Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 98

  • 73 647
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,Христос воскресе!

Имам питане,от къде мога да си купя форма за торта книга,някой знае ли някой бг-сайт от където може да се поръча?

# 736
  • Мнения: 29
Момичета, приказни торти....
Blueeye, тортата пиле е страхотна, много добре изпипана.
Гушанка, твоята торта си я копирах Simple Smile
Мишелин, заека е много апетитен.
Шемет, страшни са яйчицата!!
Ивейн, много хубав заек.
Албенка, един път са тортите!
Дарлика, много весела торта. Зайците са много готини. Дай инфо за плетенето на кошничката?

# 737
  • Мнения: 68
Лило и Стич, ШЕмет МНОГО БЛАГОДАРЯ!  Hug
Дитсан този крем звучи страшно апетитно! Ще го опитам още утре  Mr. Green

# 738
  • Мнения: 1 329
Жени, много хубаво чене си избарала. Страшно е! Незнам как се прави, казваш че е лесно, ама нещо не ти вярвам. За теб всичко е лесно.

Мира,
тортата за 3 часа с Hello Kitty е страхотна. Много добре се е получила, не си личи че си я сглобила набързо.

Гали, тортата с лалетата е много свежа. Харесва ми.

Стефина, зелената торта с великденската украса е много весела. Добре е покрита и изпипана. Яйцето си има кусури, ама ти си ги казала. Според мен проблемът е във формата на яйцето, не толкова в покритието, но като цяло е станала добре.

Ай-ай, не мога да коментирам тортичките, че нещо не ми се отваря multiplay-a, ама ще ги дебна, да ги видя.

Кали, страхотни мъфинки и великденски сладки. Снимките са уникални, хубавият фотоапарат си личи. Поздравявам те за търпението и за майсторлъка.

Нинчеее, тортата с заека е върха. Много свежа, много забавна и цветна. Голяма играчка е било с тия морковки, ама страхотно сладурска е станала.

Ванче, яйцето от динозавър ли е, от птеродактил ли е, страхотно е! Много нежно и цветно, харесва ми. Качвай го за конкурса.

Снежинка, много хубава тортичка, ако ти е първата - огромни поздравления.

Мариета, заекът е възседнал тортата, хубава е. Пък и толкоз дози козунаци да извъртиш, как ти е останало време...незнам.

Кали, яйцето сладкиш изглежда много артистично. Харесва ми стила ти, някак си семпъл и много изчистен, навява ми спомени от Италия и прованса...супер е.

Мира, великденската торта е свежа, поздравления.

Бичомало,
много цветя, пеперуди, слънчево настроение....твоята етърва е оснала без думи, нали?

Шеметке, страшна торба с паричкииии...

Пепи, прецизна до съвършенство както винаги...ех, ако можех да се науча да замазвам толкова идеално, както теб.

Марулка, 9-месечното чудо е най-хубавото! А новоизлюпеното пиле е супер яко, свежа тортичка.

БЕтина, ЧРД! Бъди жива и здрава и много щастлива. Тортичката е апетитна с толкова много орехи.
Искроне, яйцата ти са супер Wink

Албенка
, великденската торта е много добра.

Мира (за трети път), абе голяма производителност тия дни. Шоколадова глазура, зайчета, тревички, яйчича...всичко е много добре.

Блутооо
, пилето е супер....наситен цвят си постигнала. Браво на теб, супер е станала.

Гушанка, тортичката е закачлива и свежа. Много ми допадна като идея, пиле и пате, разперили крили, ааааха и да излетят.
Добре си пресъздала физиономиите на двете животинки.

Мишелин, тортичката ти е супер. За плетенето на кошницата, ще снимам директни инструкции от книгата, но тъй като съм отпуск и съм далеч от Сф, ще мога да я снимам към края на седмицата.

Шеметче, интересни и забавни тортички и от теб. Поздравявам те за нестандартния подход.

Ивейн, тортата с моркови по рецептата на Dr.Oetker ли е? Тъй като я засичам тия дни в 3 различни списания.
Твоята е много сладка.

Албенка, голямо точене и месене е паднало, ами на всичкото отгоре и цели 7 торти се успяла да направиш. Малее, масажи ти трябват след толкова готвене, дано да намериш сили за почивка.

ей ся вече ще заключат темата, пак се олях

# 739
  • Мнения: 1 491
Мили момичета, вместо милиони похвали, Ви каня в НОВАТА  ТЕМА, за да продължите да показвате красоти  Party

Общи условия

Активация на акаунт