Koi sa maikite s termin fevruari 2005 ?

  • 8 784
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
Zdraveite termina mi e 3 fevruari 2005. Ima li i drugi za togava?

# 1
  • Мнения: 562
Здравей,

Моят термин е 07.02.2005. Така че ще си бременеем заедно. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 641
Iskam da te pitam Pola lichi li ti vece che si bremenna? Na men izobsto zasega...Zapisala li si se vece niakade na konsultacii? Confused:

# 3
  • Мнения: 562
Леко ми личи, но не и за околните. Но това е защото ходих редовно на фитнес и нямах никакъв корем. А на консултация ще се записвам в началото на август. Така ми каза наблюдаващата лекарка, имам и пълно доверие. А ти?

# 4
  • Мнения: 2 641
Az dosta poskitah nasam natam dokato biah v parvite 1-2 meseca stoto neznaeh che sam bremenna a mi beshe uzasno losho. Hodia  v medicinska akademia - 1 pat zasega samo Wink - no oste ne sam se zapisala niakade. Piesh li niakakvi hapcheta, vitamini i t.n. A zasega pri lichnia si lekar li hodish samo ? Inache i az hodia na sportni tanci i stomah ami e taka plosak  261uu

# 5
  • Мнения: 3 634
Здравейте...

Има доста с термин за февруари 2005, но са се покрили някъде. Лично аз съм за 17 февруари. По назад има една тема с писания от февруарски мамчета.

Имате ли ехографови снимки от вашите бебчета?

# 6
  • Мнения: 2 641
zdravei

az licno imam 2 ehografii na beboka. Ia kazi kak sa mamite v finladia  55

# 7
  • Мнения: 562
Anaise,

Пия фолиева киселина от началото и разтворими мулти витаминчета като се сетя  Embarassed Въобще не съм ходила при личен лекар. Ходя на частно при д-р Панова от Тина Киркова. Там мисля да се запиша на ЖК с абонамент. Момичетата от форума казват много добри думи за тази болница. А аз ще имам впечатления другата седмица.
Сега броя дните до отпуската в края на август когато ще видя морето   Grinning  Grinning  Grinning

# 8
  • Мнения: 31
Днес реших да се регистрирам, след като видях тази тема.Пишете ме и мен тук. Моят термин е на 14 февруари.Ще се радвам да си обменяме опит и идеи.Аз сам мама за втори път.Първото ми детенце е на 5 години и не иска да си и помисли за братче или сестричка.Май ще си имам ядове докато свикне с тази мисъл.

# 9
  • Мнения: 562
Здрасти Алба,

Аз също се регистрирах скоро. Ще ти хареса, форумът е готин. Моя приятелка имаше същите проблеми с първото детенце, но малкият като видя как и расте корема започна да иска братче. Simple Smile

Леко бременеене и до скоро  Wink

# 10
  • Мнения: 2 641
Hi Alba Wink

Na men opredeleno mi e za parvi pat Wink Kade rodi parvia pat ? A vtoria kade smiatash da go napravish?

# 11
  • Мнения: 2 641
Privet Pola,

mersi za otgovorite.Za  Tina Kirkova az niamam dobri vpechatlenia, no ne sam hodila tam. Vsastnost mai navsiakade e uzsano i chovek triabv ada si nameri podhodiast lekar ili de da znam i az kwo tochno...

# 12
  • Мнения: 2 274
Ехоооо! Приемете и мен. Терминът ми е на 18 февруари. Вече имам едно 5,5 годишно ангелче. И така!

# 13
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте и от мен, аз съм за 04.02.2005г. Ама кой знае може или по рано или по късно да се появи. Незнам за вас но на мене лично трудно ми изчисляват термина варирам от 31.01. 2005г. до 09.02.2005г. Според различните изчисления. Но най точния май е за 04.02.2005г. На мене лично ми личи коремчето, ама само аз си го виждам, аз по принцип съм много слаба и съм със плосък корем и ми пролича още в началото на 2 месец. Въпреки, че другите твърдят, че не ми личи, обикновенно повечето жени имали такива коремчета по принцип. Аз лично имам чуството, че ме възприемат като доста прияла.
Успех на всички февроарски мами, ще кажете после като се появят бебетата ви (какви са: пол; ръст; тегло; всичко)

