Пролет вече наближава, през ОКТОМВРИ мама ще се става!

  • 26 769
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

Къде да бъде срещата?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 20 мар 2010, 17:27

# 45
  • Мнения: 15
Ето сега дойде моментът да си взема сутиен на Триумф. Досега все им се радвам и все си казвам, айде друг път, сега малко по-евтин, но Ваче, щом казваш  Hug  Laughing
Утре излизам да се обзаведа малко. Но определено и мен взеха да ме дразнят тия железа много. Като се прибера вкъщи и нямам търпение да махна сутиена. Стелисима, аз съм същата с цигарите. Прилошава ми ако се случи някой да пуши около мен. Нашите общински съветници, например редовно пушат на комисии и днес като бях на едно заседание, чак излязох от залата  Sick
Аз наистина издържах много, а очите ми се затварят ... пия още един айран и лягам.
Лека нощ на всички и дано утре за всички бъде един прекрасен ден без неразпоожения.

# 46
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз пък ви завиждам за бюстовете, моя така и не се е променил, тоест няма никой там. Само ме болят гърдите, без и малко да са пораснали да им се порадвам. Сутиени не нося, само лятото, ужасно много ме дразнят.

Днес ми е изключително зле цял ден. Преди малко си легнах и опитах да заспя, ама не се получи. Лошо ми е и само се мятках като риба на сухо в леглото. Дано утре да се пооправя, че се очертава да е весело на женското парти.
Иначе, започнах да се мажа с бебешкото олио на малката, основно по корема и кръста отзад и отстрани, че талията първа изчезва и там се нацепих предния път, въпреки, че не ми порасна кой знае какъв корем. А с бадемово олио от пети месец нататък, ще си правя масажите на пелвиса. Много съм доволна от тях, нямах нито един шев при раждането  Peace

Отивам да си направя една лимонада, туку виж ми минало малко гаденето, че направо  Sick

# 47
  • Мнения: 367
за сутиените аз почти не нося независимо дали съм бременна или не. тук не съм обикаляла по магазините, защото майка ми ме обзавежда с бельо от САЩ . изпратила ми е десетина потника с допълнителна платка и съм страшно доволна особено за зимата. нищо не ме стяга и не ми опъва, а гърдите са си "фиксирани" така да се изразя и това, че са пораснали определено не ми пречи на размера на потника и нямам нужда да ги сменям. потърсете може и в бег. да продават такива. сутиен за 35лев. си заслужава да си вземем ако ще го носим настина дълго време. сега бюста се променя много и не е сигурно дали и той няма да ни умалее да не говорим, че след раждането и кърменето формата и размера на гърдите се променят. сутиените са ми пак от мама само на Виктория сикрет. няма какво да ги коментирам просто са божествени. толкова удобно нещо не бях слагала на бюста си.

сутиен за кърмене бях намерила случайно на колхозния пазар във Варна по 3,50лв. първо си купих 3 после още 5  Embarassed вечер много ми теч аха гърдите и вечно бях оплескана. след това ги прехвърлих на едни приятелки и на зълва ми. трябва да се опитам да ги проследя къде са и стават ли за нещо. ако не като имам ходене до Варна пак ще посетя това магазинче Simple Smile

# 48
  • Мнения: 51
Добро утро и честита страхотна  темичка момичета !!!!!!!!!!!!!  bouquet

Добре дошли на новите момичета и честито на чули сърчицата на бебоците !!!!!!!!!!! smile3525 smile3525

Моят корем също е страхотно подут -така не е бил при предните бременности!Килограми направо ме е изсрам да пиша колко съм качила Ноември месец отказах цигарите  smile3530До край на януари вече имах 6 кила отгоре а до сега още 3 килограма
При първата ми бременност -когато бях млада фиданка на 20 Rolling Eyesот 65 станах 90 килогрма После години наред си бях 56 кг Родих сина си на  4 кг -52 см През 2 и 3 бременност незнам бяха прекаленно кратки -неуспях да вляза в 3 месец
 
За подквасеното домашно  мляко -някога не го кусвах От 3-4 години излезе ли овчото мляко вземам от 6 до 9 кг на седмица и си го подквасвам направо си е страходно На село го продават на смешна цена от 1 и 20 на литар
Много бързо се изморявам -работата ми е малко физическа -произвеждам цветя и подържям градинки (озеленяване )Добре е че работя сама за себе си иначе щяха да ме изгонят

Приятен и лек  ден милички !!!!!!!!!!!!

# 49
  • София
  • Мнения: 13 200
Еврика, много интересна професия   bouquet, красива!!!  Grinning
И аз обожавам овче мляко. Мога да изям безобразни количества. Като излезе то таратаора у нас се прави само с такова. Овче сирене и кашкавал също. Абе едно време майка ми купуваше краве сирене само за баница и то по 300 гр  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

За Триумфа, права е Веселина, че не си струва да се купи и после да не се носи, обаче те имат еластични модели, които биха ставали сега и още няколко месеца. После опредлено като потече кърмата не си заслужава да се съсипва нов сутиен. Аз още нося моите и не ми стягат. По-спортните им модели са еластични доста  Wink А и те гърдите растат, растат, ама все пак донякъде Wink Има едно базарче в София, една възрастна жена продава там и е много запозната, винаги препоръчва конкретен модел за конкретна жена. при нея има по-евтини модели. А, На Опал също са хубави сутиените и са наполовина, че и повече на триумфа като цена. Там също има меки модели, с хубави кройки за по-едри гърди.

За цигарите.. на вас ви прилошава, а на мен някой път така ми се допушва зверски с едно кафенце...  Rolling Eyes Twisted Evil Задовлявам се с по 1/2 3 в 1 и то не всеки ден, много рядко. Embarassed

# 50
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Добро утро!  Hug

 Гледам сутиените обсъждате - ми аз там го закъсах. Няма сутиен който да ми е удобен в момента, пробвах ги всичките, за момента нося един китайски от 5лв, който се оказа най-сполучлив. Ще трябва да си купя някакъв сутиен, но какво ще е това чудо, което хем да ми е удобно, хем да не е много скъпо не знам. Аз съм с голям бюст и сравнително малка подгръдна, та по принцип сутиените са ми проблем, дано съм напълняла достатъчно, че подгръдната да ми се намести в някое по-стандартно моделче, иначе не ми се мисли!  ooooh!
 Веселина, при мене с потник посмъртно няма да стане, просто никакъв шанс, иначе има такива потници и тук, трябва да видя някое спортно, безшевно моделче дали ще свърши работа, ако се намери като за мен де.

Овче кисело мляко и аз много обичам, като бяхме малки и баба ми на вилата купуваше и квасеше, после ни даваше кисело мляко с малини, а най-обичах каймака по същия начин отгоре поръсен с малини или ягоди. Чак ми потекоха лигите докато го пишех.

Ваче, аз пък съм горд непушач вече 4 години! Голяма ми е гордост, много трудно ги спрях, но пък нали съм тъпа и упорита - успях!  Mr. Green Сега и кафето спрях, минах на черен чай с мляко и мед сутрин.

 И като казах чай, да питам къде се продава чай от джинджифил? При нас никъде не видях, а нали е от малкото чайове, които можем да пием на воля.

# 51
  • Мнения: 270
Момичета, моля ви СПЕШНО, да ми помогнете!

Къде мога да отида сега на преглед? От снощи ме боли силно ниско в дясно и се притеснявам.
Някои от вас ходиха май на преглед в събота, къде?

Обадих се в клиниката, където ходя, но, представете си, в събота няма дежурен гинеколог!  Twisted Evil

# 52
  • Мнения: 356
Не съм, и аз не съм виждала такъв чай, а четох, че помага срещу гаденето.. Някой ако намери, да свирка  Wink

 Зеленоочка, в АГ болниците има кой да те прегледа в събота. Аз, лично не съм ходила в събота, но 100% има лекари. Дано всичко е наред! Стискам палци!

