Пицария Три София кв Редута

  • 5 155
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 194
Запетайки няма ли бе хора?

Помислих, че заглавието е пълното наименование на пицарията Crazy

# 16
  • Мнения: 0
Както са казали 100 лева никъде няма да ви оправят, аз принципно съм доволен от тази пицария...или поне като ходих за последно беше ок, но това беше преди половин година може би, лично за мен обаче тая жива музика не е никакъв плюс става много шумно вътре, защото всеки говори по-силно, за да я надвика, затова и предният път като се бях засилил натам се отказах като видях ,че има такова нещо и отидох в друго заведение.
На мен любимото ми заведение в Редута е "Брилянтини" , под един блок се намира(Иван Миланов е улицата, към края и, там където свършва в онази улица, която се спуска към Слатина(Иван Щерев май беше тя)), няма детски кът, но съм попадал на организирани там събирания с много деца, при едно от последните ми ходения там попаднах май на детски рожден ден (не бяха затворили ресторанта за други посетители) и беше пълно с пищящи и крещящи хлапета Simple Smile , но персонала  май даже им се радваше Simple Smile . Поне за мен храната там е много добра, досега не съм се разочаровал от ястие, но 100 лева пак няма да стигнат за толкова народ... е освен ако не минете с по една лимонада.

# 17
  • Мнения: 215
Пицария "ТРИ" е доста скъпичко заведение и както е писала една съфорумка порцийте са нищожни.Помисли друг вариант,но наистина с 100 лв  newsm78 . Защо не провериш в Слатина в новия център,през деня има детски клуб,кафето е доста обширно,има алкохол,десерти,мисля че имат и кухня, може нещо да се договориш и за храната.

# 18
  • София
  • Мнения: 35
И аз съм на същото мнение.Скъпо заведение, неоправдано донякъде.Детската площадка не е нищо особено.Заведението от 3те страни е заобиколено от улици, на две от които е доста интензивно движението.Не веднъж е имало "инциденти".Живея точно до него и това са ми преките наблюдения.Била съм там,но рядко защото не ми е по джоба много много.Иначе лятото е много приятно наистина - масички, столове,чадъри,зеленина.Хубаво е като интериор,но определено 100.00лв ама никак няма да са достатъчно.Виждала съм, че на детски партита които се организират там има и клоуни да забавляват децата,което предполагам още повече оскъпява.Това разбира се е по желание де.Та така от мен-това е което мога да кажа

# 19
  • Мнения: 572
Благодаря момичета отказах се от заведението и ще си потърся някое друго Hug

# 20
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Няма детски кът там. Градинката е обществена.

Иначе ресторантът в частта си "пицария" е супер. Не съм яла отдавна по-хубава пица (бяхме там в събота и аз си взех "Пет сирена")

Пиците не са скъпи - малките са от 4 и нещо до 5 и нещо лева и за дете и за жена става спокойно да се нахраниш (мъжете никога не могат май да постигнат това чувство).

През лятото градината е много отпускаща и за бира и мезе след работа става. Мнението ми не съвпада с мнението на Zvoni, че се усеща натоваренот одвижение.
А естествено, като някои неща са скъпи, ще си поръчаш по-евтини.

Последна редакция: вт, 23 мар 2010, 17:16 от InaDot

# 21
  • Мнения: 572
Запетайки няма ли бе хора?

Помислих, че заглавието е пълното наименование на пицарията Crazy


Няма как да се казва така
София е град а че редута е лв си го пише

Общи условия

Активация на акаунт