Отговори
# 15
  • Мнения: 668
Persona,  нали няма да се объркаш, че се впускам в дискусия с теб? Ти не си тук за да обсъждаш въпроси, а да служиш на определени интереси, срешу заплащане. Това е очеваден факт.


Относно нещата, които си казал, ще отговоря да не би някой да се заблуди от извъртанията ти. Няма да питам какво точно значи "референтна точка за обективност и нормалност", защото ми е ясно, че това е неуспешен опит да се каже на висок стил, че ние тук сме луди. Работи върху високия си стил, за сега се справяш на ниско ниво, тип: "не твърде образован човек се мъчи да звучи нАучно".


Дали ти смяташ, че думите на Гейтс са абсурд не е важно. Важен е фактът на изричането им от човекът, който финансира ваксинирането в цял свят. Справка-дейността на Бил И мелинда Гейтс Фаундейшън.

Празнословията какво човек с "нормално мислене" разбирал си запази за себе си-тук говорим за фактите, не за твойте лични разбирания.

Не изкривявай думите ми за раждаемостта. Никъде не съм твърдяла, че раждаемостта в България е много висока. Просто посочих статистически недвусмисления и проверим факт, че от няколко години, от как нещата се пооправиха мъничко финансово, раждаемостта се увеличи и за 2008 е най-висока от 14 години насам. Това е факътът. Точно това ще стане мигновено, когато малко се подобри животът и на африканците-ще започнат да имат по повече деца.

Отново празнословията как това не било твое мнение, а как до него били стигнали много по-нормални, логични и последователни от нас са просто нещастен опит за намиране на довод, когато такъв няма и който е обиден за теб самия. Използването на аргументи ад хоминем е обидно за  използващия ги и показва слабост на аргументацията. Кажи на шефа ти да ти намали заплатата.

Да, растежът на населението е почти изцяло в по-бедните страни. Това няма да се промени с ваксини, подобряване на здравето и репродуктивните услуги, ако те бяха това, което ни карат да мислим, че са-т.е нещо добро за нас и здравето ни. Напротив, така само драстично ще се увеличи броят на хората в тези страни. За да се намали раждаемостта там ще трябва да минат много години, може би стотици и да се стигне до индустриализация и пълна промяна в традициите, културата и начинът на живот, така че той да заприлича на този на богатите страни. Бил Гейтс е напъло наясно с това, можеш да си сигурен.

Какво общо има това колко хора живели в бедност по света, с думите на Гейтс, които са, че със здравопазване, ваксини и репродуктивни услуги се цели намаляване на населението с 15%? Ако имаш против сметките му, обърни се към него да ги коригира.

Аха! Значи понеже аз не намирам решение за световните проблеми с популацията, то да не се изказвам! Ами като начало на решението, аз предлагам да съберат Гейтс и другарчетата му, с които той заговорничи да избива стотици милиони дечица и да стерилизира стотици милиони възрастни в цял свят, и да бъдат осъдени за престъпления срещу човечеството, и да бъдат обесени както сториха със Садам. Пред тях Садам е едно дете от детската градина.


Последна редакция: пн, 08 мар 2010, 23:54 от Archangel

# 16
  • Мнения: 122
Чета темата... newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 369
уф, няма да коментирам изказванията на гейтс, но
със сигурност мога да кажа, че тези на архангел ми звучат много по-реални, от на опонента й Peace

# 18
  • Мнения: 6 713
Ще се върна да ви прочета по-сериозно, много интересни неща сте написали Peace, но само ще кажа засега моето скромно мнение.
Не мисля, че някой цели намаляване на населението,  или поне не знам да има такава държава с държавна политика "Дайте да изчезнем от картата"?! newsm78

Гледах преди време един филм - Колапс, не знам доколко е истина, човекът, който говореше каза умни неща, но не знам дали всичко е истина или плод на очевидната му страст към конспиративното.
Това, което каза и мисля, че е истина - с повишаването на качеството на живот в сравнение с преди 100-200 години (това е така за по-голямата част от света, въпреки че за най-бедните държави очевидно реалността е друга) - от население на цялата планета от порядъка на 2-3 милиарда, само за 100 години то нараства до 6 милиарда, а само до още 30-50 май ще стане 9 милиарда.
Къде се дължи отговора? Според него - петролът.
Петролът ще свърши ли - да. Кога - до 30-40 години. Тогава - ами според него ще има естествена корекция на населението, напълно естествена.
Не каза обаче никъде за ваксини, или поне не помня.  newsm78

