Летен вирус през зимата или грип?

  • 6 212
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 199
А в  супите слагате ли някаква мазнина?Или лук?И въобще кога мога да дам такава(олио,зехтин или масло)при захранването?След пилето какво следва?И друго-колко дни в крайна сметка трябва да продължи цялото захранване?
Който има повече инфо за самото захранване-моля да го сподели!  bouquet

# 31
  • София
  • Мнения: 537
ние след тежката диета, сме вече 4 дни с твърдо аки и се захранваме успешно.
давах веднъж на ден пилешко с картоф сварени, на другия пилешко с задушени зеленчуци... не яде особенно много, но поне опитва, то ние сме си злояди така или иначе.
Според мен захранването трябва да трае толкова дълго, колкото да опита всички манджи които преди е яло и да видим да няма разтройство ... ,както каза доктора където се провалиш една крачка назад Simple Smile и пак напред.
важните меса, зеленчуци, плодове, кремчета.
на мойта сега и се върна апетита за мляко и на всеки 2 часа вика " млакооооо", като бебе не пиеше толкова мляко Simple Smile)

# 32
  • Мнения: 556
Подновявам темата, защото от тази нощ и аз съм в "кюпа" - страшно повръщане /изкарах си всичките стомашни сокове/, разстройство и сега надвечер температура. Днес нали е празник, личната по телефона ми изписа Лопедиум, натриев цитрат и Хидрасек/това последното не мога да го пия/. Сутринта като се чухме нямах Т. Сега обаче е 38 гр. Пих Парацетамол. Вие какво ще ми препоръчате за Т?

Общи условия

Активация на акаунт