Бихте ли ползвали женската съблекалня, ако...

  • 32 282
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Ако се наложи родител от другия пол да заведе малко дете на тренировка трябва да го съблича и облича в коридора?

Aми ако не може да се облича детето само, може да използва тоалетните. Там поне са кабинки с врати и не се размотават голи хора.
Само не мога да разбера как едно дете,което дори не може само да се облича е годно за практикуване на спорт и то не просто хаотично да бяга, а под командата на треньор изпълнявайки определени конкретни упражнения и то не в детски зали, а такива, в които има и възрастни. Защото все пак по училищата организират за най малките танци и спортни занимания, където са само деца.
Не виждам как бих могла да запиша детето си на плуване да речем, ако дори банските не може да си облича само.

Ооооо, бедна ти е фантазията просто-често майките и бабите са повече от децата...то не е обгрижване, то не е слугинаж, па един косъм мокър да има , па гащите ако ен са Огащени качествено...спуквам се от смях, но...е жалко...и да, на тренировката често го удрят на игра, а не изпълняват. Crazy

# 31
  • Мнения: 9 990
За тоалетните е съвсем различно, там има кабинки, а дори и в мъжката писоарите с така направени, че минавайки в гръб не се вижда нищо обезпокоително.
Дали се проверява за хора не знам, щом авторката се възмущава, че е свидетел някъде, че това не е така.
Освен това се чудя как би си взело душ едно такова дете, което ходи на плуване. Много често душовете са към съблекалните и не са единични кабини ами 2 - 3 общи. Пускат го при къпеща се жена ли? Или пък някой татко да влезе да изкъпе дъщеря си в мъжките душове. Ами че това е повече от абсурдно!

Да, Паси, пускат Ги, доста са момчетата, които ние засичаме-пускат ги при жените да се къпят.Именно от душовете жените излизат голи, някои не смеят банския да си съблекат и да отмият хлорта, но повечето са голи, къпят се.Банята е с просто с преградки, прозрачни и един срещу друг често са момченце и леля по цици. Crazy

Подчертавам дебело, че тези наблюдения са на място, където е Осигурена Дестка съблекалня с отделение за къпане.Съвсем съвсем отделни.С малки столчета.Има и детски басейн, за тези-3-4 годишните, той също е Отделен-през него големи не минават.Тази зона си е само и единствено за деца с родител за помощ.Тези, които преминават в големия басейн, олимпийския, може да ползват детската съблекалня до тогава, докато не сметнат за удачно детето само да влиза според пола.Никой не е оставен в коридора, за всеки е помислено, но...много от майките на мочметата са странно нещо. Crazy

# 32
  • Мнения: 2 448
Jizzlobber , с тези пояснения направо ме остави безмълвна.  Crazy То бива бива, ама това .........

# 33
  • София
  • Мнения: 6 791
Е къде е този спортен комплекс с детска съблекалня? Shocked Shocked Shocked
Иначе при това пояснение, че има такава, наистина не виждам какво правят деца в съблекалните за големи. Ама с това трябваше да почнеш, че има отделна.  Rolling Eyes Според мен трябва да си много психо, при наличие на такива обстоятелства да буташ детето при голи лелки или чичковци.

# 34
  • Мнения: 9 990
Спартак.Писала съм още в началото, че има детска съблекалня. Laughing

# 35
  • Мнения: 0
Аз съм майка и имам дъщеря с която ходим на плуване в Спартак. Днес за пореден път имаше 2 момченца в дамската съблекалня на басейна.
Това ме притеснява от доста време и като един възпитан човек реших вместо да разтройвам майките, за които явно това беше нещо съвсем нормално пък и представете си какво разбиране щях да стрещна  - отидох на входа и попитах тези които са на информацията и продават билетите дали е редно - да не излезе пък че аз съм единственото куку на този свят, на което такива неща му правят впечатление.
Господина на рецепцията ми отговори, че не е редно момченца да се къпят там, но можело майка да минава с момченце транзит през дамската съблекалня!?
Ок пак е нещо,  значи следващия път когато видя някоя майка да подплициква "невръстния " си 4-5 годишен син в дамската съблекалня (а както вече знаете от предишни постове в Спартак ИМА детска съблекалня) ще трябва да тичам до входа и да мъча някой да дойде да въведе ред ха?

# 36
  • Мнения: 27
проблема с любимите внучета го има и по санаториумите...
отивам на басейн в санаториум и какво да видя... бабички и внуци голи -къпеха се под душовете / до басейна с голите женьоря...  #Crazy /
Не се сдържах и направих забележка на рехабилитаторката в басейна. Едва ли промених нещата.
Аз си сложих банския /посещавах и друг басейн/ -как да се съблека пред деца в училищна възраст!?!
ОТНОВО БАБИТЕ СА ВИНОВНИ!!!
може да ги къпят и в квартирите..., но изфирясалите им глави...
В нашата зала за спорт не съм засичала деца в съблекалнята - дори и 3- 4 годишните сами се оправят по съблекалните... Изчакват се с приятелите си и заедно влизат и излизат... татковците или майките стоят пред залите и чакат ...обикновенно пушат и пият бира...ама това е друг въпрос с възпитанието...

