Добър Педиатър в Токуда или 22 - ра поликлиника

  • 7 790
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Здравейте на всички,
моля, ако някой знае Добър Педиатър в Токуда или 22 - ра поликлиника да ми даде някакви кординати. Трябва ми много спешно.
Благодаря предварително ! Peace

# 1
  • София
  • Мнения: 6 551
Нашата е д-р Цацова в 22 п-ка, освен канското чакане в последно време други забележки нямам -прекрасна е.  Peace не сме чакали само , когато бяха бебета до 1 г. за консултациите. ако проявиш интерес - пиши , ще ти пусна ГСМ на лични

# 2
  • София
  • Мнения: 6 551
отговорям тук, защото си си изчерпала лимита за входящи л.с.
0899313761 и в п-ката 8723991 на четно е втора, на нечетно първа. определено не е фен на дом. посещения, просто е много натоварена. ако търсиш такъв педиатър, не е тя човекът. за нощем и съб и нед има догово рс МЦ лора на позитано 10. само носиш здр. книжка на детето или ако още няма синия лист.
дано съм била полезна

# 3
  • Мнения: 3
От 22 ДКЦ - д-р Крайселски, В Токуда си луда ако отидеш, там не са никакви специалисти-педиатрите, бухат ти антибиотика при първа възможност,  и дори изписват лекарства, които са за деца на по-голяма възраст. Просто са част от веригата- болница-аптека-фармацевтични компании-печалба от нещастието на хората. Дори не съм сигурна, че харесват деца. Като отидем и детето реве(защото е болно и му е криво), започват да му шшшшшшшткат(нещо което мразя). Може би тук е мястото да разкажа как ни "прецакаха".  Първо да спомена че цялата история за заболявания и изследвания на детето, оше от раждането му е там. И така разболява се детето и отиваме там, за пореден път. Детето изглежда добре, но е с температура. Преглежда ни д-р Гроздева. Оплаква се, че сме и 100 пациент и постоянно се сопва, била уморена. Следват изследвания естествено. Чакаме отпред, дружелюбната сестра ни казва, ах излезли са изследванията, разпечатва ги, и се ужасява от ЦРП: 239 (горна граница Sunglasses, веднага идва докторката и се изписват антибиотици, като препоръката е да се хоспитализира детето- само дето не ни анатемосаха, че отказахме хоспитализация. Та изписват антибиотици и ни изпращат, като заявяват увереност, че ще се видим след ден, два в детското отделение. Не се съгласихме на хоспитализация защото сина ми точно преди две седмици беше със такова ЦРП и го оправихме с домашно лечение. След два дена решавам пак да погледна изследванията, и откривам, че тези "специалисти" са разпечатали старите ни изследвания, от предния път като беше болно детето. Отварям през интернет новите и нещеш ли виждам доста различни резултати- нормални хубави резултати. Вече сме пили два дена антибиотик и знам, че не може да се спре току така, та отиваме в Токуда в педиатрията, за да разберем какво да правим и да им се "поскараме". Това си е лекарска грешка, която може да коства много, не че на нас ни костваше малко(има и други непреки последствия, които няма сега да описвам). Там на рецепцията споделяме и ни отговарят"Ами добре, ще трябва да залпатите 25 лв, за да ви преразгледат новите резултати"- смях в залата, щях да припадна като го чух, изсмяхме се и отидохме при д-р на смяна- не беше същата, обясни женичката, че не трябва да се спира антибиотика, и като я посъветвахме да сподели с колегите си "грешката" и да им каже да внимават повече, отговора беше нападка: "вие не грешите ли?" и оправдания как  и те са хора! Все едно пилота да сгафи и да каже"Сори хора сгреших, ще трябва да умрете, ама случва се" ще му простите ли? Вие си направете извода колко са нагли, аз лично си пожелавам повече никога да не се наложи да ходя там!

# 4
  • Мнения: 319
Виждам, че авторката се е интересувала спешно от лекар преди време и към момента това инфо едва ли ще и трябва, но ще споделя впечатленията си, може някой друг да се възползва Simple Smile
КлараК, разказа ти за Токуда е потресаващ просто!
Понеже темата е за добър педиатър, аз да разкажа да д-р Крайселски от 22ра поликлиника Simple Smile
Този лекар е чудесен и много съжалявам, че сменихме квартала си и няма как да останем негови пациенти...
В крак е със съвременните тенденции за кърмене и хранене (предполагам и лечение - не ни е лекувал от нещо наиситна тежко), доколото е лекувал детето е било приемливо за мен - без прибързани силни лекарства, мисля, че преценява добре нещата, държи се добре с децата и родителите, без да преиграва, да назидава или да се присмива на притесненията. Винаги е успявал да ме насърчи, успокои и обясни - тава за мен е много важно!
Телефона му в поликлиниката е 02/8723991.

Общи условия

Активация на акаунт