тест за бременност - кога най рано

  • 2 134
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 621
Здравейте бъдещи и настоящи мами. И аз искам да се присъеденя към вас, но.............все още няма ресултат.
Искам да попитам кога най рано тестът за бременост е сигурен? Аз си направих на 10 ден след овулацията и беше отрицателен. Дали не съм избързала?

# 1
# 2
  • Мнения: 7 106
Въпреки,че на някои тектове пише,че отчитат от седмия сен след зачеването,не им се връзвай много.Най добре е да изчакаш поне 2-3 дневно закъснение на цикъла,и тогава да направиш тест.И аз така като тебе нямах търпение да разбера и правих тест след тест и те все отрицателни.Не си заслужава нервите просто!
Стискам палци скоро да видиш резултата който очакваш Wink

# 3
  • Мнения: 272
Да Shali е права! И при мен беше така! Тест след тест отрицателни и чак като ми закъсня с 1 ден тогава излезна положителен! А пробвах 4 вида!:)
Simple Smile
Успех!!!

# 4
Аз скоро писах, но и на теб ще ти кажа. Аз първия тест си направих на петия ден от закъснението /не от овулацията/ - значи около 20 дни след овулацията/ и беше отрицателен. Понеже не ми идваше на 10я ден пак си направих и пак беше отрицателен и тогава вече бях сигурна че не съм бременна. Даже за малко да направя беля защото започнах да се напъвам за да ми дойде, а и размествахме някъкви шкафове и аз активно участвах. Обаче пак не ми идваше.Тестовете бяха различни видове!?!. На 20 я ден от закъснението пак реших да си направя и тогава не можах да повярвам  Shocked - беше положителен. Shocked  Сега Бебето е на 2 мес. и 12 дни. Grinning  Така че не избързвай и те съветвам да ги правиш сутрин. Аз първите 2 ги правех след обяд понеже пишеше че може по всяко време на деня, но може би храната и кафето да влиаят нещо на резултата. Имам и една приятелка на която също първите два теста са били отрицателни след като вече е била бременна.  Успех.

# 5
  • Мнения: 910
Napulno sum suglasna s Tuti - az napravih niakolko razlichni testa sled 3-4-5 dni zakasnenie i vsichki biaha otritsatelni. Hodih pri edna patka, koiato mi kaza che ne sam bremenna i daje mi dade hapcheta za predizvikvane na tsikala. S koi akul gi pih ne znam, zashtoto sam mnogo redovna, i vsiako zakasnenie oznachava neshto vajno. Taka ili inache, chak 2 sedmitsi zakasnenie se poiavi i vtorata chertichka na lentata za testa. Togava otidoh pri drug doktor i toi mi kaza che sam v 6-7ma sedmitsa, mai beshe. Vajnoto e ako imash samnenia da poiskash niakolko mnenia, da izchakash dostatachno i da ne pravish gluposti, koito biha te nakarali da abortirash spontanno.

# 6
  • Мнения: 4 621
Благодариа на всички. Прави сте наистина беше рано, амо просто нямах търпение. Е ще изчакам да НЕ ми дойде и дано се появят двете чертички Wink

Общи условия

Активация на акаунт