Турски ресторант в София

  • 3 692
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Преди няколко месеца се връщах от Пловдив по магистралата и спряхме да хапнем в турският ресторант.Много ми хареса храната там. После ходих до Истанбул,но храната не беше същата.Може би подправките,или нещо друго.Искам да питам дали в София има подобен ресторант като този на магистралата

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
В този на магистралата не съм била, чувала съм, че е добър.
На Оборище има турски ресторант, Софра се казва, не е лош.

# 2
  • Мнения: 1
Бил съм и в Софра и в "този на магистралата". В софра не е зле, но ен е това което беше преди 2 години, този на магисралата няма да го коментирам железен е, по вкусни меса и хлябове не можеш да намериш по пътищата, за съжаление го посещавам само като пътувам Simple Smile

# 3
  • на Морето
  • Мнения: 512
Къде точно на магистралата се намира?Много пъти съм минавала,но не съм обръщала внимание.

# 4
  • Мнения: 1 065
Ее, и аз това питам newsm78
Мисля, че е на магистралата в близост до Пловдив, но може и да греша.

# 5
  • Мнения: 646
С/у Макдоналдс - Пазарджик. Посока от Пловдив към София. Има на първа линия разни заведения, зад тях ТИР паркинг. Там е този ресторант.

# 6
  • Мнения: 345
Alex, тайната на този ресторант е в готвача му. Бил е невероятен майстор, така че едва ли в София ще се намери ресторант със същата кухня.

# 7
  • Мнения: 37
Доколкото разбрах съвсем скоро същите собственици ще отварят ресторант и в София. Мъжа ми се познава с тях. Трябва да го попитам за подробностите.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 3 020
Доколкото разбрах съвсем скоро същите собственици ще отварят ресторант и в София. Мъжа ми се познава с тях. Трябва да го попитам за подробностите.
Е тогава ще ни информирате.
До тогава, авторката и любовника и явно ще трябва да отскачат до Пазарджик.
Ресторантът на Оборище блести със специално изработена табела на която недвусмислено се мъдри любимата ми дума "Резерваций". Все се каня да я снимам...

Общи условия

Активация на акаунт