# 19
  • Мнения: 4 150
Отдавна са измислени други източници на енергия освен петрола.Просто докато не свьрши (което няма да стане в близките 500 години,само Саудите имат залежи за над 200 години) петрола ,няма да се допуснат другите алтернативи,които н а свой ред пак ще бьдат монополизирани до пьлното ни робство.Не,че сега не сме роби. Grinning

Това филмче може би вече всеки го знае,дано не сьм банален като го слагам.
http://www.youtube.com/watch?v=6-3X5hIFXYU

Да не забравяме и черната статистика на смьртност по висока от рак на гьрдата,простата и тн ЛЕКАРСКИТЕ ГРЕШКИ,неадекватни лекарста,грешни диагнози,болнични инфекции и тн.
Колко хиляди на година световна статистика?Не познахте,МИЛИОНИ умират на година от лекасрски грешки! Дали е случайно?
http://translate.google.at/translate?hl=de&langpair=en%7Cde& … care-quality-and/

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 14:34 от Christian

# 20
  • Мнения: 6 713
Отдавна са измислени други източници на енергия освен петрола.

Е къде ги? Кои са? Или ще ходиме до Луната за какво беше там хелий 3 ли беше..... Супер дивно е , че цялото човечество в момента се крепи на енергията, която се извлича от отдавна измрели растения...  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 668


Лурдес, няма значение какво мислим ти и аз за това има ли такъв план или не. Важно е какво казва Гейтс, защото той "плаща музиката". За това те питам-ти какво мислиш за думите на Гейтс?

Има много информация в нета по тия неща. Колапс е интересен филм. Разликата на тази лекция с всичко друго, е че другите неща са просто нечие мнение, макар и на специалист, а това сега е чисти и недвусмислени думи на Гейтс, какво реално финансира и какво цели.

Относно глобалните планове за света и населението, ти препоръчвам едно интервю на Project Camelot с един човек от лондонското сити, който почти попогрешка е поканен на една среща, в която обсъждат глобалните въпроси. Човекът е бил потресен и е мълчал 5 години, но сега се свързва с Проджект Камелот и им споделя какво е чул. Eто транскрипта на интервюто на английски. Няма аудио, човекът се е страхувал да запише гласът си.

http://projectcamelot.org/lang/en/anglo_saxon_mission_interview_ … ranscript_en.html


Препоръчвам ви и останалите интервютана проджект камелот, в ютюб: http://www.youtube.com/user/jagbodhi?blend=1&ob=4

 Peace
Ще се върна да ви прочета по-сериозно, много интересни неща сте написали Peace, но само ще кажа засега моето скромно мнение.
Не мисля, че някой цели намаляване на населението,  или поне не знам да има такава държава с държавна политика "Дайте да изчезнем от картата"?! newsm78

Гледах преди време един филм - Колапс, не знам доколко е истина, човекът, който говореше каза умни неща, но не знам дали всичко е истина или плод на очевидната му страст към конспиративното.
Това, което каза и мисля, че е истина - с повишаването на качеството на живот в сравнение с преди 100-200 години (това е така за по-голямата част от света, въпреки че за най-бедните държави очевидно реалността е друга) - от население на цялата планета от порядъка на 2-3 милиарда, само за 100 години то нараства до 6 милиарда, а само до още 30-50 май ще стане 9 милиарда.
Къде се дължи отговора? Според него - петролът.
Петролът ще свърши ли - да. Кога - до 30-40 години. Тогава - ами според него ще има естествена корекция на населението, напълно естествена.
Не каза обаче никъде за ваксини, или поне не помня.  newsm78

# 22
  • Мнения: 4 150

Цитат
Е къде ги? Кои са?

Може би се шегуваш....

