Отговори
# 15
  • Мнения: 356
Една приятелка ми прати една статия за ваксините(т.е.против) http://geom-bg.com/?p=13135 Ако на някой му се чете  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 83
Честит първи рожден ден Плами и Ачко!Да растете живи и здрави и много щастливи!

# 17
  • Мнения: 143
Честит първи рожден ден на Плами и Ачко!
Коте, честито столче -  и аз се спрях на същото Peace

# 18
  • Мнения: 0
Олеееее малеееееее тук е кошмар.Ако продължи да вее и вали така до довечера ще ни затрупа  до главите Shocked

# 19
  • Мнения: 67
Честит празник на Ачо и Пламена, а това е за техните майки
Много са ни сладки дечицата, няма да изброявам по имена защото 100% ще пропусна някого Heart Eyes
На нас най -любима играчка ни е ето това и  една кола , с формички , които трябва да се сложат на правилното място. Е още не сме го усъвършенствали, но пада голяма забава с фигурките Simple Smile.За рождения ден нямам и идея какво да е  ,на майка ми съм й казала да вземе конструктор с по- големи части , (мисля че ще му е интересно), имам подозрение че брат ми ще купят такова куче ,за което говорите, а ние какво ще вземем нямам идея Thinking

# 20
  • Мнения: 9
Честит Рожден ден на Плами и Ачо!Мили деца, бъдете здрави, щастливи и да радвате много родителите си!
Честито и на всички с празници през изминалите дни!
Яна, много кофти това което се е случило с мъжа ти. Дано по-бързо се възстанови, а виновниците да си намерят майстора. Живеем в прекрасна държава просто, всеки може да први каквото си иска и да не си плаща. Дано поне този път има някакво възмездие.
Ние днес ще си стоим в къщи, че вчера се излъгах да отидем до кухнята в най-големия сняг, ама аз да не взема да го нося детето ами с количката и направо се разбих. Улиците непочистени, количката не иска да върви и вместо да нося само Ицо носих и количката ooooh!Ама на него не му попречи да заспи още в момента на излизането и да си откара така цял час. А аз стоях пред входа да чакам да се събуди.Измръзнаха ми и крака и всичко.Така че днес ще яде на мама манджите, въобще няма да си покажем носа навън.

# 21
  • София
  • Мнения: 216
Добро утро и от снежна София Simple Smile

Първо, честит рожден ден малки, сладки Плами и Ачко, да растете здрави и щастливи, да сте радостта за мама и гордостта за тати!! Марианка, Пепи, браво и за вас, че вие почти ги отгледахте  Wink

Айде, Ачко:

И за Плами:

За любимите играчки, после ще снимам, ако имам време, но Стани има една играчка малко по-голяма от дрънкалка и с дръжка, свири няколко различни мелодийки и докато свири светят различни светодиодчета, като коледна елха по екранчето-петолиние, натиска се едно кръгло бутонче, доста голямо и започва, Стани много лесно го натиска и доста дълго време с това се занимава, натиска, слуша, гледа, пак натиска, сменя мелодиите и така до безкрай Simple Smile)) А също и музикалния панел на уокъра, без него сме за никъде Simple Smile Имаше и доста играчки, с които спеше и изобщо не можех да му ги взема, за да ги изпера дори, но в различни периоди са били различни, а сега няма такава Simple Smile

Ох, аз в този сняг сега трябва освен за кухнята (слава богу сама ще ходя, на мъжа ми баба му ще гледа малкия, колкото може, толкова, нямам друг вариант), та ще ходя и да пазарувам, че за късмет, почти всичко е на привършване и АМ и мокри кърпи и памперси и препарат за бебешки съдове, а изворна вода има колкото за едно шишенче, абе чака ме голямото снежно пазаруване Simple Smile

# 22
  • Мнения: 14
Добър ден!
Честитя празниците на всички , които са празнували вчера и специални поздрави за двете рожденнички от вчера Катерина и Вяра!
А, днес, Честит Рожден Ден на Плами и Ачо, да сте живи и здрави и много щастливи деца! Да растете в безгрижно детство! А , на родителите - много радост!
Честита нова тема и н- ти сняг! Laughing
Относно играчките: при нас са всички коли. На останалите играчки, почти не им обръща внимание! Има едно по- любимо камионче от Фишер Прайс пълно с шарени топчета, които подскачат, когато се въртят колелцата!
                          love001  love001  love001Много цунки!  love001  love001

# 23
  • Мнения: 0
Момичета отивам за кухнята.Ако не се върна до час викайте бригада да ме изрива от снега newsm17 newsm75

# 24
  • Варна
  • Мнения: 78
Леле момичета, тук е ужас. Пред нас така е навяло, че преди малко мъжете от входа ходиха да ринат, че не се отваряше вратата. Има и затрупани коли. И продължава да вали и духа. Добре че мъжо е в нас и сега отива за купони. От другата седмица ще се пробваме на кухня.
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ПЛАМИ И АЧО. ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ.  newsm38  party023  bigdance2
Честит празник на патерици на именниците ни вчера и на куклата /голямата/ на Дудулуду   bouquet

# 25
  • Мнения: 6
ПЛАМИ,АЧО,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ И БЕЗГРИЖНИ!

Вержи,в този магазин в Кичука имало  обувки и като за нас,така каза зълва ми.Така,че  можеш нещо и за теб да измислиш.Не ходи с мокри крака,че от там най-лесно се настива,аз от опит знам/ама съм и аз една свекърва.... Blush/. Hug
Момичета, все се каня да ви питам за фонтанелата на дечковците.На Вики не се е затворила още,давам по 3 капки Вигантол,моето джипи каза,че било нормално да е толкова голяма,но на кака му на тази възраст се беше почти затворила,как е положението при вас?Мисля да го водя при накой педиатър на частно,за да обърне повече внимание,че нашата доки е една небрежна и все заета за моите въпроси... Rolling EyesПрегледа се състои в едно погалване по главата и разрошване на косата #2gunfire
За любимите играчки-една пееща и танцуваща костенурка от Лора и всички колчки с цвят червен. Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 311
за нея


за него

Честито на рождениците и на техните родители! Да са ви живи и здрави, много игри и подаръци им пожелавам!

Мишката пък няма любима играчка - всичко и омръзва еднакво бързо. А това куче верно ли струва 90 лв? Аз за толкова колело ще и купя. Мислите ли че тези триколки по 80-90 лв. са големи ментета?
Имат си навес и приличат на истински. Аз такова мисля да и взема за рд.
naiema, какво ли не пишат за ваксините, но това ми се струва доста преувеличено. Гледай какво става с болните от морбили - цяла епидемия. Братовчедка ми не даде да бият на дъщаря и против коклюш и познай колко антибиотици изпи и колко пъти лежа в инфекциозна болница с малката, докато разберат защо кашля като магаре. Иначе http://www.dnes.bg/health/2010/01/18/syvetyt-na-evropa-shte-razs … ka-s-a-n1n1.84335



# 27
  • Мнения: 24
Една идея за ново заглавие:
Почват яките купони, ще надуваме балони, февруарската дружина става на една година!

# 28
  • Мнения: 242
Ние се прирахме благополучно от кухнята Laughing
Героите са уморени и единия вече заспа,а мама е без кръст и крака,щото тротоарите ни са просто прекрасни-чупени плочки,дърво,засадено точно на тротоара и заемащ го целия или другия вариант са паркиралите коли и аз постоянно трябваше да бутам тая 40 кг. количка на главния път.Слизай от тротоара,качвай се на тротара,слизай,качвай се... ooooh! Може и да ме псуват шофьорите,ама това е положението в България #Cussing out
Трябваше на всичкото отгоре и да ходя до банката,където тия моите умряха от лиготия и мрънкане.Добре че една жена ме пусна да мина преди нея на касата,че иначе щяха да полудеят служителите заради моите маймуни.
Лори,ще проверя аз какво има в тоя магазин.За мен изобщо не държа да е кой знае какво.Искам нещо,което да ми върши работа колкото да отида до кухнята и обратно.
Нашите любими "играчки" изобщо не са подходяща идея за подарък за ЧРД Laughing Щипки,кошницата за щипките,кутии от обувки,кутийки от крем,бирени пластмасови бутилки,капачки от буркани..ето това са ни любимите играчки.Другите въобще не ги отразяваме.А най-нелюбимите на Наско са музикалните.Само като чуе и започва да мрънка.

Айде после пак ще пиша,щото Атанаско-съномразко не се сеща,че трябва да си затвори очите,за да заспи и започва вече да мрънколясва Laughing

Калинче,супер заглавие. Peace Да променям ли сегашното или да използваме това за следващата тема?

# 29
  • Мнения: 0
.Не че нещо се вижда ,ама да добиете малко представа какво преживях докато взема кухнята.И ние не можем да дадем идея за играчки , защото си играем с козметиката на мама или ако докопа дистанционните.А най обича да си играе с дрехите за гладене.Така ги смотва, че след това са готови отново за пране

Последна редакция: вт, 19 яну 2010, 12:30 от dudululu

Общи условия

Активация на акаунт