Лечение на автоимунни и други заболявания с LDN (Low dose Naltrexone)

  • 222 690
  • 716
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 63
Здравейте, FBID10200729185427977,

Цитат на: sheli2005 link=topic=479316.msg40887157#msg40887157 date=1
[/quote
Уви, цена не помня, но не беше по- скъпо отколкото в България. Аптеката е в самия център на Пирот, на търговската улица. Те са доста аптеки, не навсякъде го имаше, та трябва да влизате подред и да питате.

Благодаря отново.🙂 Мисля да ходя другата седмица в такъв случай до Пирот, а някой знае ли как стои въпроса с пропускателния режим на границата с това удължено извънредно положение? При влизане обратно в България дали ще има карантина?🤔

Дали успяхте да отидете в Пирот за Адепенд? Ако да, бихте ли споделили дали успяхте да намерите лекарството?

Благодаря предварително!

# 646
  • Варна
  • Мнения: 70
В Испания има, на мен ми донесоха от там миналия месец, цената е около 20 евро.Наименованието там е Naltrexona Accord

# 647
  • Мнения: 63
Здравейте, Meg_,

В Испания има, на мен ми донесоха от там миналия месец, цената е около 20 евро.Наименованието там е Naltrexona Accord

Благодаря за информацията. Ще се опитам да намеря човек там. Предполагам, че може да искат обикновена бяла рецепта с написано Naltrexona Accord. Знаете ли нещо за това?

Успешна седмица Simple Smile

# 648
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте, Meg_,

В Испания има, на мен ми донесоха от там миналия месец, цената е около 20 евро.Наименованието там е Naltrexona Accord

Благодаря за информацията. Ще се опитам да намеря човек там. Предполагам, че може да искат обикновена бяла рецепта с написано Naltrexona Accord. Знаете ли нещо за това?

Успешна седмица Simple Smile
В аптеката са показали бг рецепта с наименование Naltrexone 50mg.

# 649
  • Мнения: 95
Здравейте, моля ако има някои във форума да попитам може ли да се използва при Базедова болест.. става въпрос за дете... което е с много високи антитела.. тат, мат и трак... пие тириостатици които да подтиснат високите т4 и т3... много моля за мнение.. дали може да се пият и заедно

# 650
  • Варна
  • Мнения: 70
Здравейте, моля ако има някои във форума да попитам може ли да се използва при Базедова болест.. става въпрос за дете... което е с много високи антитела.. тат, мат и трак... пие тириостатици които да подтиснат високите т4 и т3... много моля за мнение.. дали може да се пият и заедно
Здравейте, най-добре се консултирайте с лекар.

# 651
  • Мнения: 5
В Италия има Naltrexone hydrochloride под търговско име Nalorex на MOLTENI Farmaceutici.

# 652
  • Мнения: 631
Има ли в България лекари, които лекуват с това лекарство?

# 653
  • Мнения: 6
Здравейте.Има ли някой лекувал се с LDN за Синдром на Сьогрен ? Има ли ефект и какви са позитивите след лечението ако Да ?

# 654
  • Мнения: 1
Здравейте! Виждам, че отдавна никой не е писал в тази тема, но искам да опитам. Търся лек за болките на майка ми, която е с РА, всекидневна борба. На лечение с хумира, метотрексат вече 2г,но НИЩО!! Прочетох положителните отзиви на използващите ЛДН. Но никъде не мога да намеря нито  ReVia, нито. Adepend.. Моля, дайте ми съвет.

# 655
  • Мнения: 379
Във фейсбук рупата на болни от МС са споделяли, че се снабдяват от Франция с рецепта на нормални цени.

# 656
  • Мнения: 798
Здравейте!
Писала съм и по-напред. Поръчвалал съм от тук. Пристигна. Но се поръчва до английски адрес и от там с превозвач. Плащане само по банков път. Но всичко дойде, макар и бавно и нямаше проблем с поръчката.
https://www.unitedpharmacies-uk.md/Nodict-Naltrexone-Hydrochlori … ablets-p-694.html

# 657
  • Мнения: 1 284
От Турция също става https://www.ilacrehberi.com/v/esylex-50-mg-28-film-tablet-aa35/ilac-fiyati-2021/
в тази група правят поръчки и изпращат с Еконт https://www.facebook.com/groups/230489441875630/?multi_permalink … hts&ref=notif
в момента лирата е 0,132 излиза около 20лв без доставката

# 658
  • София
  • Мнения: 11 464
Има ли развитие, предлага ли се в България?
Това ли е: https://apteka.framar.bg/30002838/%D1%80%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D0%B0 … 0%BC%D0%B3-28-bms

# 659
  • София
  • Мнения: 11 464
Колеги, пак аз, да попитам, че е малко объркващо написано: хем в началото пише, че може да се приема с кортикостероиди (на хапчета) и Несилен имуносупресор (пак на хапчета), хем после Пинко пише-в никакъв случай заедно. Къде е истината?
Важно е, защото няма как при всяко заболяване предписаната терапия да се спре на своя глава, тъй като, напр. васкулити те могат да нанесат поражения, без толкова ясно да усети човек.
Затова ще съм благодарен за повече информация.

Общи условия

Активация на акаунт