Декларацията за напускане на страната

  • 141 764
  • 786
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 697
Последно юни месец пътувахме до Турция с детето, много обстойно провериха всички документи и акта за раждане и декларацията и взеха копие от нея.Въобще, прави ми впечатление , че турците много внимателно проверяват всички документи  Peace

# 676
  • Мнения: 1 972
Последно юни месец пътувахме до Турция с детето, много обстойно провериха всички документи и акта за раждане и декларацията и взеха копие от нея.Въобще, прави ми впечатление , че турците много внимателно проверяват всички документи  Peace


Турците не проверяват българско дете ( декларация за извеждане от страната) Simple Smile
Мислете като пишете........

# 677
  • Мнения: 1 820
Здравейте,

Едно въпросче от мен ако може някой да ми каже как стоят нещата... Имам безсрочна декларация от мъжа ми за извеждане на децата от страната, но сменихме техните паспорти, а  номерата са цитирани в тази декларация. Трябва ли нова да се направи?

Предварително благодаря  bouquet!

Поздрави и пожелания за хубав ден!!!

# 678
  • Бургас
  • Мнения: 4 056
Здравейте,

Едно въпросче от мен ако може някой да ми каже как стоят нещата... Имам безсрочна декларация от мъжа ми за извеждане на децата от страната, но сменихме техните паспорти, а  номерата са цитирани в тази декларация. Трябва ли нова да се направи?

Предварително благодаря  bouquet!

Поздрави и пожелания за хубав ден!!!
ако пише изрично, че е безсрочна, не трябва да има проблеми

# 679
  • Мнения: 1 972
Здравейте,

Едно въпросче от мен ако може някой да ми каже как стоят нещата... Имам безсрочна декларация от мъжа ми за извеждане на децата от страната, но сменихме техните паспорти, а  номерата са цитирани в тази декларация. Трябва ли нова да се направи?

Предварително благодаря  bouquet!

Поздрави и пожелания за хубав ден!!!
ако пише изрично, че е безсрочна, не трябва да има проблеми

Аз правих ново пълномощно по тази причина Peace Нотариуса   каза : абе направете ново да не се заядат" Wink  Демек дайте 5-10 лв (не помня колко беше) щом сте дошли до тук  Crazy По принцип не трябва, ама това само по принцип Wink в действителност не се знае  Laughing

# 680
  • Мнения: 788
Според мен не би и трябвало да са написани паспортните данни, ама и аз като една видна и вторачена в детайлите (професионална деформация  Sad  smile3529 ) УФСЪ, съм ги написала мотамо.

# 681
  • Мнения: 1 820
Здравейте отново момичета,

Много благодаря на отзовалите се, то се е видяло, че ще трябва да правим нова декларация просто защото не ми се рискува. Иначе принципно ние сме си същите хора със същите ЕГН-та, но ходи че обяснявай... Следващия път обаче ще има само ЕГН-та на декларацията без номера на паспорти:)

Хубав уикенд на всички!

# 682
  • На остров
  • Мнения: 13 498
В моята декларация има мисля номера на лични карти,егн и паспорт на детето, всички документи отдавна са смени, но декларацията си работи без проблем.

# 683
  • Мнения: 11
В моята декларация има мисля номера на лични карти,егн и паспорт на детето, всички документи отдавна са смени, но декларацията си работи без проблем.
В случай, че декларацията е валидна като срок и имената и ЕГН -тата са същите, не е необходима нова декларация. На границата имат възможност да си проверят номерата на новоиздадените документи за пътуване. Скоро питах лично в Гранична полиция и получих този отговор. hug

# 684
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И аз това исках да кажа  Peace ! Личен опит Sunglasses.

# 685
  • Мнения: 1 820
Здравейте,

Точно на това се надявах, да се включат такива хора като manca и one11, на които сърдечно благодаря   bouquet!

Проблемът не е в 5-те лева нотариална такса, а в това че таткото е в чужбина и става доста по-трудно ваденето на този документ.

След като минем граница ще постна и аз инфо:) Но това ще стане към януари месец:)

Хубав ден на всички!!!! И пак благодаря!

# 686
  • Мнения: 1 820
Здравейте отново,

Тъй като получих официален отговор от гранична полиция по мейл потвърждавам информацията:) Не е необходима нова декларация при смяна на паспорт или лична карта стига ЕГН-тата и имената да фигурират и декларацията да не е с изтекъл срок.

Хубав ден на всички!

# 687
  • Мнения: 1 972
Здравейте отново,

Тъй като получих официален отговор от гранична полиция по мейл потвърждавам информацията:) Не е необходима нова декларация при смяна на паспорт или лична карта стига ЕГН-тата и имената да фигурират и декларацията да не е с изтекъл срок.

Хубав ден на всички!

Съветвам те да ги принтнеш тези мейли и да ги носиш с теб Peace

# 688
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не мисля, че ще е нужно да се принтира мейла  Peace !

# 689
  • Мнения: 1 972
Не мисля, че ще е нужно да се принтира мейла  Peace !

Останалите май няма нужда да пишем тук .... one 11 е най-компетентна Wink
Ти май не си се сблъсквала прости гранични полицаи  Simple Smile Е аз съм!

Общи условия

Активация на акаунт