Хубав хотел ол иклузив на Златни пясъци

  • 37 862
  • 158
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Здравейте момичета,
бих искала да ви помоля за някакви координати и евентуално за снимков материал от хотел,който ви е харесал.Решили сме тази година да се ориентираме от сега,съпругът ми е избрал Златн пясъци.Опитах се да избера нещо от сайтовете,но не успях.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 7 605
Виж тук http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел - хотелите са с рейтинг, мнения от почивали там и реални снимки  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 197
Ние бяхме в този  http://www.goldensands-bg.com/bg/pages/44  на първа линия е, стаите са просторни и храната беше добра, останахме  доволни Grinning
Моя приятелка беше в хотел Елена и  сподели само хубави впечатления от там, разгледай и него Peace

# 3
  • Мнения: 7 605
Моя приятелка беше в хотел Елена и  сподели само хубави впечатления от там, разгледай и него Peace
http://www.trivago.bg/златни-пясъци-644/хотел/elena-96703/мнение-o404781  хубаво го разгледай   Wink

# 4
  • Мнения: 196
Благодаря ви момичета Hugстрахотни сте!
Морско око наистина ми хареса,още утре ще им звънна,за подробности.
Tatjana този сайт наистина ми е много полезен,има доста за разглеждане,а за отзивите за Елена- има много цветущи Mr. Green не бих рискувала да го посетя след прочетеното.

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 4 026
миналата година търсих по интернет хотел в Златни пясъци и избрах х. МИМОЗА- четири звезди уж, към 900 лева платих за мен и детето общо, стаята беше голяма и чиста, но леко оръфана,  старо миниатюрно телевизорче с един български, един немски и два румънски канала, детето ме изяде с парцалите, че не може да гледа детски канали; храната ол инклузив - много като количество, на качеството е ужас, ядох само салата, рекламираната в сайта им стая за игри нямаше нищо работещо, само една скъсана билярдна маса и два компютъра за интернет, но не безплатни разбира се, харесаха ми само двата външни байсейна с парзалка и близостта до Аквапарка, къдете си прекарвахме деня, като си тръгвахме и плащахме, девойката се опита да ми вземе 300 лева отгоре, уж не й излизало на компютъра каква оферта са ми дали от отдела за резервации, наложи се да й давам разпечатка от е-maila   за да доказвам, че съм права, не бих се върнала там никога, предпочитам да платя повече, ама да знам за какво

Последна редакция: пт, 22 яну 2010, 15:43 от asya02

# 6
  • Мнения: 196
asya02 много ти благодаря за включването HugНамерих и други отрицателни оценки за Мимоза в нета,но никоя не беше така подробна като твоята.Сега вече знам къде няма да отидем Peace

# 7
  • Мнения: 674
Иберостар е хубав!!!! Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 019
Още един глас за Иберостар.
Миналата година в последния момент си организирахме почивката, но останахме много доволни. Нямам никакви забележки.

# 9
  • Мнения: 330
Аз също давам един глас "ЗА" Морско око - много спокоен район и плаж, хубава храна, чисто и най-вече хотел на плажа. Постоянно от плажа се качвах до стаята за разни неща.
И един глас "ПРОТИВ" Мимоза. Наистина за четирите си звезди беше доста изгодно, заради намалението за деца, но храната изобщо не ни се понрави, само полуфабрикати от рода на замразени зеленчукови и месни шницели. За шезлонг на басейна трябва да ставаш рано, персонала гола вода.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 402
била съм и в мимоза, и в морско око, определно ЗА морско око - тихо място, по-добрата, по-широката и по-ненаселената част от плажа, обновено, чистичко, разумни цени; ПРОТИВ мимоза - мимоза освен всичко друго е и в изключително шумна зона близо до много заведения, някой по-горе беше казал, че е "оръфан" - съгласна съм; на слизане към плажа се минава по уличка, която сутрин смърди ужасно от изхвърляната помия вечер, но това е в ущърб на всички хотели в района; ето сайт с много хотели в златни пясъци и мнения за тях

# 11
  • Мнения: 115
Ние 3-4 години ходихме на Морска звезда.На първа линия е до хотел Лилия(през два хотела ама не се сещам името на другите по близо до него).Малък хотел е на 5 етажа.Храната беше ол инклузв и беше невероятно вкусна.Не се е случвало да имаме стомашни проблеми.Много чисто на всякъде,стаите много големи,били сме и в апартамент който стига за 4 човека +едно дете.Персонала много любезен.Има и външен басейн който обаче се падаше на сянка и лятото водата си беше студена.Обаче замервания на чистотата правеха на половин час.Плажа е точно а 10 метра от хотела.Имаше и безплатен чадър и шезлонг за гостите на хотела.Това обаче беше последно 2004 година.Сега търсех в нета обаче нищо с това име не излиза,може да се е сменил собственика и да са сменили и името на хотела.Някой ако знае да каже как се казва.До него беше един висок хотел май нещо с М беше и следващия е лилия.Имаше в тази посока и водна пързалка  newsm78

# 12
  • Мнения: 196
мая06 за теб-http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?page=2&city=2
виж хотел Астория бийч
хотел Астория бийч   
(бивш хотел Морска звезда)
Обектът работи: целогодишно 

# 13
  • Мнения: 115
desi i dido точно този е   bouquet  bouquet  bouquet Страхотен хотел,такива спомени имам от там.Предполагах че са сменили името защото го търсих като Морска звезда и нищо не излизаше  newsm78

# 14
  • Мнения: 60
И аз се интересувам от Златни пясъци ,натам сме се насочили и ние .На мен ми похвалиха хотел Магнолия  ! Ще ви бъда благодарна ако изкажете мнение за него !

Общи условия

Активация на акаунт