Ветровете на любовта - по Нова ТВ

  • 29 551
  • 234
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Ветровете на любовта

Съвременната приказка "Ветровете на любовта" проследява историята на чувствителната, романтична Лаура Малер, която се опитва да намери правилната посока в живота си.

Като много други млади жени тя мечате за добре платена и вдъхновяващ работа и естествено - за истинска любов.

Когато среща Александър Заальфелд, привлекателният потомък от голяма хотелска династия, тя е убедена, че най-после я е намерила.

Но дали той наистина е мъжът, който съдбата й е предопределила?...

Заснет сред красивата, романтична природа на Алпийските планински склонове, "Ветровете на любовта" притежава всички елементи, които запленяват сърцето на зрителя - красиви, изстрадали млади герои, мъдри персонажи, обаятелни интигранти, прекрасна обстановка и безкрайна поредица от емоционални върхове и спадове.

Подгответе се за истинка буря от емоции с "Ветровете на любовта" и помнете, че слънцето изгрява след всяка буря.




                                           

                                           





дано ви хареса  Wink

# 1
  • Мнения: 0
е само малко инфо  днес даваха епизод 200 явно сме се забавили с темичката. Нищо тои е 1000 епизода бая време имаме за да обсъждаме филмчето аз лично много го Харесвам и ще се радвам  ако има още такива хора  който също да го харесват.  Wink

# 2
  • Мнения: 8
Да и аз се учудих , че толкова време никой не го е споменал този сериал , следя го редовно засега , дори потърсих серии напред в нета .Благодаря за темата.
Много противен персоноаж ми е този Грегор, не ми харесва нито ролята му ,но най-вече актьора , чисто визуално нещо ме отблъсква в него. Лаура също ми е някак мудна , пък и не е красавица. Харесват ми Александър , Катерина , Милдред , Максим/като визия/ , Зомбифлер. Виждам в най-новите серия по немската телевизия , че ги няма основни персонажи , като Лаура , Алекс , Робърт. Ще се радвам ако някой може да сподели информация какво се случва напред в сериала.

# 3
  • Мнения: 0
на мен любимец ми е  Роберт отначало не беше от най-добрите  ( беше надут даржеше се гадно и т.н. ) но сага е толкова уязвим и раним откакто изгуби майка си прави се на силен и твърд но вътрешно не е. във 201 серия ми стана много гадно за него тази Мириам много го наранявя  Rolling Eyes както и баща му  Sad   иначе харесвам александар. Лаура, Мари, и Таня  а Най гадна ми беше Катерина добре че Максим я запозна със Свен та да се махне Тва маи беше единствената му добра постъпкапоне за мен Емм тва е моето мнение  филмчето е мното яко  Wink

# 4
  • София
  • Мнения: 221
Свежо сериалче на фона на турските бози. Европейски5 физиономии , красива природа  ненатрапчив сюжет.Лаура  се жени за Александър в последните серии , които нашите са купили и изчезват , повече няма да се появяват в сериала.В последната серия при нас се появява и майката ,  жива и с лека амнезия, тъкмо когато мъжО и беше решил да се жени за онази натрапница , веселата вдовица .
Тази седмица ми се мерна по РТЛ една серия в кото Таня си има детенце, Зомб....еди какви си са още в сериала, ..Бащата на Маркус и аура е с нова изогора, хотела се управлява от завърналата се родителка. Грегор си работи като лекар има и много  нови герой вкл и една гей двоика дето си живеят  семейно Grinning

# 5
  • Мнения: 0
 Laughing "гей"! Божее  Laughing Laughing амм БЛАГОДАРЯ за инфото dmaria   bouquet Hug амм да знаеш какво става с Роберт ?

# 6
  • Мнения: 54
И аз го следях редовно до преди 4 седмици, оттогава само 2-3 епизода съм гледала.  Tired По това време не съм си в къщи.
Има го обаче и в youtube и ще наваксам с някое и друго епизодче. Дори не знам кой е Грегор, толкова съм изпуснала.

# 7
  • Мнения: 35
здравейте, аз също го следя сериала Simple Smile
Лама, Грегор сега още се казва Кристиян и е гадже на Лаура Simple Smile
Роберт мисля, че събира с Мириам Rolling Eyes
Някой знае ли в коя серия ще се женят Александър и Лаура?

# 8
  • Мнения: 54
dani81, мерси много. Simple Smile
Някой ще ми разкаже ли с едно-две изречения какво става във филма. Редовно гледах до "смъртта" на Шарлоте, Мари замина с Ларс; Виола се загаджи с един, който уж умря; Мари се върна в един епизод, от който хванах 10 минути; като че ли Вернер разбра, че само Роберт му е син/не съм сигурна/; Видях и една жена, която е приятелка на Кристиян и нещо заговорничат, но не разбрах какво и някаква нова приятелка на Вернер в инвалидна количка.
Както виждате са ми доста откъслечни моментите във филма, а никой около мен не го гледа и много ме беше яд,че го пропускам, то не може и лекции и работа и филми, де.  Grinning

# 9
  • Мнения: 0
Lamma малко инфо за теб  Wink   Александар не е син на Вернер  а на Алфонс . Катерина си замина с любовника си Свен . А тази приятелката на Кристиян се прави уж на бълдъзата му  Кристиян всъщност се казва Грегор но понеже  сестрата на тая приятелката му е убила мъжа си при самозащита  а те с Грегор  са изхвърлили тялото  Грегор  е взел самоличноста на  мъжа и на оная и е станал Кристиян Дюбюл  той по принцип е лекар ама ... сега е жичкаджия  вернер се съгласи да обяви Шарлоте  за мъртва и да признае завещанието и в което наследници са Роберт Heart Eyes и сестра й Елизабет  Александар се съгласи да даде още 1 шанс на Максим но той пак крой нещо. Роберт е влюбен в Мириам дъщерята на Барбара незнам си коя си приятелката на Вернер  но мириам си мисли че Роберт се притеснявя от недъга й но не е така него го е страх да й каже какво изпитва кам нея .....
е това е за друго не  се сещам  Wink

# 10
  • Мнения: 54
bobinkataa, ей супееер си.   bouquet Мерси много Simple Smile
За Александър, че не е син на Вернер, знам. До преди 3 седмици някъде го гледах почти всеки ден.

Точно навреме се появи темата, да ми попълните пропуските, преди се чудех дали аз да пусна, но никъде и по други теми не видях да се коментира филмчето и мислех, че няма интерес.

Айде и от мен 3 снимки:


И на моя любимец Роберт:

Последна редакция: нд, 21 мар 2010, 17:10 от Lamma

# 11
  • Мнения: 3 626
Здравейте, аз съм също фенка на страхотния сериял. Hug

# 12
  • Мнения: 0
koki1 здравей !  амм Lamma незнам само как ще си разделим Роберт  Laughing
амм някой да знае що днес  вместо "Ангел Пазител" и "Ветровете на любовта" даваха  "Завръщане в Рая"  Rolling Eyes искам си филмчетата ако секи ден ще дават това  ще съдя НОВА ТВ  #Cussing out #2gunfire  ще пиша по късно с малко инфо дали всеки ден ще е така

# 13
  • Мнения: 35
Днес си бяха 2 серии Simple Smile

# 14
  • Мнения: 8
Кога Александър ще разбере , че  Лаура не му е сестра и ще разкарат ли от сериала този Грегор-Кристиян , не знам защо , ама ми е много противен и страшно ме дразни като започне да се лигави с Лаура  като някакъв пубертет.

Общи условия

Активация на акаунт