# 37
  • Мнения: 377
Не знам дали разбрах въпроса правилно - да водила съм сина си в дамска тоалетна. Естествено, аз съм възрастната и избирам определеното за мен място. Не виждам нищо срамно в голотата, стига да е естествена и ненатрапена. Как ще оставя малко дете сред непознати, заради предрасъдъците на некоя провинциална лелка.
Самата аз като ходех по клубове се е случвало да посещавам мъжката тоалетна, вместо да чакам на опашка за женската. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 9 990
Ами не-не си разбрала правилно въпроса.Не иде реч за тоалетни, а за съблекални. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 96
ситуацияте не е хипотетично, просто искам мъжко мнение.
Имате дъщеря, , която ходи на спорт.Има мъжка и женска съблекалня.Ще влезнете ли в мъжката съблекалня с дъщеря си?ЗА да и помагате с преобличането.Ако да-до каква възраст, ако не-защо?
Благодарско, предварително...и-важно ми е-давайте мнения всякакви. Hug
Ако пък имате син-същото-вие ли ще се нагърбите с воденето и ще ползвате мъжката съблекалня  или ще пуснете момчето с баба си/майка си в женската съблекалня?
Определете някаква "разумна" възраст, до която бихте допуснали момиченце в мъжката и момченце в женската съблекалня. Thinking

Аз имам син и никога майка му не го е вкарвала в женска съблекалня или баня. Когато се налага той влиза с мен в мъжката съблекалня и там се пропбличаме двамата. Когато ползва баня след басеин също влиза с мен в мъжката баня. Там кабинки няма, и от жена си знам, че и в женската няма. Не смятам че едно момче трябва да се къпе в женската баня. Дори да е придружен само от баба си или от майка си би трябвало да се къпе в мъжката. Моя син вече се къпе сам и няма проблеми с това. Той знае разликата между половете, защото е детската градина са се показвали, а и аз съм му обяснил това онова. Но не смятам че му е време вече да гледа голи зрели жени, а и за жените си е притеснително. Докато е напълно естесвено да се къпе или проблича с хора от същия пол- и деца и възрастни.

# 40
  • Мнения: 38
В края на края всички сме хора и сме виждали органи. Оглеждаш се дали е празно, ако трябва предупреждаваш някой да пази на вратата и действаш Wink

# 41
  • Мнения: 9 990
в съблекалня от този тип Никога Не е Празно, приятелю... Laughing
не иде реч за виждане на органи, а за регулярно гледане как голи жени си мият интимностите, виждала съм и да се бръснат там, под погледа на малчуган на 6 години.
Голям кеф, а? Laughing

# 42
  • Мнения: 38
Ами нали е съблекалния за жени, къде да ги мият тие интимности? И се бръснели Божееее...А на 6 год. вече е достатъчно голям да ходи сам в мъжката.

# 43
  • Мнения: 9 990
А защо не ходи, а се вре при жените? ThinkingЗащо майките влизат с момчетата си?Ей това ми беше въпроса. Laughing

# 44
  • Мнения: 674
Амбицирахме се с една приятелка да слабеем и ни предписаха диета с много сауна и плуване.
Избрахме си един хубав хотел със СПА комплекс близо до работа и почнахме да тренираме и отпочиваме - наистина нищо не отнема така напрежението и стреса и умората от тежкият забързан ден както водата. Дотук всичко супер.
Ходехме след 5 и имаше не много хора а и  СПА-то е доста голямо и добре устроено.
На три пъти обаче след сауната и басейна с моята приятелка бяхме леко казано учудени.
Първия път една дама вкара внучето си след басейн в женската съблекалня а то беше на видима възраст 7-8 годинки и въпреки че жената наистина се стараеше да бъде максимално бърза на детето си му беше интересно да поогледа голите лелички. Това както и да е мина и замина.
Но на два пъти се засичаме с една майка и едно момченце което сигурно е вече в 4 клас и тя без скрупули си го вкарва в женската баня.
Първия път съблекалнята и банята бяха пълни /има 5 душа/ но тя стоя на входа на банята гледаха най-спокойно как се къпят жените и най невъзмотимо изчакаха да се освободи душ и да влязат. Като при това можеха да изчакат съвсем спокойно на пейките отвън. После го къпа най-спокойно малкият си оглеждаше и жените се обръщаха и притесняваха но на майката ни най-малко не и пукаше. Но и този случай мина и замина ние излязохме набързо облякохме се и заминахме.
Но миналата сряда просто се вбесихме с моята приятелка.
Същата дама отново вкара тинейджърът в женската съблекалня каза му да седне на пейката и тя започна да си говори по телефона. Малкото си седна спокойно и се зазяпа в леличките и каките. И така доста дълго. Ние вече бяхме за набързо под душа и майката и детето влязоха и там и защото се къпеха до мен хлапето го наблюдавах как оглежда с видим интерес. Приятелката ми която е дива юристка веднага заби майката и малкия - Какво гледаш мойто момче за теб мъжка съблекалня няма ли какво те води майкати постоянно тук???
Веднага последва невъзпитан отговор - Я си гледайте работата той е още бебе и ще го къпя където си искам като не Ви отърва идете Вие в мъжката съблекалня... Shocked Shocked Shocked
Направо останахме без думи отвърнахме и но нямаше и смисъл да влизаме в излишни диалози и да си разваляме настроението.
После в колата си поговорихме с приятелката ми и даже се смяхме на глупоста на тази майка.
Аз мисля че не е въобще редно деца в училищна възраст да влизат в съблекалня на противоположен пол - зле е и за децата и не е възпитателно. Не е въпроса че ще ме види мен или други ползващи съблекалнята  голи едно дете няма да смути никой но сега децата съзряват много рано и с това може родителите да им насадят много сериозни поведенчески проблеми...
Това е моето мнение съдете ме ако искате. Stop

Общи условия

Активация на акаунт