постоянна температура

  • 1 454
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Не знам дали съм уцелила форума,така че предварително моля за извинение ако нарушавам някое правило Blush
От няколко месеца синът ми е с почти постоянна температура!1-седмица е на училище,2-у нас!Толкова много лекари обиколихме че от рецептите им мога да издам книга!Препоръчаха ми  да го заведа в Александровска,за консулт с педиатър-проблемът е,че не ми се иска да отивам така на сляпо!Ако някой може да ми даде препоръка кой да потърся,или поне име......Много ще съм ви благодарна за всеки съвет!!! Hug

# 1
  • Мнения: 75
Колко е температурата защото аз подържах 2 години 37/2 и така неможаха да ми кажат от какво ми е.Хиляди иследвания и нищо

# 2
  • Мнения: 96
Аз поддържах постоянна темпераура около година и половона- 37.5- 37.8.
Чувствах се отлично през цялото време, без никакви оплаквания. Ходих на всевъзможни изследвания- нищо. Накрая се оказа, че имам хроничен апандисит след като обиколох всички възможни доктори и личната ми лекарка ме прати при хирург, за да се знае, че навсякъде съм била.
Оперира ме д-р Валентин Попов в Александровска болница. Прекрасен лекар, отличен диагностик, много мил и любезен човек. След операцията температурата ми се върна в нормални стойности. Та причините могат да бъдат много, не е зле да ви види и хирург за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт