Незабравима(unutulmaz)-тема- 5

  • 45 326
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 1
do 15 minuti 6te dam link za 30 serija

# 781
  • Мнения: 1
Unutulmaz - 30.Bölüm (03-02-2010)DVB RIP

# 782
  • Мнения: 1 265
сериала има интересен сюжет/макар и банален любовен триъгълник/в Листопад отново две сестри се борят за един мъж./
Дразни ме само че историята не се разказва по-динамично.
Много сълзи-през десет секунди плаче една от сестрите, ако едната е със сухо лице, другата задължителни плаче с крокодилски сълзи, имам чувството, че въобще не ги гримират и само им обливат лицата със вода. Режиьора не се ли замисля, че прекалява с този плач на актрисите за фон.

# 783
  • Мнения: 1 035
сериала има интересен сюжет/макар и банален любовен триъгълник/в Листопад отново две сестри се борят за един мъж./
Дразни ме само че историята не се разказва по-динамично.
Много сълзи-през десет секунди плаче една от сестрите, ако едната е със сухо лице, другата задължителни плаче с крокодилски сълзи, имам чувството, че въобще не ги гримират и само им обливат лицата със вода. Режиьора не се ли замисля, че прекалява с този плач на актрисите за фон.

 Peace подкрепям.
сега гледам повторението, че вечер семейно гледаме Листопад.... и ми писна от рев Simple Smile но пак си го гледам  Laughing

# 784
  • Мнения: 1 416
НАЙ ЧЕСТО ЗАДАВАНИТЕ ВЪПРОСИ ЗА СЕРИАЛА

1 Колко епизода е сериала?
отговор:бб още се снима и не се знае
2 Харун разбира ли че бебето е негово?
отговор:бб да разбира Еда сама му казва за това
3 Еда наистина ли се омъжи за Толга?
отговор: бб не излъгаха всички
4 Харун разбира ли че Еда и Толга не са се оженили?
отговор:бб до момента на 29еп във оргинал незнае това
5 Мелда и Харун женят ли се?
отговор:бб до момента на 29еп във оргинал не
6 Родителите на Еда разбират ли за връзката със зет и?
отговор:бб само майка и
Извинявам се, но какво означава 66 като отговор на въпросите? мен ме интересуват отговорите на същите въпроси, но не разбирам какво е това 66

# 785
  • Мнения: 106
бб = бели букви. т.е. за тези, които не искат да знаят какво се случва напред. за любопитните - маркираш полето с бб и четеш

# 786
  • Мнения: 1 416
бб = бели букви. т.е. за тези, които не искат да знаят какво се случва напред. за любопитните - маркираш полето с бб и четеш
Маркирам, но нищо не става Embarassed Embarassed Моля, който му се занимава да ми ги пусне като ЛС, ако иска или да ми напише тук какво да правя Praynig

# 787
  • Мнения: 1 321
Момичета има нова тема 6 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=469442.525;topicseen заповядайте тук.

# 788
  • Мнения: 46
Amra като осветиш с мишката белите букви ще прочетеш какво пише Peace

# 789
  • Мнения: 1 416
Amra като осветиш с мишката белите букви ще прочетеш какво пише Peace
Мерси   bouquet , вече ми пратиха отговорите като лс

# 790
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
за пръв път се включвам,но следя мнението ви по всички теми.Поздравления за бинзи и за труда,който полага за да задоволи желанията на нас нетърпеливите.Много хубав филм и го следя с интерес, но май има преведени до 29 серия.Ако някой знае дали има и други ще се радвам да ми кажете.Според и приятен ден на всички (:

Общи условия

Активация на акаунт