак имаше болки и заспа в ръцете ми.отдадохме го на емоциите от деня.но днес......имаме талон за педиатър,които е още в сила/боледува от бронхит дълго време/.утре ще я заведем на преглед.някоя от вас имала ли е такъв проблем с детето си?даите съвети....ставам искам да сам близо до малката докато заспи.....

# 1
  • София
  • Мнения: 9 517
По-добре пиши в здравния или виж темите в деца с увреждания. Ние такъв проблем не сме имали, но мисля че е хубаво да отидете на детски кардиолог - ние сме ходили в педиатрията заради шум на сърцето. Успех, дано всичко е наред.

# 2
  • Мнения: 79
Не се стряскайте, може и да е обикновена невралгия.Децата често страдат от това- минава само.Друг е вариянта да е далака-точно под сърцето.Когато си била малка и си тичала или преяла не ти се е ли случвало да те боли "кризата",поне ние така му казвахме като деца.Пробвай да накараш детенце да клекне за 10 секунди и попитай дали и е по-добре.
Може да е нещо не така сериозно, но най-добре отидете на лекар, поне ще сте по-спокойни след това, надявам се.  bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 99
Идете до Трета Градска там са най-добрите кардиолози.б Hug

# 4
  • Мнения: 81
Знам че при усилен растеж може да се появят болки в съцето, отшумява с времето. Но мисля че е задължително да се консултирате с лекар, поне за да сте по спокойни ако се случи отново.

# 5
  • Мнения: 206
Да, задължително се консултирай с лекар, но не се тревожи и не се паникьосвай!
Старите хора казват, че сърце не боли, в което има доза истина!
Спомням си когато бях малка по същия начин от ляват страна започна да ме боли, много силно, при най-малкото помръдване ме рязваше толкова силна болка, че имах чуство, че с нож ме пробожда!
Няколко дни крих от майка, затварях се в банята и плачех, много ме болеше!
Но не издържах на болкат и и казах, заведе ме на лекар и май пих АБ и ми мина!
Не помня, малка съм била каква ми е била диагнозата, но явно не е била трагична, щом съм още жива! Wink
Така, че не се притеснявай, дано малко да съм те успокоила! Hug

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Не се стряскайте, може и да е обикновена невралгия.Децата често страдат от това- минава само.Друг е вариянта да е далака-точно под сърцето.Когато си била малка и си тичала или преяла не ти се е ли случвало да те боли "кризата",поне ние така му казвахме като деца.Пробвай да накараш детенце да клекне за 10 секунди и попитай дали и е по-добре.
Може да е нещо не така сериозно, но най-добре отидете на лекар, поне ще сте по-спокойни след това, надявам се.  bouquet

Далак всеки го е болял, но при физическо усилие. Така само докато си стоиш случвало ли ти се е?! Не вярвам.

Общи условия

Активация на акаунт