Отговори
# 735
  • Сливен
  • Мнения: 203
Лулу, малката е страхотна Heart Eyes, много е красива!
Янечек - уникална си! А и много често казваш това което и аз си мисля с много хумор и то на място Grinning, това за манджите и аз го правя, обаче последния път загорих едни сливи - една колежка ми дадедоста и аз реших да ги сваря със захар и да направя нектар... обаче мъжа ми тръгна към баба си да й помага за нещо, от там и Мариела, и аз реших защо пък да стоя сама и тръгнах и аз, не се бавихме много, обаче като влязохме във входа миришеше на много хубаво едно такова сладко или карамел  ако бяхме дошли малко по-рано можеше да се сдобия с конфитюр ама съм изпуснала момента Laughing
Дрешките - взимам по моя преценка, размерите са различни за всяка фирма, а и според мен понякога си ги слагат доста произволно - имам плюшено чувалче, на което пише 62, Мая е 54 см и й е малко. Освен това децата растат различно. За голямата ми дъщеря доскоро вземах дрешки, на които пише 1 г повече, а на любопитните продавачки казвах, че е по-голяма, писваше ми все да й се чудят и така си го спестих.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИНЧЕСКА И ВИКСИ!
 БЪДЕТЕ ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ И МНОГО, МНОГО ЛЮБОВ ОТ ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО!
Чакам свекърва ми да дойде и ако не донесе нещо сладичко отивам аз Naughty/защото тя каза - нали сме на диета, и аз я сконфузих - на диета ли сме?! Rolling Eyes/ имам гадно чувство за хумор, още не са ми свикнали Embarassed
Не знам да се оплача ли или да се хваля - взехме си хлебопекарна и сега и с това се занимавам, ама ще изчакам още малко да му мине мерака на половинката, че той основно я искаше - обича мек, бел леб, както каза Мария, обаче купихме пълнозърнесто брашно и аз днес му готвя изненада - мек, диетичен хляб Joy

# 736
  • Мнения: 28
Здравейте на всички...
Стеле - браво за изпита.Ти си нашата гордост Simple Smile
На рожденнчките  bdbaloni всичко най-хубаво,много усмихнати бебешки моменти и много семейно щастие Simple Smile

Деситка - много съжалявам за това,което се случва. Да не би мъжът ти да ревнува от бебчо. Четох това в една книга на доктор Спок,някои бащи така и не свикват,че вече има нещо или някой по-важен от него и че детските нужди са на първо място.. Пък и като всичко виси на твойте ръце не виждам какво иска. Аз имам късмет,че моя малчо не е от ревливите иначе досега да съм луднала. Незнам как ще се готви с бебе на ръсе. Усмихвай се по-често,намирай утеха в малките неща,и в усмихнта бебчо,да не те хване депресията,че тогава е гадно. Мъжо ще свикне - няма къде да ходи Wink

Лулу - е няма такива очи Simple Smile Страхотна е малката красавица Wink

# 737
  • Мнения: 22
Честит Рожден Ден на Синческа и Викси!!!  Пожелавам ви да сте здрави и наспани , а бебчета да са винаги осмяни  Grinning !!!

Ние днес станахме на 3 месеца Simple Smile голям мъж вече и то характер! Да почерпя с нещо готово



,че сутринта се фотахме с малкия и чак сега ще се мятам на тенджерите и тиганите. Снимките по-нататък ще видя къде ще кача...


# 738
  • София
  • Мнения: 307
Викси,
Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве от сърце и щастливи пламъчета в очите ти!

Лулу, голяма красавица малката Сияна, с тез сини очи, името много й подхожда!  Heart Eyes

Ние бяхме навън цеееееееееееееели 2 часа, тези плюс 2 градуса ми се видяха като лято направо!!! Mr. Green

# 739
  • Мнения: 646
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СИНЧЕСКА И НА ВИКСИ nbirthday ВСИЧКО НАЙ В ГОЛЕМИ ДОЗИ!!
ЛУЛУ, малката е много готина  Heart Eyes

МОМИЧЕТА, ТРЯБВА ДА СЕ НАПРАВИ НОВА ТЕМА. ИМА ЛИ СВОБОДНИ (И РАЗБИРАЩИ), КОИТО ДА СЕ ЗАЕМАТ? И НАЙ-ДОБРЕ ДА КАЗВА КОИТО ПОЧВА ДА Я ПРАВИ, ЧЕ ДА НЕ СТАНЕ ПАК ДВАМА ДУШИ ДА ВЪРШАТ ЕДНО И СЪЩО

# 740
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКСИ И НА СИНЧЕСКА. ДА СТЕ НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И РАЗБИРА СЕ МНОГО щАСТЛИВИ.

Относно моят проблем вчера пробвах с термометарче натрито със сапун и след 1 час МОНИТО се изака. Много бях щастлива Simple Smile
То как инъче, като не беше акало детето 3 -ти ден. Но Марианче тя е само на кърма и до сега си е акала всеки ден дори по 2 пъти понякога, и вчера вече видимо и пречеше това че не е ходила. Е важното е, че всичко мина ок.
Инъче как сте вие, ние чакаме да се стопля, че не ни свърта тук  в къщи.  Само гледаме слънцето от вътре.

Аиди чао за сега и целувки на всички бебоци.

# 741
  • Мнения: 4
Здравейте!

Нуждата от нова тема е огромна!


ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЧКИТЕ!!!

Викси,с теб сме наборки.

Лулу,страхотни сте!Кой от вас е със сини очи?И аз съм със сини очи и силно се надявам и мой Пафчо да е  Simple Smile

# 742
  • Мнения: 6
Мерси за комплиментите!!! Laughing
e_valkanova-аз съм със сини към зелено от време на време,а таткото е със зелени...ама диването си е на мене Grinning Grinning Grinning

# 743
  • София
  • Мнения: 310
Здравейте и от мен.

Ч.Р.Д. на Викси и Синческа  newsm51 newsm59.  Много здраве, щастие и прекрасни мигове със слънчицата ви.

Викси - ти си цели 4 дена по-млада от мен   Mr. Green .

E_valkanova мога да се закълна, че те познавам отнякъде  Thinking.

За изпитите - утре и аз имам изпит, по който колкото пъти се опитах да поуча, толкова пъти реших да мия чинии, да чета книга, да чистя - общо взето всичко друго, но не и да почета ooooh!. Не мога да се съсредоточа въобще. От друга страна вече нямам търпение да дойде утре вечерта , понеже ще си празнувам рождения ден с приятели  Tada

# 744
  • Мнения: 82
Момичета много ви благодаря за пожеланията!!!!   Hug Hug
Викси,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ!!!
Пожелавам ти да имаш всичко,което не се купува с пари,и пари за всичко останало!  Grinning
Лулу,малката има страхотнааа прическа!  Grinning
Ние с голямата щерка се почерпихме по случая,малката я оставихме на свекървата.Таткото го изпидираха да заминава за Сърбия,и ние сме самички тази вечер.те мойте приятелки или болни,или с малки деца....но догодина ще наваксаме!
айде лека вечер,да ходя да къпем малката.

# 745
  • Мнения: 418
 
newsm78 ????
МАМЧЕТА НЯКОЙ ПОДГОТВЯ ЛИ НОВАТА ТЕМА???





# 746
  • Мнения: 4
Стига да можех веднага бих пуснала новата тема.Нямам време в момента да чета как точно ства Sad

Klodia: знам със сигурност,че ти знаеш как се прави!  Simple Smile

vess 82: къде си студентка?

Лека нощ от мен!

# 747
  • Мнения: 418
Добро утро!!
 Laughing Laughing Laughing e_valkanova - и аз знам че знам  Wink Wink
 но знам, че МИя  занимава с колажа и може би подготвя страничката  newsm78


# 748
  • Мнения: 646
Добрутро!
Днес кафето и закуската са от мен:



Прекрасен ден Ви желая   bouquet

# 749
  • Мнения: 0
Заповядайте в Новата Тема на Ноемврийчетата:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=467540.new#new

Надявам се Мия и Васи да пооправят някой неща, които съм пропуснала  Peace Heart Eyes

Последна редакция: пт, 29 яну 2010, 11:15 от Ноември 2009

Общи условия

Активация на акаунт