Пролет вече наближава, през ОКТОМВРИ мама ще се става!

  • 26 800
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 270
Оффф, момичета, няма ли да ни минат най-после тези гадости.

Ноел, все едно аз съм го писала това- абсолютно същото състояние е и моето. Сутрин повръщам само стомашен сок, но с такива спазми, че все едно ще си изповръщам червата.  Tired От всичко ми се гади, но съм непрекъснато гладна.  ooooh! Ям само тестени храни и зеленчуци. Някакъв ужас ми е!


Барбалетка, и аз все си меря температурата. На моменти имам усещането, че горя. Като заспя, в съня си, се чувствам като настинала и болна, и само се мятам в кревата.


И сега, за да не се разсърди Димяни, че не споделям и нейното неразположение  Mr. Green , от днес ме стяга и боли корема, но само от ляво. Болката отива към кръста.  Close

Хубаво се наоплаквах, поне малко да се почувствам по-добре!  Laughing

# 31
  • Мнения: 74
Димяни, защо не пиеш нош па? Мен ме боли стомаха мнооого рядко - само като ставам рязко или се обръщам рязко, но лекарката ми изписа нош па - 3 пъти по 1. Аз го пия само когато усетя болка, но тя ме убеди, че е напълно безопасен и само може да помогне.

# 32
  • София
  • Мнения: 5 709
Зеленоочка,мен ме боли малко под пъпа Rolling Eyes
 tiya_4,не пия нош-па защото ми е много лошо от него Confused
Доктора ми го смени с Папаверин!
Сега му звънях и ми каза,че ако продължава да ме боли и ако болките се усилят да отида в най-близката болница ако не утре ако ме боли пак да отида да ме види ще му се обадя и ще дойде в кабинета си!
КАза да пия по 4 Папаверина ако се налага и ,че няма проблем няма да ми навреди!

 

# 33
  • Мнения: 26
Привет момичета.Да се запиша и аз в новата ни тема.Току-що се връщам от гинеколога си-видяхме сакчето, вече има и оформено зародишче. В петък ще ми правят изследвания, че съм малко анемична, та трябва да видят как ми е хемоглобина и налага ли се лечение. Толкова хубаво се видя на видеозона-много съм щастлива.Едно мъничко бобченце! Peace

# 34
  • Мнения: 486
Честита нова тема!Само прекрасни новини да има!
Аз утре съм на преглед и започвам да се вълнувам!Дано всичко е наред! Praynig

# 35
  • Мнения: 18
И аз да се запиша в новата темичка. Браво за хубавото оформление  Hug

За корема и аз да кажа-и аз си имам малко коремче Embarassed  Вече съм в отпуска,чак не ми се вярва че няма  да ходя на работа. На ЖК ще се записваме в края на месеца.

Лека и спокоана вечер от мен  bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 545
Много хубаво ни е оформена новата тема. Нека да я изпълним само с хубави новини и емоции.

 Аз като чета за изследвания, и се сетих, че в понеделник трябваше да ходя да си взема резултатите от цитонамазката и кръвта, но нещо съм се отнесла. На 18.03. съм на преглед - сигурно чак тогава ще си ги взема.

 При мен повръщането е вечер. Първо веднага след като се прибера - гладна и със празен стомах - само стомашен сок изкарвам. А после и вечерята заминава по канален ред. А на вас как ви действа миризмата на цигари? Съседите ми имат навик да пушат в тоалетната, и мирише и в нас. И аз само да надуша миризмата и ... Sick

 
 

# 37
  • София
  • Мнения: 13 204
Момичета, коремът ми е като за 4 - 5 месец! Моля тези с втора и трета бременност да ме успокоят и д ами кажат, че и при тях е така. Simple Smile Отде се взе тоз корем,като ембрионът е 14 мм Simple Smile Thinking

Дааа, дааа  smile3521

Ама мен лично ме смущава smile3506
Качила съм 2 кила, а изглеждам като яка лелка вече  Shocked Mr. Green Twisted Evil
Всичко постигнато във фитнеса го няма... smile3506

# 38
  • Мнения: 36
Поздравления за прекрасната НОВа темичка,   bouquet  bouquet  bouquet
оформлението е чудноо Hug
Дано я изпълним с много и само  щасливи емоции!!!
Гледам пишете за коремчетата-ми моето си е все същото, засега няма разлика, може би още е много рано, при първата ми бременост ми пролича към  5-ти месец,дано и сега е така  Peace
За  гаденето -сега започна само следобед и вечер да ми става зле, а сутрин се чувствам по-добре..Цигари да не усетя Sick Sick

