СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 17

  • 17 266
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Запис и добро утро!
Нямам думи....голямо писане пишете.Един ден ,като не чета и после.....!

Хайде връщам се назад да чета с кафето на бамбина(в колко ставаш ти мари жено,в 5 ли?) Hug

# 16
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Видяхте ли, какви екстри по профила са се появили! Ей ся ще си го понаправя!

# 17
  • Мнения: 14
Хайде връщам се назад да чета с кафето на бамбина(в колко ставаш ти мари жено,в 5 ли?) Hug
Към 6 ставам,храня разбойника и си правя кафе.Той доволно си играе в кошарката,а аз си пия кафенцето и на вас правя  Mr. Green

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Добро утро! Обичайните заподозрени пак сме на линия.  Grinning

Боб кашля като магаре. Силно притеснена съм. В 12.15 сме на преглед. Не мога да се побера в кожата си, че го допуснах това да се случи. Виновна съм си само и единствено аз, че не бях директна с майката на кашлящото детенце и реших, че наистина няма проблем и не е заразно, както тя ме увери. Поуката е ясна- ще ми е като обеца на ухото.  Sad

wish, ей ти предложения за найлоновите торбички:
Цък.
Цък.
Цък.

# 19
  • Мнения: 14
ладида,дано не е сериозно! Praynig Hug
 Торбичките са супер!

# 20
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Ла Ди Да, много гадно наистина. Не се обвинявай, то, като има нещо да става...Абе, ръчкам по новите екстри, уж си направих албумче, качих снимки, а накрая се оказва, че нищо не се получава newsm78?!

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Ла Ди Да, много гадно наистина. Не се обвинявай, то, като има нещо да става..
Така е наистина! Аз уж не съм много от тези дето след дъжд качулка се нервят, ама този път си имах някакво вътрешно усещане и незнайно защо си замълчах. Както и да е! Неща от живота. Неприятно, но ще мине.  Peace Благодаря ви за подкрепата!

Кришка, де са тез нови екстри?  newsm78

# 22
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Хм, на началната страница на БГ мамата. И аз изтръпвам с Петко. Онзи ден на едно кафе 2 деца буквално се завряха в количката. А майката- "Вижте бебето!". Едното даже пробва да го черпи меденка. Аз си тръгнах бързо, а после се чудих, а ако са били болни?!

# 23
  • Мнения: 14
Ладида,много неприятно!Дано не е сериозно!Пиши след прегледа Hug

Много ми харесаха торбичките.Сладурски са!

Момичета,коя от вас ползва шишета на Чико?Онзи ден се скъса бибата на едно от шишетата.Мъжът ми ходи да купи нова.Донесе ми две с огромни дупки,от които Ивайла отказва да яде,защото се дави.А бибите са за над 4 месеца. newsm78

За анкетата гласувах ,че мисля да давам попара.Баткото много я харесваше(за разлика от сега).Ако малката яде ще и правя.Иначе и аз обичам.Правя я със сухар,не с хляб!

Мама Рени,ти от Хрищени ли си?През студентските години редовно ходех там на гости на една дружка!!!Много готино си прекарвахме PeaceТи си доста по-млада от мен,но може да я познаваш. Laughing

Стигнах до 40 страница,сега се връщам да дочета!!!

# 24
  • Мнения: 221
Първо добро утро.Второ Бамба мерси за кафето.
Горби не съм от хрищени просто колата е там паркирана пред на брата работата.
Лъки мерси за навата темичка.

# 25
  • София
  • Мнения: 461
Gorbi, аз имам 2 шишета на Чико, но още сме на първите биби с една дупка, които се водят 0+. Ама вече май трябва да ги сменям, ча малко му е зор на Марти да яде от тях. После директно на 4+ ли се минава? Аз това се чудих тия дни като си купувах биби, защото имаше само 0+ и 4+.  newsm78

# 26
  • Мнения: 493
Добро утро!
На Боб-чето бързо оздравяване  Hug
А как да потърся "джобарник" в и-бей  Flutter Crazy

# 27
  • София
  • Мнения: 324
Добро утро и от нас. Преди час се прибрахме от консултация - 6250кг (+250гр) 64см (+2см). Много съм доволна от "манекенските" мерки  Laughing

# 28
  • Мнения: 221
Бебешондел ЛаДида е дала снимки на 3 такива джобарника виж как се пишат и потърси.Аз отивам да оправям дунда че се събуди
Маминко и нашите мерки са манекенски,миналия месец бяхме 5.600 и 60 см. да видим на 24 какви сме ги свършели

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 077

А как да потърся "джобарник" в и-бей  Flutter Crazy
Цък.

Общи условия

Активация на акаунт