# 14
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здравейте и от мен, аз съм за 04.02.2005г. Ама кой знае може или по рано или по късно да се появи. Незнам за вас но на мене лично трудно ми изчисляват термина варирам от 31.01. 2005г. до 09.02.2005г. Според различните изчисления. Но най точния май е за 04.02.2005г. На мене лично ми личи коремчето, ама само аз си го виждам, аз по принцип съм много слаба и съм със плосък корем и ми пролича още в началото на 2 месец. Въпреки, че другите твърдят, че не ми личи, обикновенно повечето жени имали такива коремчета по принцип. Аз лично имам чуството, че ме възприемат като доста прияла.
Успех на всички февроарски мами, ще кажете после като се появят бебетата ви (какви са: пол; ръст; тегло; всичко)

# 15
  • Мнения: 2 641
A ti si otVarna  - super. I az iskam tam da se premestim da ne sme v Sofia, no ne sme si reshili problema s rabotata Wink

# 16
  • Мнения: 31
Здравеите!Радвам се че ставаме все повече мами за фавруари!!!Много ми е приятно да ви чета съобщенията.
Първия път аз родих в Правителствената болница.Бебетата бяха само 10,много тихо и спокойно място, хубави условия за болница,но за втория път не искам да отивам там.Мисля, че като специалисти за лекарите може да се иска повече.Имах малко емоции покрай изписването и бях в нещо като нервна криза - сомо рев.Казаха че ще ме изпишат във вторник май беше и всички хора около мен се подготвиха за това - дрехи,погачи,бонбони и т.н. и тъкмо да тръгнат към болницата,минава визитация и педиатърката ме пита:"Вие къде?" (аз съм си подготвила багажа и щастливо чакам!)Аз отговарям,че моя лекар ми е казал,че днес ще ме изписват.А тя ми казва,че детето ми не било добре, при което аз изтръпнах и се шашардисах,защото аз от 4 дена го вигдам детето,кърмя го и никой нищо не мо казва за проблем!.Оказва се ,че е на антибиотик защото водите ми били замърсени и може да е налапало нещо и 5 дена е на антибиотик и не надавало много.Можете да си представите какво съм преживяла-обадих се да не идват да ме взимат и моите близки се побъркаха а аз само питах - Защо никой нищо не ми каза?Сега шока ми е тройно по-голям ако ми бяхте казали като хората за това.Но стига съм се връщала към тези неща.Все още не съм се ориентирала къде да раждам втория път.
Поздрави и леко бременеене!!

# 17
  • Мнения: 2 641
Zdravei Alba,

Bih ti preporachala medicinska akademia. Az pone tam mislia da rodia. Malko e mizerno ama pak lekarite sa dobri.

# 18
Здравейте! Току що се регистрирах. Моят термин е на 22.02.2005. Това ми е втора бременност - имам дъщеричка на 5.5 години. Аз съм на 26. Моля ви пишете как се чувствате, защото аз нямах никакви оплаквания първия път, а сега изобщо не е така. Нямам апетит, гади ми се, спи ми се, боли ме глава, нещо ме натиска по гърдите и т.н. Записана съм на консултация, утре дори ще ходя за втори път. Казват ми, че всичко е наред, а аз дори не се чувствам особено щастлива макар, че детето е планувано и силно желано.

# 19
Здравейте и от мене !

Моят термин е на 20.02.2005 ! И аз съм във вашия отбор от февруарски бебета. Леко бременеене на всички и дано тва повръщане вече спре, че ми писна , стискайте палци!

# 20
Здравейте и от мен!
Никак не сме се покрили февруарските мами - тук сме си, ето ни. Моят термин се колебае между 8-ми и 14-ти февруари. Гаденето почти изчезна, но пък надебелявам осезаемо. Вече съм готова да тръгна на гимнастика,  Simple Smile ама не знам къде ...
Аз сигурно съм с най-голямата колекция от ехографски снимки - до миналата седмица ходих на веки две седмици, защото се притеснявах как се развива бебо.
А сънувате ли повече от преди?

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Здрвей DZU, 14 февруари е много хубава дата. Ще разбива много сърца. Имах едно гадже което беше родено на 14.02. беше голям женкар. Ходеше с по 3-4 момичета едновременно. Беше ужасно, за мен де.
Аз лично си санувам както обикновенно МНОГО. А пък мойта лекарка ме вика през 4-5 седмици. Виждала съм бебето само веднъж. Пък на лекар всичко на всичко съм ходила 2 пъти. Защо ме викат толкова рядко. Аз предпочитам да ходя по често за да виждам как се развива. Пък лекарката ми е прекалено заета има хиляди бременни при нея.  Cry   Confused   Sad

# 22
  • Мнения: 31
Здравей, Anaise
Благодаря за съвета, може и да ми е полезен.Досега съм била само 1 път на преглед, при моята частна гинеколожка и може би тя ще ме ориентира на някъде, но значително на по-късен етап.
Искам да попитам дали сте правили някъкви изследвания, защото тя ми даде една листовка и в частна клиника да отида и да дам кръв за задължителни изследвания, а аз още не съм ги направила.
Поздрави!

# 23
  • Мнения: 562
Здравейте февруарки,

Аз все още не съм правила изследвания, последният ехограф беше преди две седмици. Но в началото на август се записвам на ЖК и тогава почва всичко. А как се чувствате? Аз имам много енергия и катеря стълби и правя дълги разходки. Sunglasses

# 24
  • Мнения: 2 641
Zdraveite momicheta,

Moiat lekar zamina na more i ste e tam do 16.08. Iskam da otida vremenno pri drug lekar za da se uveria che vsichko e nared. Ste mi kazete li vashite lekari i cenite im kakvi sa?



# 25
  • Мнения: 562
Здравей Anaise,

Аз ходя при д-р Панова, която ползва кабинета и апаратурата 3D на д-р Мазнейкова. Приема вторник и петък след 14.00 ч., тел. 9515592. Ти изследвания направи ли вече? Confused:

# 26
  • Мнения: 2 641
Da napravih obiknovenata kravna kartina - 22 pokazatelia koiato e. Urina sasto tazi obiknovenata i uz imashe bakterii a pak v sterilnata niamashe nisto.
Kakva e tazi d-r Mazneikova che vsichki pishat za neia  - kade rabotiosven v tozo kabinet i kakva e tazi mania da se hodi tam?

# 27
  • Мнения: 562
Аз не я познавам, но доколкото знам е специалист по патологична бременност. Иначе работи в Майчин дом.

# 28
  • Мнения: 2 641
Blagodaria Pola,

 Naistina se okaza che e taka i raboti tam. Az hodia pri neinia shef na konsultacii ama sega go niama. Uspiah oste sega da si zapisha chas za neia. Ama cenite v tozi kabinet ne sa mai nikak evtini;-)

# 29
  • Мнения: 2 641
A zabravih da te pitam Pola kade ste se zapisvash na ZK ?

# 30
  • Мнения: 562
Не са много евтини, ехограф е 30 лв. Но мисля, че в повечето частни кабинети цените са такива. На ЖК ще ходя в Св. София, с абонамент. Лекарката ми работи там, и затова. Моя приятелка ще ражда там през август и засега е доволна. Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 641
Kakva e cenata na abonamenta v 1 gradska? Chuh che remont bili pravili, no nai-vaznoto si ostava lekaria. Kak si izbra tvoia?

# 32
  • Мнения: 2 641


Ei momicheta niakoia da si e izbrala Medicinska Akademia?

# 33
  • Мнения: 562
Абонаментът е 200 лв. и включва всички изследвания до раждането. Момичетата от форума казват много добри неща, а и гледах снимки от болницата. При лекарката ми ходя от няколко години, така че се познаваме добре.

# 34
  • Мнения: 2 641
kade ste vsichki fevruarski mamcheta ? Wink to viarno che e vreme za otpuski sega...

# 35
  • Мнения: 31
Аз съм на работа още, за съжаление, и въобще не ми се работи. Много се чудя,ако спре да ми се повдига постоянно,дали да не направя малко почивка до морето.Вие как мислите?Ще мога ли да отида нормално като човек или по цял ден ще си лежа и повръщам.Страх ме е да предприема пътуване,един ден ми е горе-долу добре,на другия ден съм със заглъхнали уши и главоболие,да не говорим и за повдигането.Вие ще почивате ли някъде?
Поздрави на всички!!!!

# 36
  • Мнения: 562
Здравейте и от мен, момичета,

Алба, съжалявам, че все още ти става лошо. Дано си по-добре скоро и можеш да се радваш на морска ваканция. Може би е по-добре да изчакаш до септември. Аз съм от късметлийките с лека бременност и се чувствам добре. Но въпреки това малко ме е страх да пътувам...много случаи последно време с мои бременни приятелки, които срещнаха проблеми след пътуване. И не знам  Confused Планираме море за края на август, пък ще видим..

# 37
  • Мнения: 2 641
Privet  Wink

Az patuvam mnogo. Kato otida niakade i se chuvstvam po dobre. Vas kakvo vi pritesniava v patuvaneto Wink
A otnosno rabotata...Ot kakto se omazih predi 3 godini ne moga da si nameria sviastna rabota pod predtekst che vseki moment sam stiala da izliaza v otpusk po maichinstvo.........a minaha 3 godini!
Vie kak uspiahte s rabotata?

# 38
  • Мнения: 562
По-безумен повод да не те вземат на работа не съм срещала.  Imp Може да си в отпуск по майчинство и без да си омъжена, нали?
Аз работех като консултант, но като изтече последният ми договор ми предложиха държавна работа в Министерство на Финансите. Приех, защото вече искахме бебе и има много предимства за бъдещи майки. А иначе работа съм намирала само чрез обявите във в-к "Капитал". Следи ги, може да има нещо и за теб  Wink

# 39
  • Мнения: 2 641
Zdravei Pola,

bez da te zasiagam no si mislia che v ministersrvata stava samo s poznati i iaki vrazki.Tazi godina zapochnah rabota v Agenciata za socialno podpomagane i biah edinstvenata s 3 vishi obrazovania ednoto ot koito v sferata na choveshkite resursi, v koito sektor i raboteh. Makar che svarshih chialata si rabota za 1 mesec samo, me izritaha bez vsiakakvo obiasnenie. V posledstvie se okaza che ostanalite shevki se chuvstvali zastrasheni a az biah obiknoven ekspert. Ta takiva mi tiraboti.
A da i vsichki drugi se poznavaha lichno s izpalnitelnia direktor - samo az nikoi ne poznavah i samo na men ne mi podnoviha dogovora. A tezi s sredno obrazovanie i bez opit si ostanaha...

# 40
  • Мнения: 2 641
Osven tova ti sigurno si schetovoditel ili finansist, a za tam se iziskva cenz. Dokato za moite specialnosti niama takova iziskvane i vseki s vrazki se narezda - tova e razlikata.

# 41
  • Мнения: 562
Много си права, Anaise. Аз и колегите ми имахме късмет. 5 години работихме в Министерството с договори с Европейската комисия в Брюксел за управление на средствата от там. Назначиха ни като служители, защото нямаше кой да върши тази работа. Ако не бяха го направили, а бяха назначили други хора, щеше да спре работата поне за година и щяха да имат неприятности с европейски институции. Но естествено се намериха места за "наши хора", които са фитнес инструкторки например  Imp .
Сега като си бременна сигурно е почти невъзможно да намериш работа. А защо не опиташ, ако говориш добре език, да превеждаш материали в къщи или частни уроци на деца. Просто ми дойде това като идея..

# 42
  • Мнения: 2 641
Za sazalenie neznam chak dotolkova dobre english, no ne se pritesniavai zivot i zdrave da se rodi zivo i zdravo ste izmislia nesto. Inache dnes biah na pregled i kazaha che vsichko e OK koeto e nai-vazno na tozi etap.

# 43
  • Мнения: 2 641
Privet Wink

Kak ste vsichki fevruarski mami? Stuck Out Tongue Posledno mi opredeliha termina na 02.02.2005. + - 5 dena. Mnogo ste e smeshno ako beboka se rodi tochno na 2 nemislite li Wink To vsastnost kato se vlezelo v 9 mesec bebeto mozelo vseki den da se rodi ama vse pak tazi data da se padne tochno ot 365 dni v godinata Wink Makar che spored men termina mi e 5 .02 ama ste vidim Wink

# 44
  • Мнения: 562
И аз за това си мисля, особено ако е момче. Моят е за 7.02. Тази седмица съм на преглед и ще видим бебчо как се развива. Anaise, ти ходи ли при Мазнейкова?

# 45
  • Мнения: 2 641
Da hodih, pregleda beshe s vatreshen videozon za da se vidi i shiikata na matkata i placentata kak e. Ako ne si pravila takav moia savet e da go napravish za da se vidi vsichko nared li e, osven s bebeto i s teb. Videozona e mnogo dobar i vsichko se vizda.

# 46
  • Мнения: 562
Апаратът наистина е много добър. Аз се преглеждам на същия, вагинално, но при другата лекарка. Тя ми каза,че ще може да ми каже пола на бебето през септември.

# 47
  • Мнения: 2 641
I na men taka za septemvri Wink To vapreki che si niakolko dena nazad ot men ne se znae koia parva ste rodi Wink Az si mislia che niama da dochakam chak fevruari Wink

# 48
  • Мнения: 562
Аз още не мисля за раждане.Живот и здраве в 8 месец. Пък и не знам естествено раждане или планово секцио. Каквато съм страхлива! Sad

# 49
  • Мнения: 2 641
Zdraveite pak Wink

Vece zapochna savsem leko da mi lichi koremcheto, tak ache samo az si go zabeliazvam. Vcera imahme sresta s bivshite mi kolegi i nerazbraha nisto dokato ne im kazah Wink Pri vas lichi li mnogo ili kak. A pravite li niakakva gimnastika?

# 50
  • Мнения: 562
Привет Anaise,

И аз имам малко коремче и тези, които знаят, че съм бременна казват, че почва да личи. Simple Smile За гимнастика и аз се интересувам, засега само правя дълги разходки в парка. Мисля да взема гирички за леки упражнения за ръце и гърди.

# 51
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз се присъединявам към февруарките.Мене ме пишете от 01 до 09.02.2005г,някъде там трябва да е.....

# 52
  • Мнения: 562
Ей момичета, утре се записвам на ЖК в Тина Киркова. Някой от вас записал ли се е вече там? Confused:

# 53
  • Мнения: 2 641
Ami az ste sam v Medicinska akademia...taka pone mislia. A inache ili kraia na ianuari ili nachaloto na fevruari mi e termina. Kato si pomislia kolko vreme ima........
Inache  hodia na sportni tanci i tov ami stiga. Samo deto e mnogooo natovarvasto i sega ot septemvri kato pochnem pak mai niama da tancuvam a ste se dviza niakak si samo Wink


# 54
Az sa6to se prisaedinqvam kam vas.Registrirah se savsem skoro,Moqt termin e na 22.02.2005
Kachila sam 2-3kg.do sega imam malko koremche no ne se zabelazva mnogo mnogo ot okolnite.
Leka bremennost na vsi4ki

# 55
  • Мнения: 2 641
Privet na vsichki badesti maicheta Simple Smile


Kak se chuvstvate vece? Na men kato che li ne mi e tolkova losho vece daje poslednite dni ne mi e bilo zle.
Biahte li v otpuska vece? S kakvo se zanimavahte?


# 56
  • София
  • Мнения: 5 289
Мойто пък коремче е толкова голямо че все едно съм в 7-8 месец,направо се чудя що така???Като гледам тук повечето мамчета тепърва започва да им личи,а аз от 2 месец имам коремче,вече доста пъти съм била на ЖК и имам 5 снимки от ехограф,направих доста изследвания даже сега ще правя още.Пола на бебето ми се вижда вече-МОМИЧЕНЦЕ!!! Laughing Дано наистина родя момиченце,много си мечтая,ама на видеозона неможе да се вярва много така че....Вие усещате ли понякога бодежи,болчици леки тук там такива нещица,а?Офффффф и въобще незнам към коя болница да се насоча,такива неща се пишат за навсякъде че направо най-добре вкъщи д а си ражда човек. Thinking  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 2 641
Privet,

Na men edva mi lichi, samo az si go zabeliazvam.Dudka ti v koia sedmica si? Az lichno mislia v Maichin dom da rodia.

# 58
Дудка, не се притеснявай за коремчето. И на мен лекарката ми каза, че съм изглеждала в 7-ия месец, но тя е маниячка на тема надебеляване. Доколкото разбирам е индивидуално и може да се окаже, че в началото качваш повече, пък после съвсем малко ....
Къде ти видяха пола на бебето толкова рано? Кажи да тичам и аз .... А за бодежите и "болчиците", аз бих ги нарекла яки пробождания и сериозни болки. Не изглеждат като контракции, но са ниско долу, така че не знам какво да мисля.
Леко бременеене!

# 59
  • Мнения: 2 641
Zdraveite momicheta,

Az usestam poniakoga nesto kato leki parhania nisko dolu i se chudia dali tova ne e bebo, koito se opitva daritka vece Simple Smile No mnogo riadko gi usestam, a lekaria kaza che e normalno kam 20-22 sedmica da se usesta kak ritka bebeto.Pri vas ima li takova nesto i osobeno tezi na koito dosta im lichi?

# 60
  • София
  • Мнения: 5 289
Ами в 19-та седмица съм,мойто бебе май е много мързеливо понякога имам чувството че го усещам ама знам ли....?Лекарката ми каза,че ще почна да го усещам към 20-тата седмица. Grinning А относно пола на бебето посещавам частна клиника "ЛОРА" на бул.Хр.Ботев,лекарката ми се казва Емилия Пантева тя е моя гинеколожка от преди и съм СТАШНО доволна от нея.Тя е страхотна и като човек и като лекар.В момента имам чувството че бебето си е протегнало крачето и ме подпира под дясната плешка ли е там и аз незнам.Днес се записах на курсове в Тина Киркова там гледат на триизмерен видеозон безплатно един път,да си призная заради него се записах,ама и развеждат из родилното отделение,родилна зала и т.н.,та не е зле да се виде за какво става въпрос.ЕЕЕЕЕЕЕЕ много се заобеснявах вече.Абе качила съм 6кг от както съм забременяла,много ли са???Аз се виждам че съм много дебела и прякора ми DUDKA многооооо ми отива.ХА ХА ХА Grinning Айде де февруарки кажете как сте нещо ново,дайте непрекаснато да си споделяме..

# 61
  • Мнения: 2 491
Здравейте,
Аз също ще ставам мама през февруари. Терминът ми е на 8 февруари, но по мой изчисления може и да е по-късно(15 февруари). Това ще ми е първо детенце и много се вълнувам. Вече малко ми личи, но пък и аз много напълнях защото откакто разбрах че съм бременна напълно отказах цигарите и май напоследък само се тъпча, ама се надявам после да си възтановя кг. Вече ми казаха и пола-момче, на мен ми се струва че е малко раничко(в 4-тия месец съм) но по нататък ще видим. Ще пиша като се роди(дано всичко да е наред) да ви разкажа подробности.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 182
Аз пък вече не знам и кога ми е термина, първо беше 15 Февруари, после стана 1 февруари, после доктора каза  бе бедрото му (на бебето) е като за 29 Януари, ама главата му като за 23-24 Януари. Таткото ни се смее, че сме си платили за експресна доставка. Аз обаче от началото се смятам за февруарка и така си карам. Наддала съм 3кг. ама ако си ходя по панталон и тениска ми личи. То аз и си купих едни нови панталони доста широки Laughing  Лошото е, че много ме болят червата имам някакви проблеми с тях и може и от това да ми е така подуто коремчето.

# 63
  • Мнения: 514
Zdraveite!
Mojat termin e 21 Fevruari. Ima li drugi na tazi data?

# 64
  • Мнения: 3 634
Цитат на: iva 76
Zdraveite!
Mojat termin e 21 Fevruari. Ima li drugi na tazi data?


Здравей...

Би ли се прехвърлила в новата ни и много актуална тема на линк http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=11113

За 21 февруари има още 3 мами   Grinning

А твоята лентичка показва, че скоро ще празнувате първи рожден ден... би ли я оправила?

Поздрави и добре дошла!

# 65
  • Мнения: 177
Здравейте, малко късно се включвам, но... Нова съм във форума, термина ми е на 9 февруари, казвам се Лидия , на 21 години съм, това ми е първа бременност и много, много ме е страх.

# 66
  • Мнения: 2 274
Хайде Лидия да се страхуваме заедно, но виж съобщението по-горе!!!!А скоро и нова тема ще отворим! Идвай!

# 67
  • Мнения: 2 672
Цитат на: iva 76
Zdraveite!
Mojat termin e 21 Fevruari. Ima li drugi na tazi data?


Аз съм близо - 24ти , ама така ми се иска да е на 1ви март.Да дойде с мартеничка Stuck Out Tongue  Ама когато си реши Simple Smile

# 68
  • Мнения: 177
Лекарката ми каза ако мога да устискам до след 15 януари и тогава да раждам. Явно на бебето не му се седи вече в корема, а пък аз ще умра от страх. Дано да удържа до края на януари.

# 69
  • Мнения: 2 274
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=13126
Това е последната ни тема, момичета, заповядайте в нея!!!! Тази, в която пишете е от м. септември!!!!

Общи условия

Активация на акаунт