Красивата ми коса... :(

  • 1 554
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте, мили дами! Искам да се оплача и да изкажа своето разочарование, а от ваша страна да получа някои добри съвети!  Praynig Имах (вече в минало време) дълга почти до кръста, здрава и лъскава коса. Миналата седмица се направих на ретро преса и на следващия ден като си измих косата видях ужасните поражения! Косата миришеше на изгоряло, а да не ви казвам колко топки коса ми останаха в ръцете.. плачеше ми се.. Слава Богу щом изсъхна миризмата изчезна, но беше станала толкова тънка.. ужас ужас.. Аз в паниката изтичах директно на фризиор..махна изгорелите краища, пооформи я, но я скъси тотално. Сега съм в траур от няколко дни и се чудя какви мерки да предприема. Мисля да почна маската с тривитаминола и някакви друди подхранващи продукти. Ще съм много благодарна ако ми отговорите със съвет и да споделите продукти от които сте доволни и ще ми бъдат от полза. Предварително благодаря.

# 1
  • Мнения: 121
Не се тревожи толкова. Просто си направи някаква яка къса прическа, която ще те разнообрази и преобрази Simple Smile Приеми поражението като ново начало докато си върнеш старата растителност  Laughing
А и косата ще си почине малко.
Дотогата пробвай маска Miostois с плацента и костен мозък. Много е добра, определено помага и възражда косата.
Грижи се за скалпа, не е важно че е къса, важното е да е хубава.
Успех!

# 2
А тази маска къде мога да я намеря? В аптеките или в козметичните магазини? За пръв път чувам за нея. Благодаря за съвета!

# 3
  • Мнения: 3 157
В козметичните магазини съм я виждала-една червена голяма кутия.Италианска е,мисля че е с плацента.Маската е много,много добра,ползвала съм я няколко пъти и винаги ефекта е страхотен.Скоро не съм се сещала за нея,но преди беше към 7лв,сега може и да е повече.
Има на същата фирма и една маска в бяла кутия,забравих какво съдържаше,но не ми хареса толкова.

# 4
  • Мнения: 2 229
Аз съм използвала тази маска, хубава е, но чудеса от нея не можеш да очакваш.

Най-добре си прави маската с тривитаминол, а ако имаш възможност, заложи и на професионалната серия на Л'ореал - шампоан и маска, серуми има също, за изтощени, третирани коси и т.н.

# 5
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 386
Домашните маски са най-добрият вариант - например със зехтин или някакво натурално масло, жълтък, мед, кисело мляко ...

# 6
Juiciness , можеш ли да ми кажеш някаква ориентировъчна цена на професионалния шампоан на L'oreal? Мисля да започна с него и  маската с тривитаминола, а в последствие ще пробвам и тази на Miosotis.

# 7
  • Мнения: 2 229
Juiciness , можеш ли да ми кажеш някаква ориентировъчна цена на професионалния шампоан на L'oreal? Мисля да започна с него и  маската с тривитаминола, а в последствие ще пробвам и тази на Miosotis.

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=94

Ами виж тук ги има всички продукти, за твоята коса сигурно абсолют рипеър ще е добра,  може да се консултираш с момичетата в темите за професионални продукти за коса. Hug

# 8
  • Мнения: 121
А тази маска къде мога да я намеря? В аптеките или в козметичните магазини? За пръв път чувам за нея. Благодаря за съвета!
В Ремедиум със сигурност. Там е към 9 лв. Предполагам и на други места. Като цяло е доста разпространена. За нея знам, че може да се ползва и като балсам след къпане без отмиване. Чудничка е.  Hug
Иначе относно Лореал, може да отидеш направо в някой козметичен салон където работят с техни продукти, направо да те видят и да преценят и да те обработят начално.Като идея Callas на Шишман работят с тях. Поне професионалист ще те посъветва.

# 9
  • Мнения: 0
Ами със сигорност ще пробвам и тази маска след като има добри отзиви за нея, но дали мога да я редувам с тривитаминол? Как мислите? Ако се сещате за нещо добро, което сте използвали също може да споделите,  приемам сякакви съвети.  Peace

# 10
  • Мнения: 0
Здравейте искам  да се оплача . И да ви предупредя 
НЕ ХОДЕТЕ В САЛОН СД  В ОФЧА КУПЕЛ ЛУБЛЯНА 38
ОДВРАТИТЕЛНО ДЪРЖАНЕ ПЛАЩАШ МНОГО А ТЕ ПРАВЯТ НА МАЙМУНА
НЕ МОГА ДА СЕ ПОГЛЕДНА  В ОГЛЛЕДАЛОТО ХОРА УЖААССС Cry Cry Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт