Расте и хубавее, ЯНУАРЧЕ като слънце грее

  • 68 011
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 678
petenceto,ВНИМАВАЙ БЕ МИЛА...
Почерпвам се веднага за твое здраве.....
Ние сме добре,на Ади и падна първото зъбче,вече почти на половина е излязло.
Тати отива командировка за 1 седмица в Германия,и ние ще се гледаме самички.Чакаме Коледните празници.

# 526
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Здравейтеее!

Ние дълго време остискахме без болести, та сега една задна хрема и последващата я кашлица ни тормози малко...
Ама сме добре.  Mr. Green

За подаръците ли питатеее? Ох, мъка. Александър е станал един претенциозен и само се цупи. На всичко. Голяма кривотия. Не сме намислили още подаръците.

Тържество в ДГ на 21-ви. Роля-коледар. Зъби не сме започнали да сменяме.

# 527
  • София
  • Мнения: 1 124
Ох мани, голяма съм червена шапчица  Embarassed, кво съм мислила, кво съм писала един господ знае  Laughing, извинете ме от ЕГНто ще да е.
При нас няма паднало зъбче още, но ни изникна първия от кътниците.
При нас желанието е за кученце, дето като го погалиш лае и ходи, купих ме го  Whistling, щото само това повтаря.

# 528
  • София
  • Мнения: 615
sea woman и Ками ще е коледар, най-много се радва, че ще му дават гевреци и ябълки. Трябвало да му зашия пуканки на калпака.
Мишленце, доволна ли си от Буквенка и Цифренка, мисля че ти беше взела за мишлетата? Чудя се дали да ги купя за Ками.

# 529
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Неда ,Буквенка и Цифренка са хубави образователни игри, макар и с ретро анимация.Героите са като нарисувани от стари книжки, но пък Сашко се забавляваше преди. Скоро не се е сещал.

sea woman и Ками ще е коледар, най-много се радва, че ще му дават гевреци и ябълки.


 Mr. Green Joy

# 530
  • София
  • Мнения: 615
sea woman Благодаря за бързия отговор. Точно това ме спира, анимацията е все едно, че сънена съм ги рисувала животинките, докато пия кафето сутрин, при това ако съм сънувала депресарски сън преди това. Иначе са подходящи за нашата възраст, нали? Няма ли ги всъщност някъде в нета?

# 531
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Може и да ги има-на мен преди годинииии ми ги пращаха файл по файл-беше часове.... Crazy

За нашата възраст са ок.


 при това ако съм сънувала депресарски сън преди това.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 532
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
Момичета, привет!

Не мога да не се похваля, че си имаме ново попълнение в семейството - малка принцеска с име Валерия!
За да не пълня темата, приемете виртуална почерпка от мен, с най-любимата ви вкусотия и разбира се глътка сладък алкохол Simple Smile

Neda - пиши ми на ЛС! Мога да ти помогна с буквенката!
petenceto - леле как си се подредила, но ще опраиш - знаем те, силна си Wink
Можеш ли да споделиш малко опит със зъболекаря, че ние отдавна търсим подходящ, но Алекс все не дава да му работят по зъбите. До кабинета всичко е наред, но като се стигне до сядане на стола и става оле-ле!

# 533
  • Мнения: 678
lika ,честито малка принцеса!
Аз имам още малко.
Сподели как се чувства баткото.

# 534
  • Мнения: 4 513
Гууд ивнинг и от мен, мили мои спънати /някои от вас/ приятелки! Радвам се, че не членувам сама в кръжока 'краката ми пречат и са ми дадени само за крЪсУтЪ".  Mr. Green

lika, честита ви госпожица!!! Да расте кротичка, усмихната и доволна от живота!  Hug

Ние сме ОК, аз се хвърлих с главата напред в едно ново начинание, да видим какво ще излезе. Не помня да съм теглила такъв късмет от миналата новогодишна баница, но взех, че се реших. Нямам време нито подаръци да купувам, нито къщата да си украся - нищо!  Confused

На децата едно тържество вече мина, малкият беше раче, а Стефан - рицар. Бяха облекли рицарите в страхотни костюми, направо да не им се надяваш на градинския реквизит. Това беше за Никулден, сега чакаме и коледните галимации.

Чакам с нетърпение 24-25 дек., малко да се прибера в родния си град, че не съм си ходила от... не помня. На Нова година ще съм на работното си място, но няма да работя, а ще празнувам с приятели. Иначе подаръците за децата са ми тъмна Индия. Стефан писа на ДК, че иска 'Фин с дистанционно управление', обаче като ги гледам какви цифри са....  Crazy Дядо му Коледа ще се озори...

Та така, това е брифингът от мен, поне засега. Чао и целувки!

# 535
  • Мнения: 214
Здравейте, мили мами!

Lika, честито! Да ви е жива и здрава малката Валерия! Да ви носи много радост и да расте с късмет! И да се обичат с батко Алекс! Hug

Mishlentze, браво на мишлетата за алианса! Все така да се справят с ученето и дано с желание да ходят! Аз дълго го обмислях, но реших да оставя за догодина. Embarassed Голям проблем ни е воденето, а и не успях да измисля кои ще са най -удачните дни и часове. Все нещо не пасваше...  Confused

Petenceto, желая ти бързо възстановяване и никакви подобни инциденти за напред Naughty!

Кити, успех в новото начинание!

