ИМЕН ден във Варна Ние празнуваме и доста лудуваме!!;-)

  • 38 436
  • 732
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 143
Морска а честито дано да е мома наистина Praynig хубаво е кагото са различни  Peace а и ще видиш как със второто си по спокойна и по осъзната като майка Blush
Сега аз на Кати и се радвам и не се шашкам за глупости  Mr. Green но пък и грижите за две деца са повече и затъпяването сащо Mr. Green

# 46
  • Мнения: 95
Бела,а недей така винаги има шанс за мома,третото Crazy Hug
Работим вече по въпроса Mr. Green Ако не е момиченце ще гоня любимия. Шегувам се разбира се, момиченце момченце няма значение  Heart Eyes Да са живи и здрави само Praynig

# 47
  • Мнения: 1 554
Бела,браво за решителността,този път всичко ще е наред Hug

# 48
  • Мнения: 95
Благодаря  bouquet

# 49
  • Мнения: 2 922
 bela, Flowers Four Leaf Clover

Aз пих едно кафе и отивам да водя голямото дете на рисуване.   

# 50
  • Варна
  • Мнения: 893
ух че съм патица  ooooh! детето днес на 6 месеца става,аз чак сега се сетих  Embarassed
чувствайте се почерпени че съм с една ръка и не ми се рови за картинки  Blush
да ви покажа снимки на голямото момче  Heart Eyes


http://andonova.multiply.com/photos/album/16/Kayo_6m# - ето го сръдльо, хич не обича светкавици  Crossing Arms  Mr. Green

Морска честито розови гащи   bouquet
бела  Praynig

# 51
# 52
  • Мнения: 3 595
Вержи мноооооооооого е порастнал  Heart Eyes Честита да му е половин годинката  ura

# 53
  • Мнения: 95
Вержи да ви е жив и здрав Много, много да ви слуша!

# 54
  • Мнения: 15
Здравейте Simple Smile моля за малко помощ по един въпрос - някоя от вас дали има информация относно ваксините п/в хепатит Б в края на първия месец на бебчетата. Нашата педиатърка ни каза че нямат заредени все още от ХЕИ, евентуално към 15-ти февр., а ние навършваме месец на 12 януари  Shocked Някоя от вас купувала ли си е ваксина и каква, каква доза...абе малко инфо щте ми е от помощ. Предварително благодаря

# 55
  • Варна
  • Мнения: 893
не знам как стои въпроса със закупуването  newsm78 и на двете ми деца сме я слагали по ЗК  Confused

# 56
  • Мнения: 860
Здравейте Simple Smile моля за малко помощ по един въпрос - някоя от вас дали има информация относно ваксините п/в хепатит Б в края на първия месец на бебчетата. Нашата педиатърка ни каза че нямат заредени все още от ХЕИ, евентуално към 15-ти февр., а ние навършваме месец на 12 януари  Shocked Някоя от вас купувала ли си е ваксина и каква, каква доза...абе малко инфо щте ми е от помощ. Предварително благодаря

Здравей!
При нас миналата година имаше същия проблем с ваксините, в началото на годината е така. Няма да е чак до 15 февруари по рано ще имат. Ако нямат педиатрите трудно ще намериш само Хепатит Б, аз също питах тогава и ми казаха че върви в комбинация хепатит Б с нещо друго беше и струваше 14лв. но това че беше в комбинация ме спря. И чакахме малко по късно я сложиха, не беше проблем. Все пак може да питам в Търговска лига в кв. Чайка - обикновенно там намирам аз това, което по аптеките не мога.


Virginity много сте сладки Flutter

# 57
  • Мнения: 1 167
По повод ваксините да питам, ако някой има достоверно инфо: Пентаксима и другата с-у пневмококите влизат в сила по ЗК като задължителни от 01.04.2010. Ще важат ли за всички деца или ще са само за родените 2010 или за родените с-д 01.04.2010 или ще са за всички дечковци?

# 58
  • Мнения: 141
Здравейте, момичета!
Виждам, че сте се събрали хубава компания от мами от Варна и бих искала и аз да се присъединя към вас, ако нямате нищо против!
Ние живеем в района на Окръжна болница и ще се радвам да се запозная с други майки от околността, а и не само Hug
Излизате ли по разходки сега в по-студените дни ? Особено майките с по-малки бебчета?

# 59
  • Мнения: 1 554
miracle82добре дошла  bouquet

едното бебе е в корема,а другото вече поотрасна,и да излзиаме  в морската,стига да не вали дъжд Laughing

Общи условия

Активация на акаунт