Хайде на плодове и зеленчуци !

  • 57 536
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 344
колко познато ми звучи.
без едно мога,но с едно не се разминавам..
и аз не се харесвам така,силата е в нас,хайде да се променим! Praynig Peace

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 132
Здравейте ,момичета..Чета ви от обяд ,но въпреки че темата е за плодове и зеленчуци ,май повечето от вас са само на плодове Rolling EyesМоля ви кажете ми само пресни ли са те и мога ли да си направя прясно зеле ,естествено без никаква мазнина , но готвено...и има ли ефект ,ако не  е само с плодове тази диета  chef

# 287
  • Мнения: 4 344
аз не съм само на плодове.тук всеки си е на собствен режим.
не мисля,че е проблем готвеното зеле,пък даже и с лъжичка зехтин.
ти най-добре може да си прецениш според началните ти килограми и за времето,което искаш да свалиш,строгостта на режима си.
аз днес съм на варени домати.
успех! Peace Hug

# 288
  • Мнения: 0
Здравейте smile3525При мен днес е 4-ти ден на плодове и зеленчуци.
Първия ден бях  -1.5 кг,втори ден още  -1 кг. И от 65кг-съм 62 -62.5 кг
На третия ден нямам минус smile3511,но  продължавам напред.
Успех на всички newsm10
 

# 289
  • Мнения: 17
Здравейте момичета! Не малко, а доста е стара тази тема, но нека я започнем отначало! Има ли дами, които искат да започнем диетата заедно и да се подкрепяме? Blush

# 290
  • Мнения: 122
Здравей, аз искам но не успявам да започна. Все нещо дояждам и не мога дори ден на диета Simple Smile

# 291
  • Мнения: 11
Здравейте,тази тема е много стара ,но съм трети ден плодове и зеленчуци ,има ли други които в момента са на нея.Нека сме заедно за кураж .

# 292
  • Мнения: 964
Грехота е да се пости в Светлата седмица

# 293
  • Пловдив
  • Мнения: 14 337
Аз бих пробвала няколко дни, ако издържа, но не събота и неделя (не само тези, а всяка събота и неделя, да не излезе, че ми пука за светли седмици - имам деца, на които им приготвям закуска и обяд). В понеделник ще пиша.

# 294
  • София
  • Мнения: 5 634
Това си е диетата на Гайдурков.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 14 337
От днес мисля да направя три дни плодове и салати и ден-два някакво захранване. Като се знам, не обещавам да издържа, но да видим.

# 296
  • Пловдив
  • Мнения: 14 337
Да се отчета. Вчера карах на марули, моркови, две или три ябълки и един портокал + няколко ореха. Нали било като диетата на Гайдурков, той ги включва. Wink И няколко изсмукани бонбона със захар за гърло - заради гърлото, не заради захарта. Вчера не беше трудно, днес обаче бях по-гладна и в късния следобед малко отпаднала и разтреперана (ниска глюкоза в кръвта?), нахвърлих се на ядки и леблебия на връщане от работа и в момента, в който станаха твърде много, си казах: "айде, от утре пак", та си направих и сандвич. Утре планирам да бъда пак на плодове и салата, може с малко ядки, в четвъртък вероятно като днес, а в петък съм на събитие с ядене.
Мисля засега да правя по ден или два такива, редуващи се с дни с по-"нормално" ядене, а по-нататък ще видим как върви. Не искам дълги периоди на такова хранене не само защото не мога да издържа дълго на глад - че не мога, си е така, но и защото в такива периоди не се препоръчва физическо натоварване, а аз от време на време правя кардио (и за, но не само за отслабване, кеф ми е), а и не искам да рискувам с екстремности изведнъж.
Не мога да кажа за килата с точност, защото в понеделник сутринта стартирах от 81,8 след освинване в неделя. Обикновено напоследък се въртя около 80.

Последна редакция: вт, 25 апр 2023, 22:27 от Магдена

# 297
  • София
  • Мнения: 5 634
Магдена, ти като Бриджит Джоунс. Тя беше заместила грейпфрута в някаква диета със сникърсче. Simple Smile

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 14 337
Вчера не издържах просто, не съм го броила за заместване. Grinning

Последна редакция: ср, 26 апр 2023, 07:49 от Магдена

Общи условия

Активация на акаунт