Пицария Три София кв Редута

  • 5 151
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

Хареса ли ви като цяло този ресторант и най вече детския му кът?

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

  • Мнения: 572
Искам да ви попитам дали Пицария Три
си заслужава искам там да направя парти след кръщене и моля за отзиви

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 11:31 от СРАМЕЖЛИВКА

# 1
  • Мнения: 4 841
За първи път я чувам  Hug

# 2
  • Мнения: 47 896
Били смена рожден ден там, мисля ч еима детски кът само навън, вътре не
Храната е добре, ако дечицата могат да играят навън самички- тоест топло е и са по- големки- да , става

# 3
  • София
  • Мнения: 104
Много е приятно, особено лятото. Малко цените са височки, но не сме ходили от есента, май навсякъде е поскъпнало. Вечер има жива музика, но не знам дали всяка вечер и пеят страхотно.

# 4
  • Мнения: 123
Живея в блока до пицерията - и,да - пеят по нощите...особено лятото.
Детския кът е за наистина малки деца /1-2г./
Иначе отвън на полянката е приятно.
Доста скъпо според мен

# 5
  • Мнения: 572
Вие казвате че е скъпичко та за това реших да оитам за окло 25 човека ще рече 10 деца и 15 възрастни дали 100тина лева ще ни оправят там или не

# 6
  • Мнения: 47 896
Ми зависи какво ще консумирате, ама не ми се вярва  newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 104
според мен, абсурд да ви оправят, ако има и нещо за хапване.

# 8
  • Мнения: 123
Да не те отчайвам,ама - забрави!
По мои спомени лятото кафето беше 1,60...

# 9
  • Мнения: 27
Вие казвате че е скъпичко та за това реших да оитам за окло 25 човека ще рече 10 деца и 15 възрастни дали 100тина лева ще ни оправят там или не
със сто лева си седи у дома ...купи си от маркета провизии за 100 лв и ще ги пръснеш от мезета, хапки и др....
освободете едната стая на децата /ако са по големички за да са самостоятелно/ и купона да почва ...с много балони , и фоерверки винаги се получава....

# 10
  • Мнения: 4 841
Вие казвате че е скъпичко та за това реших да оитам за окло 25 човека ще рече 10 деца и 15 възрастни дали 100тина лева ще ни оправят там или не

Стотина лева за 25 човека няма да ви "оправят" абсолютно никъде, това прави по 4 лв на човек.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 827
 Rolling Eyes Това, което е отвън е силно казано детски кът. Изпочупи се доста. Иначе в гтрадинката има два замъка, тоест има къде децата да ритат топка или да се пързалят. Но е заградено само от храсти, а там минава автобус. Понеже съм от квартала от време на време ходим детето да играе. В пицарията не съм сядала, веднъж им ползвах тоалетната, но знам че е доста скъпо. А и както са ти написали 100 лв, при тази бройка, май никъде няма да те оправят.

# 12
  • София
  • Мнения: 144
Декември месец ходихме там с приятели и 6 човека дадохме над 100 лева,при положение,че нито сме преяждали,нито препивали.Не всички пихме алкохол,една от жените даже и не вечеря,десерт и кафе нещо си взе,та 100 лева за 25 човека,дори и повечето да са деца и по нещо малко да се консумира пак няма да стигнат.Аз съвсем до скоро имах тяхна брошура,сега я търсих да ти цитирам някои цени,но за съжаление не я намирам.На сайта им има цени само за някои напитки,а за хапването нищо няма.Храната иначе беше вкусна и порциите не малки.Музика,поне тогава ни казаха,че има само 2 пъти в седмицата.При нас една дама свиреше на пиано и припяваше тихо.

# 13
  • Мнения: 6
Ние там празнувахме РД на дъщеря ни. Беше топло времето и бяхме навън. Обстановката и градината стават и това е всичко, което предлага пицарията. Но абсолютно не става за парти, храната е оскадна-направо ме хвана срам от гостите ни. Имах чувството, че всички си тръгнаха гладни. Толкова малки и недостатъчни порции никъде другаде не съм видяла -голям срам брахме. А за цена и качество на храната - НЕ СТАВААААААААААА. За парите, които дадохме /а там е скъпичко/ и за обслужването и храната оценката ми е по-ниска от 2 /ако може /. Повече кракът ми няма да стъпи там. Съветвам те не празнувайте там, аз съм още с отрицателно чувство. Дано да съм помагнала. УСпех с намирането на правилното място.

# 14
  • Мнения: 10 514
 В редута, до 100гр. сладки са отворили детски клуб. Бяхме там на рожден ден преди месец. Всичко беше чудесно. Но и за там повече от 100лв ще ти трябват.

Общи условия

Активация на акаунт