моето мнение за Майчин дом...

  • 10 821
  • 71
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 468
А сега бременните по-добре да не четат!

Тия в Майчин дом заслужават #2gunfire  #2gunfire ЗДРАВООООО!!! Това не е първото такова мнение, което се чува за там. Това не е болница, а коптор!

# 46
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: new*
А сега бременните по-добре да не четат!

Тия в Майчин дом заслужават #2gunfire  #2gunfire ЗДРАВООООО!!! Това не е първото такова мнение, което се чува за там. Това не е болница, а коптор!


е това вече е много грозно...
аз съм си фен ма МА и точка.
никой не може да ми обърне мнението...ако ще и 100 пъти да се мъчи!
САМО МА!

# 47
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Шани
Цитат на: new*
А сега бременните по-добре да не четат!

Тия в Майчин дом заслужават #2gunfire  #2gunfire ЗДРАВООООО!!! Това не е първото такова мнение, което се чува за там. Това не е болница, а коптор!


е това вече е много грозно...
аз съм си фен ма МА и точка.
никой не може да ми обърне мнението...ако ще и 100 пъти да се мъчи!
САМО МА!


Грозно ли? Когато ти отидеш там и загубиш детето си, поради лекарска немърливост и безхаберие, тогава ще запееш друга песен. Аз си казах мнението за тази болница, грозното е, ти да вървиш след моето мнение и да му даваш определения.
Между другото, не виждам нищо общо между темата, която е за Майчин дом и твоето фенство за Медицинска Академия.

# 48
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: new*
Между другото, не виждам нищо общо между темата, която е за Майчин дом и твоето фенство за Медицинска Академия.


Миличка, Майчин дом е болница на Медицинска академия. Дали ще кажеш Майчин дом или МА, когато говориш за родилния дом, е все едно.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: new*
А сега бременните по-добре да не четат!

Тия в Майчин дом заслужават #2gunfire  #2gunfire ЗДРАВООООО!!! Това не е първото такова мнение, което се чува за там. Това не е болница, а коптор!


Аз съм чувала същото за "Тина Киркова", а най-вероятно ще се намерят и хора, които да кажат така и за останалите болници.

# 50
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Elfi
Цитат на: new*
А сега бременните по-добре да не четат!

Тия в Майчин дом заслужават #2gunfire  #2gunfire ЗДРАВООООО!!! Това не е първото такова мнение, което се чува за там. Това не е болница, а коптор!


Аз съм чувала същото за "Тина Киркова", а най-вероятно ще се намерят и хора, които да кажат така и за останалите болници.



Съжалявам, че въобще си казах мнението! Не го налагам на никого, такъв ли голям грях направих като не харесвам Майчин дом? Нямах понятие, че МД и МА е едно и също.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: new*
Съжалявам, че въобще си казах мнението! Не го налагам на никого, такъв ли голям грях направих като не харесвам Майчин дом? Нямах понятие, че МД и МА е едно и също.


Не съжалявай. Нали затова сме тук - да си казваме мненията. Съжалявам за детенцето ти.

# 52
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Elfi
Цитат на: new*
Съжалявам, че въобще си казах мнението! Не го налагам на никого, такъв ли голям грях направих като не харесвам Майчин дом? Нямах понятие, че МД и МА е едно и също.


Не съжалявай. Нали затова сме тук - да си казваме мненията. Съжалявам за детенцето ти.


 Embarassed Детенцето ми  е живо и здраво Grinningи си смучи пръста зад гърба ми, дълбоко заспало:)))

# 53
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: new*
Детенцето ми е живо и здраво и си смучи пръста зад гърба ми, дълбоко заспало)).

От това, което си написала, останах с впечатлението, че си лично засегната:
Цитат на: new*
Грозно ли? Когато ти отидеш там и загубиш детето си, поради лекарска немърливост и безхаберие, тогава ще запееш друга песен.

Аз поне не бих се изказвала така за институция, болница или лекар, ако не съм потърпевша и ни става въпрос за мен /независимо какво са ми казвали и какво съм чула/.

# 54
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Elfi
Цитат на: new*
Детенцето ми е живо и здраво и си смучи пръста зад гърба ми, дълбоко заспало)).

От това, което си написала, останах с впечатлението, че си лично засегната:
Цитат на: new*
Грозно ли? Когато ти отидеш там и загубиш детето си, поради лекарска немърливост и безхаберие, тогава ще запееш друга песен.

Аз поне не бих се изказвала така за институция, болница или лекар, ако не съм потърпевша и ни става въпрос за мен /независимо какво са ми казвали и какво съм чула/.


И нима, за да бъда лично засегната, трябва детето ми да са го уморили в тази болница?
Аз СЪМ БИЛА засегната от тази болница, но това не е коствало живота на детето ми, за което ти се извинявам най-сърдечно. Този глупав и безсмислен спор ми омръзна, така че престани да ме "засичаш", както сигурно си въобразяваш и ако няма какво да правиш - легни да спиш... Close МАЙЧИН ДОМ Е СВИНСКА КОЧИНА - ей това е истината.  Rolling Eyes

# 55
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Майчин дом си е напълно автономна болница, АД, ако не се лъжа. Общото между МД и МА в момента е доколкото и на двете места се обучават студенти (виж, преди години беше друго). Така че да кажеш че двете лечебни заведения са едно и също е меко казано неточно. Мила Елфи, от коментарите ти личи, че определено не си чела другите мнения...

# 56
  • София
  • Мнения: 2 300
Напротв, чела съм ги. Имам една приятелка, която загуби второто си дете, когато беше в 6-ия месец, в Шейново. Роди момиче 900г. - живо. Никой не й каза имало ли е надежда, направено ли е нещо, защо и как - детето почина - не й дадоха обяснения. Да не говорим, че не направиха нищо, за да предотвратят това ранно раждане - причина немарливост, незаинтересованост, безхаберие. Трябва ли да кажа, че в Шейново са касапи и убийци  Confused: Shocked .

# 57
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: new*
Този глупав и безсмислен спор ми омръзна, така че престани да ме "засичаш", както сигурно си въобразяваш и ако няма какво да правиш - легни да спиш... Close МАЙЧИН ДОМ Е СВИНСКА КОЧИНА - ей това е истината.  Rolling Eyes


Не те засичам, казвам си мнението. Не го приемай толково лично. И чак пък "свинска Кочина"... Че не е лукс, не е, но нека бъдем обективни. Има санитарки, които почистват непрекъснато. Усещането, за мизерия идва от това, че сградата и интериора са стари и не са подновявани или ремонтирани скоро, а не защото не се грижат за хигиената. Това е моето мнение. Пак те моля - не го приемай лично.

# 58
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Не знам какъв е случаят с твоята приятелка, но в Шейново нямат техниката да поддържат толкова малко бебче. Ала в МД имат и при такива ситуации, родилката се кара с линейка до там (от Шейново до МД - поне в Св.София така практикуват). Всъщност единственото свестно в МД (мое мнение) е отделението по неонатология, казват, че са най-добрите - просто няма други. Колкото до моя случай, ставаше въпрос (както и в последствие се потвърди), че въобще можеше да не се стигне до аборт и загуба на бебчето  Cry
А  че new има такова мнение, явно си е патила и като става свидетел, че е имало и други гадни случаи - напълно я разбирам!

# 59
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Цитат на: Elfi
... И чак пък "свинска Кочина"... Че не е лукс, не е, но нека бъдем обективни. Има санитарки, които почистват непрекъснато. Усещането, за мизерия идва от това, че сградата и интериора са стари и не са подновявани или ремонтирани скоро, а не защото не се грижат за хигиената...


Извинявай, пак съм аз  Simple Smile Явно не си лежала в патологията (аз бях 5 ет.). Не знам как е в родилното,надявам се да е по-добре, ТРЯБВА да е по-добре...Та на 5ет. 2 тоалетни и една баня за целият етаж, вратите не се зключваха, едната не се и затваряше, за чистота няма да коментирам. Моята кръв, която беше по пода и която мъжа ми почисти с кърпички лепнеше докато не ме изписаха (3 дена). Имаше две санитарки през ден - едната само метеше, другата само забърсваше с мърляв парцал (под леглата чистене - няма такова нещо).За тиксото по прозорците вече писаха, няма пердета - лятото не знам как се стои и т.н., и т.н. Това беше преди 2 години, наистина се надявам да се е оправило!

Общи условия

Активация на акаунт