СЕПТЕМВРИ' 09 TEMA 17

  • 17 264
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8
Добро утро! Ние успяхме да се събудим, да си поиграем и сега пак спим. Снощи се събуждеше плачейки мнооого жално. Вече сериозно очаквам озъбване!
Еми наистина тези майки, които се оправдават за болестите на децата си, не мога да ги разбера, вярвайте ми! #2gunfire Ами какво толкова ти струва да си постоиш вкъщи с болното дете. Как пък им е кеф да ходят и заразяват други, незнам. #Crazy
Да отивам да свърша нещо, че от тази седмица ми свърши рахатлъка и бате вече си ходи на работа от сутрин до вечер ooooh!.

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Лъки, тая игра с възглавницата-дете и ние я играехме - и все още я играем понякога Grinning

Ще пробвам това с часовника, като дойде ред. Голямата ми приказва твърде много и дойде ли при мен, игра-не игра, тя такова говорене му удря, че сън няма. Ако и малкото говори така, направо си хващам багажа и потеглям към четвърти километър.

# 32
  • Мнения: 3
Добро утро  sun
Снощи заспахме мноооого късно, необичайно...
Тук днес е грейнало едно слънце, умирам от кеф. Каня се да поизлезем, но ще видим...
Ладидка, и аз бих се ядосала, но както казваш,  "неща от живота" - неизбежно е. Дано се оправите бързо  Hug
А това с надничането в количката винаги ми е било крайно неприятно  Rage
Честити месечинки(има ли днес?)   bouquet
Отивам да пия виртуално кафенце, мерси bamba!

# 33
  • Мнения: 38
добро утро.
мерси за темичката   bouquet
аз не съм писала скоро,но първо ще ви по прочета,защото сте изписали света.
ние сме добре растем даже си имаме и зъбче,показа се онази вечер.
за протокола ние сме 7500 и 67см.
за попарата обичам и ако иска ще и давам но ако не няма да я насилвам.
момичета къде купете бебковците, в банята или в стаята?
като ви прочета ще ви пиша пак лек ден на всички
и много Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 5 026
Добро утро!
Ладида,да се оправя бързичко Боб  Hug
Мен ме сцепва глава, дано като поизлезем ми мине, че такова слънце е изгряло  Laughing

# 35
  • Мнения: 277
Добро утро!
Манекенките, ние сме 63 см и 5 920, къде отивате вие? Wink МамаРени, ставате за фотомодели, а ние, като по-височки, сме за подиумите Wink  Hug Важното е да са здрави дечицата, размерите къде в долна, къде в горна граница... Те колко още има да варират и да се променят - ту слаби, ту дебели...  Hug
Кри6ка, и аз мразя да ми надничат в количката. Особено дърти клюкарки някакви... Онзи ден така една жена - уж ми дава път, а тя ме изчакала да мина, за да може да надникне в количката и после: "ууу, много сладко бебче, да ви е живо и здраво". То в такива случаи оставаш безмълвен де, щото квото и да кажеш, все е лошо... То си личи кога ти го казват от сърце и кога - едно лукаво такова, нали знаеш.
Ладида, дано не е сериозно. За другия път си знаеш урока Wink Въпреки че ние все около болни се движехме по едно време, сега в Чирпан и в болницата при татко като ходихме, там са все с пневмонии от всякакъв род, но а чукна на дърво, си останахме здравички.
Айде от мен чао до после, да я оправя, че стана в 7:30 още Simple Smile

# 36
# 37
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Добро утро,
На болните  дечица-бързо оздравяване Hug
Аз с Алекс не съм играла такива игрички.Той като се събуди преди мен,лежи кротко и чака аз да се събудя.И два часа може да стои така и да гледа тавана. PeaceИ Андреа сега е така-събужда се и гледа наоколо ,докато аз се появя. Laughing
petenceto за сега се къпем в саята,че в банята е кучеши студ Peace
И ние  сме от манекенките,няма на  мен да прилича я.На 6м сме 6.660кг и 66,5см - пълна отличничка Wink

# 38
  • Мнения: 1 701
Добрютро!
Сън не спали - писали...
Днес излизаме на разходка!
След малко!
Направо не помня от кога не ми се е случвало...

ЛаДиДа, тъкмо смятах да ти звъня след малко! Оправяйте се мила! Hug Не се обвинявай. Станалото - станало! Важното е че си си взела поука! Аз в такива случаи съм много директна, но и слава богу, причтелките ми са безкрайно отговорни в това отношение. Стояли сме на различни алеи (и сме се виждали, дори) но децата са били разделени заради сополи на едното!
И багодаря за линковете, но аз така и не вдянах за какво се ползва тоз и-бей, пък и моята торба вече би трябвало да пристига! Wink

Видяхте ли, какви екстри по профила са се появили! Ей ся ще си го понаправя!

Какви?

# 39
  • Мнения: 221
Някой знае ли дали ще ме одобрят за нещо на изплащане защото току що апарата замина и ще ми отнесат главата за него.Струва към 200 лева?отивам да видя дали не мога да го управя.

# 40
  • където има любов
  • Мнения: 307
Добро утро!
Ладида,не се обвинявай Hug,оправяйте се бързо.!
За надничането в количката,ако знаете как побеснях,когато съвсем непозната лелка бръкна да го щипне по бузката.Такъв скандал й спретнах.Е,такава наглост не бях срещала.А тя ми се оправдава, кво толкова.Ужас.
Днес времето е страхотно!
Горби аз имам едно шише на Чико.При смяната на биберона с по-голям и Жорко се давеше,но за кратко.Явно разликата между 2 поредни размера е голяма.

# 41
  • София
  • Мнения: 324
Това с количката и надничането много го мразя още от преди.  Shocked

Винаги съм си къпела децата в банята. От къде е дошъл "мита" за къпане в стаята? Това е още от едно време, когато не е имало бани и тоалетни в къщите, а са били навън. Или когато е много студено в банята. Безумно е да си усложняваме живота с къпане в стаята - то това носене на корито, пък вода, после изсипване. Направо ми се струва кошмар. Никога не съм мила дупе в "легенче" (видях го това от "Такъв е живота" преди години  Shocked) Само на чешмата  Peace

# 42
  • Мнения: 14
Ние го къпем в стаята,защото няма място в банята за коритцето.Пък и нямам проблем-мъжО носи,пълни,изнася  Mr. Green

# 43
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
maminko незнам дали е мит,но при този студ в банята,не мога да там да къпя Андреа.Не е кой знае колко сложно да пренеса коритото в стаята и там да я изкъпя на топло.И винаги съм мила дупето в леген,защото ми е много по-удобно от чешмата. Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 461
Дупе мия и аз директно на чешмата в банята. Къпем обаче в стаята, защото няма място в банята. То като туриш душ кабината и банята бая се стеснява. Пък и засега в банята е студ. За по нататък ще мислим.

Общи условия

Активация на акаунт