# 39
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен!
Ще се повторя, знам, но няма как да не поздравя авторката на темата. Браво Лейди  smile3501  Много е хубава.
Аз да се похваля, че днес бях на лекар и мъничето се развива много добре, според лекаря. Отговаря на 11 г.с. и е голямо 4.6 см. Органогенезата е завършена. Абе, все напред вървя, въпреки че лекарят си записа пак 1.10 термин. Записват ме на консултация и другата седмица пускам първите изследвания.
За коремчето - и аз имам, въпреки че винаги съм си била слабичка и повечето хора като разбраха че съм бременна ми казват, че ще проличи късно. Аз обаче вече ходя с разкопчани дънки. А днес, щом се наложи да разкопчея (на работа) и единия панталон, който ми е по-широк, съм решена утре да отида да си взема панталон за бременни. Отделно търдите ми вече несе побират в сутиена и днес ме боляха ужасно много. Посъветвайте ме за сутиените. Трябва да си купя някакъв специален за бременни или просто по-голям номер??  newsm78  Наистина тази тема ми е доста чужда.
На всички с неразположения желая да се оправят бързо и дано само хубави новини има тук.
Аз днес на работа учудващо бях като фурия (може би заради хубавите новини от лекаря). Сега обаче вече съм почти заспала. И с тия краставици, момичета, просто не мога да спра. Всяка вечери изяждам минимум една голяма краставица  Joy Чак ми е смешно. И млякото съм увеличила. Изпивам поне три айрана.

# 40
  • Мнения: 0
Поздравления за новата тема, страхотна е   bouquet

Момичета, много бързо пишете, завиждам Ви благородно за това, че имате време Simple Smile Лека вечер, приятни почивни дни и по - малко неразположения на всички Ви Simple Smile

# 41
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 На мен пък днес ми се прияде авокадо, но имаше само зелени в магазина и сега ще трябва да го чакам да узрее.
 Освен това се оказа, че миризмата на храната на кучето не ми понася, едва се удържах да не повърна днес слетобяд в кухнята  Sick Смърдеше ужасно!
 Коремче още нямам, поне не по-голямо от преди, но се подувам повече като хапна и тн. То и ми е рано за шкембе, а и като съм си пухкава в момента няма как да проличи по-рано.

# 42
  • У дома
  • Мнения: 59
Добър вечер, чак сега ви чета, че имах проблеми с комютъра, но се оправи от само себе си. Ами то така с двама "разбирачи" около мен, после аз да им оправям бакиите.

Тържеството мина много добре, бяха се постарали децата, но пък са и много артистични и музикални. А аз с моя олигофренски бременски мозък, съм запомнила 17 и 30, а то започнало в 17 часа и си се мотая, отивам и 20, а те започнали, така ми докривя, ама нищо, ще гледам после диск.

На мен си ми личи вече, а гърдите ми са толкова големи, аз си имам бюст  bombsи още отгоре, мъжо не може да им се нарадва, че като знае после на какво ще заприличат, само ме гони из къщи

Свалих малко снимки, да се похваля с мойто гардже http://picasaweb.google.bg/Mimozzzka/8#

Последна редакция: пт, 05 мар 2010, 22:16 от Pozitive

# 43
  • София
  • Мнения: 13 204
stellty, за сутиен виж да е мек и да не те дразни. Аз предпочитам Триумф. Те имат модели без железа, а и тези с железата са доста удобни. Аз като забременях първият път и получих непоносимост към тия твърдите работи в сутиените. Да, ама Триумф си е друга работа  Wink Имат и модели на по-прилични цени. Около 32-35 лв. За мен лично не са евтини, но пък са толкова качествени, че не мърдат с години и си заслужават цената. Аз не съм имала сутиен за кърмене. Моя колежка с доста пищен бюст ми подари няколко нейни триумфа, които вече се бяха захабили. Идеално ми дойдоха след раждането. Тя точно за тоя период ми ги подари, защото се съсипват бързо и накрая отиват на боклука. Но ми бяха много удобни и меки.

# 44
  • Мнения: 25
Чудна темичка   bouquet за авторката - Lady V

stellty - и мен като теб преди около две седмици започна много да ме дразни сутиена и си купих от тези спортните от безшевното бельо, но аз съм с по-скромен размер и при мен се получава за сега номера.

За миризмата на цигарите - не мога да я понасям имам чувството, че все повече са хората които пушат по улиците, вървейки и аз все заобикалям, на спирката на страна, че направо  Sick гадост ...

Милото пак ме организира да ходя към София, но сега трябва да знам със сигорност кога нямам ангажименти във варна, че да може да се запазят самолетни билети, ама как да знам със сигорност ... мен ме викат чак на 25 март за се запиша, нямам търпение  Heart Eyes .

Спинка мки се доста вече, лека нощ от мен и приятни сънища  Two Hearts.

Общи условия

Активация на акаунт