17 СОУ В Западен парк

  • 90 725
  • 484
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 883
Моят син е първокласник в 17-то училище и съм много доволна от всичко, което се случва до момента там. Попаднахме на прекрасна учителка, която изключително много натиска децата в посока грамотност, дисциплина и добри обноски.
В нашият клас има 3 ромчета, но смея да твърдя, че са от цивилизовани семейства, даже на 2 от тях изобщо не им личи, че са с такъв произход.
На нас това училище ни се явява и квартално, и това беше основен мотив за мен да го избера за детето си, но в него учат деца от цяла София- Надежда, Борово, Банкя, Люлин.

В момента има 4 паралелки първи клас, наесен не знам какъв прием ще има.

Училището е добро-децата учат много френски, много пишат, четат, творят и играят заедно.

Успех в избора!

# 46
  • София
  • Мнения: 39
Здравейте!И двете ми деца учат в 17-то училище - дъщеря  ми е в шести клас,синът ми е първокласник.Живеем в Красна поляна и ползваме превоза на училището за сина ми,дъщеря ми ходи сама.В класа на сина ми има едно ромче,за разлика от училищата в Красна поляна,пълни с циганчета.Доволна съм от избора - и от учителите и от базата.Децата в класа на сина ми са 22,седят по един на чин,обръща се внимание на всяко дете.Часове по френски език имат всеки ден -сутрин и следобед.
Успех на всички родители с първокласници!

# 47
  • София
  • Мнения: 4 883
Здравейте!И двете ми деца учат в 17-то училище - дъщеря  ми е в шести клас,синът ми е първокласник.Живеем в Красна поляна и ползваме превоза на училището за сина ми,дъщеря ми ходи сама.В класа на сина ми има едно ромче,за разлика от училищата в Красна поляна,пълни с циганчета.Доволна съм от избора - и от учителите и от базата.Децата в класа на сина ми са 22,седят по един на чин,обръща се внимание на всяко дете.Часове по френски език имат всеки ден -сутрин и следобед.
Успех на всички родители с първокласници!

Като майки на първокласници в 17 СОУ, предлагам да се запознаем лично. Simple Smile

# 48
  • Мнения: 1
Zdraveite,

Sina mi 6e e v 1 vi klas sega i iskam da go zapi6a v 17 sou. Moje li niakoi da mi prepora4a u4itelka koiato da go poeme? Wink))

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Здравейте, ние сега избираме училище. Искам да ви попитам 2 неща:
-какви са ви впечатленията от паралелката с английски;
-в колко започва сутрин първия учебен час;

Благодаря!

# 50
  • София
  • Мнения: 1 326
Незнам да има паралелка с английски, в училището с учи френски.
Часовете започват от 8ч.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Една майка ми каза, че от тази година имало английска паралелка, но колко е вярно не знам  newsm78

# 52
  • София
  • Мнения: 1 326
Щях да знам..детето ми е там първи клас  Rolling Eyes

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Значи неверен слух... Много ти благодаря за информацията  Hug
Занималнята до колко е следобяд? .. и водят ли ги някъде на плуване ако има желаещи?

# 54
  • София
  • Мнения: 1 326
Значи неверен слух... Много ти благодаря за информацията  Hug
Занималнята до колко е следобяд? .. и водят ли ги някъде на плуване ако има желаещи?
Занималнята е до 16.30, но след това има дежурен учител до към 18ч.
Плуване няма  Sad


# 55
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Щях да знам..детето ми е там първи клас  Rolling Eyes
newsm78  а бях чула,че има от тази година и с английски

# 56
  • Мнения: 18
Здравейте! Влючвам се и аз в темата, тъй като съм точно на тази вълна! Следващата есен ще имаме първокласничка и се колебаем между 17 СОУ и 18 СОУ... В 17 СОУ ме притеснява френския, тъй като сега учи английски. А и твърде добри отзиви съм чула за 18-то. Но тъй като живеем в Гевгелийски и 17-то ни е доста близо, се ослушвам и за мнения за него. Аз също чух, че ще откриват паралелка с английски - възможно е да става въпрос за следващата учебна година... Решила съм да отида и да говоря на място по този въпрос. Като разбера нещо - ще пиша тук, ако междувременно някой научи нещо - моля да сподели...
А какво мислите за 18 училище?

# 57
  • Мнения: 10 514
rosica_m,
има отделна тема за с много информация за 18, 134 и 32 у-ще - потърси я  Hug

# 58
  • Мнения: 18
Намерих я темата за 18 СОУ - много неща са нахвърляни, темите преливат от една в друга и честно казано неможах да добия някаква по-конкретна представа...  Confused

# 59
  • Мнения: 18
По въпроса за паралелка с английски език от 1-ви клас в 17 СОУ - има такава вероятност от следващата година, но не е решено още. Най-вероятно ще има графа в заявленията, за предпочитание относно изучаван език, за да сондират мнения и след това ще решават окончателно.

Общи условия

Активация на акаунт