Лечение на автоимунни и други заболявания с LDN (Low dose Naltrexone)

  • 222 694
  • 716
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 137
Това с 100% - добра или лоша новина е?

# 586
  • Мнения: 21
Здравейте! Как си набавяте LDN? Преди време го пиех, наясно съм с подробностите, но се случи така, че от години го спрях.

# 587
  • Мнения: 723
Купувам адепенд, разтварям 1 табл.от 50 мг.в 50 мл.вода  Simple Smile

# 588
  • Мнения: 14
Това с 100% - добра или лоша новина е?
По добре не може Simple Smile

# 589
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
Здравейте, някой с бъбречни проблеми приемал ли е LDN? И по точно за глонеронефритно заболяване.

# 590
  • Мнения: 140
На път съм да развия равматоиден артрит- ревматоидният ми фактор  е положителен, а изследването за Анти ССР/някакви специфични за РА антитела/ направо отвратително-над 250 при граница 20, ревматоложката каза, че скалата на измервателния уред просто не хваща над 250, а то може и да е 2500-имало такива случаи. Доколкото четох по нета такива стойности не са хич добри, че означавали, че болестта може да протича с усложнения. Самата болест при мен още не се е отключила напълно-ревматоложката каза, че не покривам 4 от 7 критерия, но съм на ръба да се отрищят нещата. Доколкото схванах обяснението й този огромен брой антитела като циркулира в тялото ми дразни и възпалява различните мускули, стави и сухожилия и за това съм имал болки на различни места. Та въпреки, че нямам категорична и окончателна диагноза е ясно за какво става на въпрос общо взето. Може и организъма ми да се справи с проблема , но и имунната ми система трябва да влезе в час.
Здравей,
не знам как си,обаче според мен трябва да лекуваш инфекции и ССР то ще падне,може би.Това ми се случи на мен.
Но пък имам лупус.Все пак,по различен начин се лекуват РА и лупусът,въпреки,че са с почти едни и същи медикаменти.

# 591
  • Мнения: 1
ефекта на LDN при множествена склероза

# 592
  • Мнения: 10
Здравейте! Бих искала да попитам как закупувате адепенд след като е с рецепта? Склоняват ли да го дадат просто така? Аз съм с неизяснена диагноза, но имам гигантски ана скрининг, анемия и тн. И съм на Плакенил. Искам да опитам ldn

# 593
  • Мнения: 140
Здравейте! Бих искала да попитам как закупувате адепенд след като е с рецепта? Склоняват ли да го дадат просто така? Аз съм с неизяснена диагноза, но имам гигантски ана скрининг, анемия и тн. И съм на Плакенил. Искам да опитам ldn
здравей,
и при мен АНА скрининг е 1:1280,след лечение с НПС.Искам да те попитам,дали се чувстваш като умряла ,или само при мен е така-без сили,главата е пълна с въздух и отпадаш.
от живота,умираш..Хваща ме и паническо разстройство.

# 594
  • Мнения: 10
Здравейте! Бих искала да попитам как закупувате адепенд след като е с рецепта? Склоняват ли да го дадат просто така? Аз съм с неизяснена диагноза, но имам гигантски ана скрининг, анемия и тн. И съм на Плакенил. Искам да опитам ldn
здравей,
и при мен АНА скрининг е 1:1280,след лечение с НПС.Искам да те попитам,дали се чувстваш като умряла ,или само при мен е така-без сили,главата е пълна с въздух и отпадаш.
от живота,умираш..Хваща ме и паническо разстройство.

Моят скрининг е същият. НПС какво е? Иначе да, точно така съм за съжаление. Ти пробвала ли си вече ЛДН? АИП? Аз се опитвам уж да почна АИП в момента

# 595
  • Мнения: 140
НПС е нестероидно противовъзпалително средство.Какво е АИП ?Още не съм пробвала нищо.Изписана ми е Лирика и не съм я почнала.Иначе,след биопсия се доказа гломерулонефрит на бъбреците,но имам проблеми със спазми и болки в дебелото черво,както при раждане,едновременно с появата на белтък,кетони ,микрокръв в урината,тежест в кръста.Лошото е,че болките  продължават със седмици,но този път 2 месеца ще станат.Пия кортикостероиди от 16 мг дневно,но въпреки всичко ме хвана коремната криза .Имам и автоимунен тиреоидит на Хашимото,Гъбична инфекция от устата до дебелото черво..Пия Фунголон.Пиша ги тези неща,за да дам и аз информацияБоледувала съм от болест на Шонлайн-Хено на 3 год. възраст,но от майка си знам,че съм нямала обрив.Днес ревматологът каза,че не е било шонлайн-хено ,щом като не е имало обрив.А шонлайн хено засяга малките  кръвоносни съдове в корема,но и бъбреците.
Да се чудиш.
Разпитай  майка си,спомни си от какво си била болна,виж да нямаш инфекции .аеробни,анаеробни,гъбични,от ухапвания на насекоми,токсини и тежки метали..
Успех!
Пиши ни

Последна редакция: вт, 06 авг 2019, 21:03 от meis

# 596
# 597
  • Мнения: 2 755
Къде може да се намери Налтрексон в момента по аптеките?  От чужбина ли го купувате?

# 598
  • Мнения: 31
Здравейте,аз съм със завишени няколко вида антитела и трети месец пия Плакенил.Моля за мнения относно продукта,странични реакции и др.Последно диагнозата е синдром на Рейно.

# 599
  • Мнения: 52
Не се притеснявай Аз през цялата бременност съм пила по 2 на ден плакинил .Не вреди на бебето

Общи условия

Активация на акаунт