# 53
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Пробвай в Токуда или Торакс, също и в АГ болниците, стискам палци всичко да е наред!  Praynig Hug

# 54
  • Мнения: 0
Добро утро мами   bouquet

Да се включа по темата със сутиените. Говорих с доки, каза ми, че е най- добре да са без банели, колкото и да е хубав сутиена, те все пак подпират и дразнят! От седмица ходя само с потничета, които са ми далеч по - удобни Simple Smile Но моят съвет е всеки да си изпробва всички варианти и да прецени сам, защото едва ли всички изпитваме едно и също!
Момичета аз повръщам вече само сутрин, което много ме радва Simple Smile Надявам се скоро изобщо да не повръщам Simple Smile
Пожелавам Ви приятен ден и да си почивате  Grinning

# 55
  • Мнения: 36
Добро утро на всички  bouquet
Момичета днес ми е особенно зле,май съм пипнала вирус или е от храна незнам .С разтройство съм и ме е страх да хапна , като не хапна ми се Sick,стомаха абе ужас .Дайте идея какво да пия знам лекарства не е хубаво ...... newsm78

# 56
  • Мнения: 270
Така, звънях в "Св. София", "Вита" и "Торакс'- нямат дежурни гинеколози. В Майчин дом и Токуда не вдигат на телефоните, посочени в сайтовете.

Направо ще отидем на място,мисля в Майчин дом.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 395
Коремче и аз имам за най-голяма моя изненада. Преди до 4-5 месец почти нищо, а сега вече съм +1 дупка на колана и където седна разкопчавам дънките, ужас много ме е срам, но не ми се носят бременлийските дънки още Confused

stellty с миналата бременност точно 1 сутиен си купих специално за бременни от магазина в Скай сити. Само че си го взех към 3-4 месец и след месец вече не можех да го нося. В крайна сметка един нормален с банели (който свекърва ми беше купила за себе си Joy ) ми пасна и с него карах. За кърмене също не съм си вземала, взех си просто един памучен мек без банели без нищо и беше страхотен, единствения сутиен, с който съм спала дори! Още си го нося вкъщи Blush а беше 3-4лв в магазинчето в МД Mr. Green Нищо не ме прави щастлива колкото много евтини много сполучливи покупки bowuu

stalisima как вървят билетите? Имаш ли идея с предварително вземане няколко месеца колко евтини излизат? Бях тръгнала да резервирам едни, по 30-40лв излизаха на човек и изведнъж с малкия тъй като е под 2г станаха 400 Shocked

Зеленоочка, там ако имаш избор НЕ ХОДИ ПРИ ДИМИТЪР ЦЕНОВ !

# 58
  • Мнения: 1 298
Много сте изписали, хора!  Laughing

Аз също имам корем. Направо не знам как да го скрия вече, толкова рано, а вече с корем.
Вчера цял ден обикаляхме из Амстердам. Валя ни страшен дъжд, а за вятър да не говорим.
Добре, че взехме бъги на Мила. Цял ден из града не е работа за малко дете.

Обаче съм адски подута, още ми се гади. Корема ми е е един изпъкнал и твърд.
Аз бременски дрехи почти не купувам. Ама мислех че чак за пролет-лято ще сменям гардероба.
Не ми се ще от сега да почвам.  ooooh!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 181
Добро утро, момичета!
Поздравления за новата темичка - Лейди, Вачеsmile3501
Зеленоочка дано всичко е наред
Коремче и аз имам и в сравнение с първата бременност е доста по изразено. Имам едно дънки за бременни и най -вероятно още малко и ще почна да го слагам, защото копчетата на стандартните дънкита вече почнаха доста да ми пречат.
Не съм , за чая от джинджифил, не знам, но знам, че може да се пие спокойно от липа и аз това си пия в момента.
daila777 , защо не изпиеш един чай от шипка , той също е позволен и точно за разстройството ще ти помогне. И др. , което знам за разстройство при малки деца - оризова вода или направо хапни малко сварен орис , но чист без нищо.

Общи условия

Активация на акаунт