 Коледните подаръци вече ги уредихме. На склад стоят в гардероба. Mr. Green Еми си поиска Сладоледена фабрика, лего, Mini Lala Loopsi и разни дрешки и аксесоари за бебе.

За първи път се престраших да пусна Еми някъде с детската градина.В края на ноември бяха на зелено училище в Сандански. За щастие улучиха хубаво време. Върна се доволна и започна да води преговори за летния лагер.  newsm78 А учителката им се беше постарала доста. Всяка от четирите вечери имаха уредени забавления - два рождени дни с дискотека, пижамено парти и карнавал с костюми и всичко. #Crazy Страшно всеотдайна е и с голямо желание си върши работата. Много съм доволна. Еми обича повече другата, защото е по-мила, но и двете са доста отговорни.  Heart Eyes Дано да има повече такива учителки  в градините и училищата!

# 536
  • Мнения: 3 336
Писах, писах и ми се изтри Rolling Eyes

Здравейте, момичета!

Лика, честита принцеска  bouquet Да е здрава и голяма късметлийка!

Неде, Ники от време на време се сеща за буквенката и цифренката и ги пускаме, но основно предпочита в редките случаи когато му се даде достъп до ПС-то да си играе на разни други игри - сам си ги търси и пуска. Но сте прави за анимацията, връща ме носталгично в детството ми Mr. Green

Петенце, бързо възстановяване и от мен и дано мине безболезнено оправянето на зъбките на Калоян. Милото бая ще да го е боляло Cry А за зрението ме уби - изведнъж и късогледство и астигматизъм... Ще взема и моите да ги заведа на очен, че не съм ги водила от 2-3 години.

Кити, като може кажи какво е новото начинание, пък ти желаем успехи!!!

За Коледа Ники иска омнитрикс - говори ми от сума ти време. Първо искаше нов скейтборд, при положение че "стария" биде закупен този септември... Но кръстниците го обзаведоха с втори за имения ден, та сега сме на омнитрикс. Ели първо искаше Рапунцел, тъкмо бях намерила една със светеща коса и тя каза че микрофон искала - на Хана Монтана. Но изровихме един старо от коша с играчки и последно сега иска за Коледа кукла за преобличане. Вчера ходих до Джъмбо да пазарувам за един рожден ден и съм взела и двата подаръка, но голям зор с този омитрикс да ви кажа. Взела съм нещо, ако не е това което е искал не знам какво ще правя. Един истински часовник май по-евтино щеше да ми излезе...

Исках да ви питам за ваксините които на 6-7 години трябва да се бият, някой слагал ли гие вече?

# 537
  • София
  • Мнения: 1 124
Здравейте  Flutter,

Лика, честито попълнение в семейното огнище, само да те радва и да бъде спокойно бебе. Как е баткото как приема малката ? За зъболекар мога да препоръчам нашия, Ева вече има една пломба, много и хареса, подаръци получи. Зъболекаря е много внимателен, мен ме работи от 93 година  Peace.

Ева днес каза, че и се клати 1 зъбче, беше притеснена, но като обясних се успокои, а пък като казах че и Феята на зъбките ще дойде, забрави за притесненията си  Heart Eyes.

Нашите подаръци са готови, за първа година съм готова в началото на Декември.

За ваксина не сме били още, тя Ева е все пак в края на Януари и отлагам. 



# 538
  • Мнения: 690
Лика, честито! Да е жива и здрава малката Валерия!

Мишленце, и калоян на три години беше ОК с очите, но сега....

Лика, за зъбите - това му е втория зъболекар, няма кой знае какви проблеми, въпреки, че се пазари и не му е особено приятно. Но винаги си изпросва някакво подаръче предварително  Mr. Green Говори му много, а най-добре го заведи с някое приятелче да види, че не е страшно.

Кити, успех в начинанието! И хайде сподели  Hug

JiM, браво за зелено училище. Калоян имат ски училище през януари, но той не се навива да ходи сам, а аз не искам да го насилвам.

Аз вече съм доста по-добре - почти не ми личи, само леко са ми подути устните като след силикон. Така съм по-секси  hahaha като гледам няма да има белег.

 Hug на всички

# 539
  • София
  • Мнения: 615
petenceto радвам се и "безаварийни" празници. hahaha
Furia сигурна ли си, че имат ваксина на 6 години? newsm78
mishlentze точно това си мислих, че в градината сега учат букви и цифри и като се върне, едва ли ще му е интересно пак това. В личен план как си? Simple Smile
JiM много вълнуващ лагер, чак завидях. Wink
McKitty щом си се хвърлила вече, ще поплуваш и изплуваш - дано!  Grinning
Пепито ти как се чувстваш 2 в 1 ? Peace
lika Благодаря сърдечно!  Hug
sea woman кога е вашето тържество, моят сурвакар вчера като заблъска с точилката по пода - репетира  Joy Утре ще е при нас.
Познайте коя усмихната съфорумка ме видя в един от моловете  Laughing Някой да ви се губи напоследък? Как пътувахте ?   bouquet
Иначе за Ками тази Коледа ще е сигурно най-осъзнато вълшебна, много въпроси валят, притеснения и приготовления, много ми е сладък с писането на писмото и с това на сестра му, смята, че ще разреват дядо Коледа, наистина са прочувствени. Въобще е заразително неговото вълнение и макар, че има доста напрежение в работата, съм много щастлива заради неговия ентусиазъм.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт