Отзиви за д-р Константин Петров от 1 АГ "Св. София"

  • 29 155
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте, случайно попаднах на темата за д-р Петров като гледам всички сме на едно мнение.Страхотен професионалист.Януари месец родих без избор на екип и той беше на смяна.През цялото време беше до мен и много ми помагаше след това също.Ако реша да имам второ дете определено бих избрала него Simple Smile

# 16
  • Мнения: 13
Здравейте,

бих искала и аз да се включа с поредното позитивно мнение за д-р Петров и безрезервно да го препоръчам заради неговия професионализъм, човешко отношение, разбиране, подкрепа по време на раждането и след това. И двете си деца родих при него, като първия път не го познавах, случайно попаднах на него, но останах очарована от това колко съвестно си свърши работата не само по време на раждането, а и след това. Идваше да провери как съм, прегледа ме преди да ни изпишат, а не видях друг лекар да прави същото за друг пациент. За второто си раждане вече бях убедена, че ще раждам с него и го избрах. Всичко мина просто перфектно благодарение на този прекрасен човек и истински лекар!

# 17
  • Мнения: 25
Здравейте,

може ли някой да сподели актуална информация за д-р Петров, къде приема и къде следи бременност ? В 1 АГ или в частен кабинет ? Аз съм с тромбофилия и съм се насочила към него за бъдеща бременност, надявам се някой да потвърди че той е специалист при проблемна бременност и е добър избор.

предварително благодаря
Бъдете здрави

# 18
  • Мнения: 13
Привет, cvete 12,

д-р Петров работи в Тина Киркова и Сердика. Вероятно ще те приеме в кабинета в Сердика за преглед, но най-добре му звънни и ще ти каже. Винаги си вдига телефона и е много любезен. Зная, че се занимава с патологична бременност. Според мен след срещата си с него ще си наясно що за човек и специалист е. Поне моето доверие го е спечелил напълно. Желая ти успех!

# 19
  • Мнения: 51
Аз имах проблемна бременност: двурога матка, къса маточна шийка, кървене в 6 месец, непрекъснати контракции, бях на системи за задържане. Много съм щастлива, че попаднах на др. Константин Петров дни преди да започнат проблемите ми. Добре че беше той - спаси детето ми! По време на престоя ми в болницата (2 седмици в 6ти месец) идваше всеки ден да ме види как съм и дали всичко е наред. И мога да кажа, че не беше просто комерсиална загриженост - на лицето му се изписваше истинско притеснение, когато имаше сериозен проблем. Много е отзивчив и загрижен, вдига си телефона по всяко време - веднъж му звъннах в 12 през нощта, защото имах зачестяващи контракции. Той ми каза какво да правя и на следващата сутрин в 8 ми се обади ТОЙ, за да пита дали всичко е наред! Бях изключително приятно изненадана. Раждането ми (секцио) с него и неговия екип мина перфектно. И между другото има страхотно чувство за хумор Simple Smile
Иска ми се да има повече такива лекари като него!

# 20
  • Мнения: 51
Здравейте,

може ли някой да сподели актуална информация за д-р Петров, къде приема и къде следи бременност ? В 1 АГ или в частен кабинет ? Аз съм с тромбофилия и съм се насочила към него за бъдеща бременност, надявам се някой да потвърди че той е специалист при проблемна бременност и е добър избор.

предварително благодаря
Бъдете здрави

P.S. По времето когато следеше моята бременност (от юли до декември 2013 г.) голяма част от пациентките му бяха с проблемна бременност. С много от тях, вкл. и с една моя приятелка обсъждаха точно проблем с тромбофилия, така че мисля, че е напълно подходящ избор.

# 21
  • Мнения: 433
Повдигам отново темата за д-р Петров за още мнения.

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте! Аз родих на 09.05.2014г. с планово секцио, бях без избор на екип на смяна беше д-р Петров и съм доволна!!! На мен това ми е второ секцио, но всичко мина добре! Д-р Петров е много добър !!!   

# 23
  • Мнения: 1 073
За д-р Петров - аз следя втора бременност при него, и живот и здраве се надявам и на второ раждане при него. Доволна съм, знае какво прави. Изчела съм много негативни коментари по повод характера и грубостта му. Да, наистина е по директен и понякога и мен ме дразни колко е брутален, но не може да му се отрече професионализма. Имам 2 приятелки, които също родиха по два пъти вече при него. Аз съм раждала вагинално, но знам че е мнооого добър при секциото. Е, дано да успея пак да родя вагинално сега, че май второто бебе ще е още по-голямо.

# 24
  • Мнения: 509
Здравейте!

За д-р Петров мога да кажа само хубави неща. Аз също съм с тромбофилия и ако не беше той да я открие и да ме следи, нямаше да забременея. Винаги е много внимателен; когато не може да отговори на телефона, се обажда по-късно,  никога не претупва нещата - много е отговорен! В момента ми следи бременността - през 2 седмици съм на преглед; и смятам при него да раждам (живот и здраве!). Сърдечни благодарности!

# 25
  • Мнения: 1 897
Още благодарности док.Да сте жив и здрав,за да помагате за популацията на страната.

# 26
  • Мнения: 1 073
Бях писала преди време, сега само ще да се отчета. Преди 2 седмици радих второто си дете при д-р Петров. Много много съм доволна за пореден път. Прекрасен специалист! Трето дете ако имам пак с него ще го родя.

# 27
  • Мнения: 919
Повдигам отново темата за д-р Петров. Има ли раждали скоро при него? Секцио по метода на Щарк ли прави или не?

# 28
  • София
  • Мнения: 3 022
Здравейте!

Бих искала да попитам, д-р Константин Петров подходящ ли е за проблемно забременяване или основно за проблемна бременност?

Благодаря предварително!

# 29
  • Мнения: 4 070
Аз за пръв път се следя при него, въпреки че съм раждала първия път в неговата смяна, но по случайност- без избор на екип. Сега ме насочи към него друг лекар и отново съм доста доволна. Имах позната с доста проблемни бременности, тя ходеше при него също.

Общи условия

Активация на акаунт