# 23
  • Мнения: 668
Отдавна са измислени други източници на енергия освен петрола.

Е къде ги? Кои са? Или ще ходиме до Луната за какво беше там хелий 3 ли беше..... Супер дивно е , че цялото човечество в момента се крепи на енергията, която се извлича от отдавна измрели растения...  Mr. Green


Знаеш ли за случая, с английския хакер, който хакнал пентагона преди няколко години? Човекът е талнатлив ай ти специалист, самообучен. Има аспергер-тип аутистично разстройство, което често води до много висока интелигентност, слаби социални умения и тенденция човек да се фокусира върху някакъв въпрос тотално и да се занимава само с него. Та нашия човек се фокусирал върху въпроса за извънземните и си наумил да хакне системата на американските военни за да разбере веднъж завинаги има ли истина в това, че те имат връзки с извънземни и знаят повече отколкото казват. Е-хакнал ги. Там обаче намерил много информация и доказателства за това, че те имат двигатели за безплатна енергия на различни принципи. Обаче един ден го откриват в системата, впрягат всички ресурси и откриват кой е и къде е. От тогава години наред се опитват да го екстрадират в щатите и да го съдят и затворят в таен затвор и отказват да го съдят по английските закони, както иначе се постъпва в случаи на престъпления. Имаше доста шум в пресата по случая. Ето човека:Гари Маккинон: http://www.youtube.com/user/jagbodhi?blend=1&ob=4#p/u/86/_fNsah-0vpY

# 24
  • Мнения: 6 713
Това е последното, не искам да спамя темата на Архангел повече.
 newsm78
Ти какво сипваш в твоята кола?
За  к а к в о  т о ч н о  говориме дай да уточним?!
За атомна енергетика, за петрол, за въглища, за огромните количества радиоактивни отпадъци, за кое?
 

Архангел, американците ако имаха нещо такова, отдавна щяха да владеят цялата планета. Peace

Оставям ви във вашия си филм, наистина съжалявам че дори влезнах в темата. Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 668
Това е последното, не искам да спамя темата на Архангел повече.
 newsm78
Ти какво сипваш в твоята кола?
За  к а к в о  т о ч н о  говориме дай да уточним?!
За атомна енергетика, за петрол, за въглища, за огромните количества радиоактивни отпадъци, за кое?
 

Архангел, американците ако имаха нещо такова, отдавна щяха да владеят цялата планета. Peace

Оставям ви във вашия си филм, наистина съжалявам че дори влезнах в темата. Peace Peace Peace

 Simple Smile Тия размисли "ако еди какво си то..." са просто разсъждения и свободни съчинения по тема. Няма значение това за въпроса в Гейтс и ваксините, обаче. Ти кажи какво мислиш за думите му на клипа от лекцията му. Това е поне нещо, кото не подлежи на спор и мнение. Виждаш го с очите си, чуваш го с ушите си....Как ти се струва?

# 26
  • Мнения: 4 150
Цитат
американците ако имаха нещо такова, отдавна щяха да владеят цялата планета
А не я ли владеят?Те кихат,а навсякьде по света настиваме.....че и пневмонии караме и какво ли не... Laughing

# 27
  • Мнения: 6 713
Архангел, гледам го с очите си и го чувам с ушите си, но не го вярвам. Сетивата лъжат понякога и то по въпросите от голяма важност. Peace
При мен явно ваксините действат. Simple Smile Wink

# 28
  • Мнения: 668
Архангел, гледам го с очите си и го чувам с ушите си, но не го вярвам. Сетивата лъжат понякога и то по въпросите от голяма важност. Peace
При мен явно ваксините действат. Simple Smile Wink


"Сетивата лъжат понякога" в случая трябва да значи, че като чуваш Гейтс да казва, че цели намаляване на населението с 15% чрез ваксините то ти халюцинираш? Laughing Joy

Ще ти помогна в дилемата ти- и аз чувам същото, и знам, че не халюцинирам-т.е спокойно, в добро психично здраве си, нямаш халюцинации. Wink

И все пак: какво мислиш, за човек на такава позиция, който казва това? Какво мислиш по въпроса изобщо?

# 29
  • Мнения: 65
Светът наистина е пренаселен. Но не е това начина за решаване на проблема. Това, че има тайни общества, които се опитват да влияят върху цивилизацията и развитието и, не е теория , а факт! И става дума за неща не от вчера и днес, а от векове!

Въпроса е какво правим ние с този факт, щото само констатирането му може да не е достатъчно!

(BTW - твърди се че мишки хранени само с генномодифицирани храни след трето поколение нямат потомство)
Америка е един от най големите производители на такива семена - МОНСАНТО, същата фирма произвеждала ейджънт ориндж ...

Общи условия

Активация на акаунт