Спешно моля за съвет и мнение!

  • 585
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Здравейте, случаят е следният. Имам бебе на 8 месеца и 3 седмици. Кърмим се сутрен и вечер. Но сега в събота ще ходя на екскурзия, и ще го гледа бабата. Но какво ще стане с кърменето, той не иска изкуствено мляко, защото и аз като всякя майка не бях сигурна дали му стига кърмата, и опитвах с дохранване. Пробвах и вместо кърмене да му дам, но не желаеше. Както и да е. Продължих само с кърмене, защото явно може и да му стига. През ноща не му давам. Сега идва въпроса, какво да направя за тези два дена, които ще отсъствам. Пробвах да се цедя, но нямам излишък и сега незнам какво да правя. С какво може да го заместя временно това кърмене, дали с някакви пюренца, кашички, някакво мляко....Сега режима ни е кърмене, попара, супа, пл. пюре, кис. мляко с бисквити, каша или кисел и вечер преди лягане пак кармене. Съжалявам, стана много дълго, дане не е и толкова объркващо. И друг въпрос, какво ще стане с кърмата ми тези два дни, дали ще спре като не кърмя....Моля Ви, дайте съвет! Предварително благодаря!   bouquet

# 1
  • Мнения: 110
didi_dexters мога само да ти опиша как е при мен.
Отсъствах само една вечер от вкъщи, но подготвих малката Ягодка за този момент една седмица предварително. Опитвах различни блюда, бисквити с кисело мляко, АМ с бишкоти, само АМ, само кисело мляко, но тя отказваше всичко. След няколко дни предложих чай с бишкоти и  право в десетката:2gunfire:. Начина на предлагане беше първо гърда и после чай с бишкоти, след това  само чай с бишкоти. Всичко мина горе доло добре, с малко тъга. Относно кърмата - не се притеснявай, няма да спре. Ако обаче усетиш напрежение в гърдите трябва да ги изцедиш, може да не е напълно, а до облекчение.
Стискам палци да мине всичко повода и весело изкарване. Peace










г

# 2
  • Мнения: 63
Супер, благодаря, така се зарадвах че поне някой ми е писал. Цял ден проверявах и вече се отчаях, ще измисля нещо и дано всичко наистина мине наред.   bouquet Ще трябва да измисля някаква система....

# 3
  • Мнения: 1 691
Ще се справиш Hug Кисело млекце щом яде, ще хапне и вечерта вместо кърмене. Или пък каша, или каквото друго прецениш. За два дни кърмата ти няма да спре, може дори да не усетиш препълване, щом се кърмите два пъти дневно. Ако има препълване - цедиш до облекчаване и това е Peace

# 4
  • Мнения: 63
Благодаря, приятна вечер!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт