Мнения за хотел "Олимп" в Боровец

  • 26 027
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 631
Има ли ходили тази година в хотел Олимп, как са сега условията?

# 31
  • софия
  • Мнения: 757
Има ли ходили тази година в хотел Олимп, как са сега условията?
Ходихме уикенда преди около 3 седмици. За цената по социална програма( съпругът ми е военнослужещ) е добре. Закуска- на блок маса, нищо особено за обяд и вечеря. Голям плюс за мен- много топло беше в хотела. СПА не ползвахме и ски не карам, за да изкажа мнение.

# 32
  • Мнения: 631
А как е организирана вечерята? На блок маса или поръчваш от меню, или пък имаш избор от 2 варианта примерно? И става ли храната за ядене или е зле?

# 33
  • софия
  • Мнения: 757
А как е организирана вечерята? На блок маса или поръчваш от меню, или пък имаш избор от 2 варианта примерно? И става ли храната за ядене или е зле?
Обяд и вечеря се сервира, не се избира...каквото са сготвили. На мен не ми харесваше много храната, е- не е чак като за хвърляне...

# 34
  • София
  • Мнения: 274
Ако не сте по социална програма, няма да останете гладни, но ...... има  меню, което се предлага за обяд и за вечеря - скара, пържени картофи и салати. Трябва да се молиш и ги гониш, за  да поръчаш от предния ден супа или нещо готвено, и като ти го сервират .... оставаш неприятно изненадан.... готвените ястия са под всякаква критика, а цената е изключително висока за качеството.
Условията в хотела, местоположението и обслужването е добро, но освен закуската, предлагането на храна за туристите е еднообразно!

# 35
  • софия
  • Мнения: 757
Ако не сте по социална програма, няма да останете гладни, но ...... има  меню, което се предлага за обяд и за вечеря - скара, пържени картофи и салати. Трябва да се молиш и ги гониш, за  да поръчаш от предния ден супа или нещо готвено, и като ти го сервират .... оставаш неприятно изненадан.... готвените ястия са под всякаква критика, а цената е изключително висока за качеството.
Условията в хотела, местоположението и обслужването е добро, но освен закуската, предлагането на храна за туристите е еднообразно!
Потвърждавам, особено за пържените картофи 😊...тип McDonalds...тънки...твърди. И аз мисля, че ако не си по соц. програма- не си заслужава. Сауна и джакузи се плаща отделно и то за посещение до 1 час( около 10 лв. за двете).

Общи условия

Активация на акаунт