FarmVille - 20-та тема

  • 46 095
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 590
Записвам се.
Ама тази конюшна и на мен ми дава бонусче през няколко дена и имам толкова много за обиране до медал  ooooh!

# 31
  • Мнения: 0
Няма нужда от кобила. Кончета се раждат и от сегашните коне  Peace

Супер след малко ми е готова конюшнята и дано имам късмет. Wink

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 9
запис

# 33
  • София
  • Мнения: 43
Запис

# 34
  • Мнения: 2 311
Кали,   bouquet за темичката Hug

Това за сивите коне при мен не е така - дава ми еднакво и при двата вида. Вчера мои съседи ги въртяха и имаше резултат.

 Peace

# 35
  • Мнения: 0
Някой може ли да каже от какво се падат пеперудите за колекциите.

# 36
  • Мнения: 4 111
Сменили са подаръците, които може да пращам! От комар за колекциите сега имам картина(или гоблен), за конюшнята преди можех да пращам юзди и тухли, сега дъски и тухли, а за къщата преди имах прозорец и керемиди, а сега лоза и керемиди.
Някой може ли да каже от какво се падат пеперудите за колекциите.
От копане на собствената ти нива или от събиране на дървета или животни с помощта на момичетата, които се падат от конюшнята. Може да се падне и като ториш чужда нива. Или от стената, разбира се Simple Smile

# 37
  • Мнения: 0
Благодаря

# 38
  • Мнения: 4
е как се падат кончета от сегашните коне аз не съм Видяла никъде още и това че не виждате публикациите под публикацията пише :"Покажи още 2...7 подобни "случва се когато съсед е публикувал няколко неща едно след друго без друг да е публикувал след него тогава ви се губят и тези коне имам 200 съседа още никои не е намерил да публикуВа ,но както разбирам трябва да ги осиновим ако някой намери да каже къде и как

П.С. изв се за липсата на пунктоация ,но бързам да си кажа Всичко и главни букви не ми се сменят ххихихи

# 39
  • Мнения: 4 111
е как се падат кончета от сегашните коне аз не съм жидяла никъде още и това че не виждате публикациите под публикацията пише :"Покажи още 2...7 подобни "случва се когато съсед е публикувал няколко неща едно след друго без друг да е публикувал след него тогава ви се губят и тези коне имам 200 съседа още никои не е намерил да публикужа ,но както разбирам трябва да ги осиновим ако някой намери да каже къде и как

П.С. изв се за липсата на пунктоация ,но бързам да си кайа Всичко и главни букви не ми се сменят ххихихи

хихи наитина ли като са поредни и долу изписва покажи другите не знаех ихихи мерси

# 40
  • Мнения: 4
Е стига с тези записи де от тях се напълва много бързо темата и се налага да отворят нова ,като се запишете бонус ли получавате какъв е смисъла или просто да си кажете ,че сте влизали Stuck Out Tongue

# 41
  • Мнения: 364
Добро утро
Днес цъкнах е един намерен кон, и само ми благодари,а кон не получих  Crossing Arms

Роди ми се конче от кафяв и сив кон Mr. Green

Последна редакция: сб, 20 мар 2010, 10:23 от мистерия

# 42
  • UK
  • Мнения: 3 959
Недей да правиш забележка, не се ли замисляш че явно има някакъв смисъл в записването, след като всички го правят? След като се запишеш всяко ново мнение се показва горе в "Нови отговори на моите публикации" и е лесно да се следи дадена тема. И аз бях против записването, но така и не измислиха начин да следим темата там без "запис" и затова го правя. Невинаги имам какво да кажа по темата, та да не е "запис".

# 43
  • not found
  • Мнения: 581
Запис

# 44
  • UK
  • Мнения: 3 959
Сега видях тези нови коне, те не се осиновяват, буквално пише, че им даваш подслон за през нощта и ще ти се отблагодарят другия път, когато си обираш конюшнята, тоест вероятно е еднократно. Не очаквайте да намерите коне в кутията си. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт