Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 97

  • 67 395
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И аз имах проблеми със смесването на цветовете, работя със сладкарски бои, но те разбиха на пух и прах всичките ми знания за цветовете като цяло, най-тъмното което успях да направя беше нещо средно между лилаво и кафяво.  Crazy
stefina, изглежда си черно на снимките твоето "черно", нищо че не си я почистила, много добре си я оразмерила.  Grinning

# 736
  • Мнения: 91
Намерих си мама за партия за ГММ но въпроса ми е коя е по хубава на пик-ко или ирида? и горе-долу какви парички са... Сещам се че имаше едно магазинче някаде към посолствата в студентски град , та там дали ги има гмм-тата? И пак да питам с кой марципан се работи по лесно - Варна, фалшив, млечен??

# 737
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Гали и Valeria , благодаря ви много   bouquet  bouquet  bouquet.Тортата ще правя в петък и ще я покажа,независимо какъв е резултата ,а дали е била вкусна ще стане ясно в събота  Hug

# 738
  • Мнения: 57
Valeria-миличка магазина на Кадемлия работи в събота до 14.00 часа, имат черна боя малка расфасовка  от 50мл.,не съм сигурна в цената или е 3 ,50 или 6 лв.  Относно тъмните цветове,аз смесвам всеки цвят с по 1-2 капки черна боя зада получа по-тъмен цвят.
stefina-много сполучливо ти се е получила тортата ,много ми допада
ditsan- много симпатична торта ,страхотна е
_Гали-ох страхотна,направо ми се прииска да идва по-бързо лятото, ех море море Grinning
iskrone-тоя младеж ми взе акъла Laughing много готина торта

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета, имам удоволствието да ви покана в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт