Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 ян. 2010, 01:10 ч.

Парочистачка

• 163 590
  • 416
  •   1
Отговори
# 405
  • София /Абсурдистан
Аз реших да купя на Клатроник. Имам такава ръчна, сега ми трябва и за пода.
Някой може ли да сподели впечатления?

# 406
Здравейте, прочетох всичко в темата, но не разбрах за тези калциращи патрони на колко време се сменят. Моля тези от вас, които имат Karcher sc 3 easyfix, да ми разяснят след колко време ползване са сменили този консуматив?
Благодаря!

# 407
Здравейте, прочетох всичко в темата, но не разбрах за тези калциращи патрони на колко време се сменят. Моля тези от вас, които имат Karcher sc 3 easyfix, да ми разяснят след колко време ползване са сменили този консуматив?
Благодаря!
Здравейте ,аз съм с sc3 ,закупих я декември месец.
Патрона го смених края на април месец .
Не съм я използвала ежедневно,веднъж седмично за пода и почистване на банята.
Като я купих в началото почиствах повече с нея и навсякъде.При нас е много твърда водата и това също е от значение.

# 408
Доволни ли сте от парочистачката?

# 409
Благодаря!
Здравейте ,аз съм с sc3 ,закупих я декември месец.
Патрона го смених края на април месец .
Не съм я използвала ежедневно,веднъж седмично за пода и почистване на банята.
Като я купих в началото почиствах повече с нея и навсякъде.При нас е много твърда водата и това също е от значение.
Благодаря

# 410
Доволни ли сте от парочистачката?

Аз лично съм доволна. Фугите светнаха, аспиратора, кухнята, дори и килимите ми хареса как се освежиха. Зависи, кой какви очаквания има. Харесва ми това, че без препарати се получава ефекта който искам.

# 411
  • София
Аз имах големи очаквания и съответно голямо разочарование от ръчната парочистачка на ЛИДЛ. Това нещо работи известно време и двойно повече - не. Сега не смея да пробвам с друга марка

# 412
  • София
Аз също съм доволна от моята парочистачка, макар да не е маркова и скъпа. Скоро ѝ изкарах душата като чистих етажната площадка и прозорците, които не бяха чистени поне 10 години. Всичко светна

# 413
Аз също съм доволна. Почиства добре и с приставка за трудно достъпни места почистих места, които не стигам с парцали и четки. Значително намалих употребата на препарати, които много ми дразнят. Може би бих инвестирала е по-скъпа след време. Сегашната е от някъв телешоп и ме съмнява да е кой знае колко качествена.

# 414
Сега ще пробвам и sc 4 easyfix и ще дам отзиви. За сега съм доволна от sc 3, но ще я подарявам. Не ми харесва този постоянен консуматив от 30 лв.

# 415
  • София /Абсурдистан
Аз купих Клатроник за под. Доволна съм много. Наливам и вода само от каната Брита. От вас тук разбирам за някакви консумативи. За всички парочистачки ли трябват?

# 416
Аз купих Клатроник за под. Доволна съм много. Наливам и вода само от каната Брита. От вас тук разбирам за някакви консумативи. За всички парочистачки ли трябват?

Консуматива, за който аз говоря е за модел karcher sc 3 easyfix. Не мога да кажа дали другите имат необходимост, но този модел без този калциращ патрон не работи. Това означава, че всеки път, когато свърши, трябва да се дават по 30 лв., за нов. Това зависи от честотата на използване и от това, колко е варовита водата. За другите знам, че има някакви прахчета, които са против варовик. За това могат да кажат мацките, които имат по дълъг стаж с парочистачките. Използват ли такова нещо, за да предпазят уреда и ако да колко често?

Общи условия

Активация на акаунт