Pregnacare -мнения?

  • 58 943
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 066


 Тези витамини в Англия се водят много добри и ги препоръчват навсякъде.Пила съм ги и съм доволна.
Потвърждавам!Пих ги 3-4 месеца преди забременяването и 5 месеца след раждането ,както  и през цялата бременност!

# 16
  • Мнения: 1 428
Според мен трябва да слушаш доктора си.Все пак ще ти води цялата бременност и ще ти е по лесно да слушаш един човек,отколкото да се луташ и чудиш кое ще е по добре за теб,детето и т.н.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 129
И на мен лекарката ми изписа Pregnacare от 4-ти месец. Пия ги 28 дена след това 10 дена почивка и пак.
Нямат никакви странични ефекти и съм много доволна от тях.
Не знам дали има някаква връзка, но ще споделя, че по време на първата 10дневна почивка ми се появи авта в устата за първи път в живота ми. Една от причините за появите на авти е слаба имунна система.
А сега при втората пауза съм с цистит.
Не знам дали съм прав, но си мисля, че тези витамини засилват имунната ми система и в момента, в който ги спра за почивка организма ми отслабва и веднага ми се лепва някаква инфекция.

# 18
  • Мнения: 1 243

момичета, от къде мога да си купя pregnacare plus? изглежда ги няма във всички аптеки..  Confused благодаря!!

# 19
  • София
  • Мнения: 129
Във всяка аптека могат да ти гипоръчат. И аз не ги намерих, но в кварталната аптека ми ги поръчаха и ги получих на следващия ден.

# 20
  • Мнения: 1 243

deni_aa, благодаря ти!  Simple Smile а можеш ли да ми кажеш и колко струват?  Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 677
20-тина лева

# 22
  • Мнения: 1 243

благодаря за отговорите! Wink ей сега ще отида до аптеката да проверя как стоят нещата!

# 23
  • Мнения: 115
И аз съм на Прегнакеър Плюс от 3тия месец на бременността, основно заради Омега 3 киселините, че и аз като Уини риба не помирисвам. Смятам да ги пия и след раждането  Peace

# 24
  • Мнения: 1 243

аз също ги търся именно заради омега-3 киселините.. днес си ги купих, ако се чувствам добре от тях, предполагам ще продължа да ги пия до края на бременноста!

# 25
  • Мнения: 262
на мен ми ги дадоха точно е периода когато повръщах ...и след няколко опита да не "върна"
хапчето се отказах Simple Smile

# 26
  • Мнения: 9
Аз ги пия откакто разбрах че съм бременна до 5 месец пиех Pregnacare,  а от тогава до сега (7ми месец съм) пия Pregnacare Plus, така ми каза лекарят. Намирането им в София е малко сложно бая аптеки обиколих. Преди ги имаше в аптеката на Кауфланд в кв. Банишора. Винаги ги намирам в денонощната аптеката срещу Пирогов. На листовката пише че е хубаво да се взема и Osteicare за костите. Аз си купих и го пия и него ама не съм питала лекаря сега ми предстои преглед и ще го попитам, тъй като забелязвам че и в двете има магнезии и да не би да стане много;)

# 27
  • Мнения: 2 768
A aз в момента взимам Pregnacare за кърмачки. Единствено техен продукт открих, специално за периода след раждане.

Последна редакция: нд, 28 мар 2010, 22:55 от eta

# 28
  • Мнения: 1 243

и аз очаквах да ги търся поне в няколко аптеки, но се оказа, че ги има в първата, в която попитах - тази в горната част на "иван асен II".. имаше освен това и Osteicare в наличност, чудих се дали да си взема и него, защото също като Gerya бях прочела, че е хубаво да се взема заедно с останалите витамини.. всъщност още се чудя по този въпрос, така че ще чакам да разбера какво е мнението на твоя лекар!
Simple Smile

# 29
  • Бургас / Св. Влас
  • Мнения: 28
Здравейте,пия ги от една седмица.
При последния преглед споделих с моята лекарка,че не обичам млечни продукти и тя ми ги изписа.
В листовката,а и в сайта им пише за Osteocare,че е добре да се взема с тях,заради калция.
Аз си ги купих от Ремедиум на Шишман,направи ми впечатление обаче,че витамините са при фармацевта,а остеокеър е при хранитлните добавки   Thinking
До днес съм го пила само 2 пъти,та и аз се чудя заради магнезия
 Gerya пиши какво е казал лекаря ти,тъй като до моя следващ преглед има цели 3 седмици  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт