Ветровете на любовта - по Нова ТВ

  • 29 546
  • 234
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 10 930
На български никъде. Във ВиБокс има някакви откъслечни серии от първия сезон с дублажа на Нова ТВ

# 226
  • Мнения: 1 832
Имам тъжна новина за сериала.
От 4 януари 2022 г. ще има промени в следобедната програма на BTV и Буря от любов отпада от програмата.
Много ме е яд, че го няма никъде преведен.

# 227
  • Мнения: 10 930
Хм, споко. Ще го пуснат пак към края на януари.
Виждам, че се хващаш на всяка щуротия, която пишат Telenovellas news. Това е доказан сайт за фалшиви новини, така че... Ще има скоро Щурм дер лийбе

# 228
  • Мнения: 1 832
Днес рожден ден празнва Хенриете Рихтер Рьол(Лаура). Тя навършва 40 години! С пожелание за много здраве, щастие, късмет, успехи и любов!

# 229
  • Мнения: 10 930
На Войо са качили до 84 еп. (12 сезон) на "Буря от любов". Напълно е възможно да го продължат само по Войо.  До 10 януари има евтин абонамент за 3.33 лв на месец (39.96 на година), аз се абонирах вчера. Все пак това е към 1.70 евро някъде.. месечно. Не е много.

# 230
  • Мнения: 10 930
Имам тъжна новина за сериала.
От 4 януари 2022 г. ще има промени в следобедната програма на BTV и Буря от любов отпада от програмата.
Много ме е яд, че го няма никъде преведен.


Сериалът си започна след едномесечно прекъсване, дават го от 15 ч. в делниците по БТВ.
Както неведнъж съм казал Telenovellas news e любителски блог за фалшиви новини (повечето и неграмотно написани). Там 90% от информацията не отговаря на истината. Така че дали нещо започва или спира... не вярвайте, докато не прочетете официална информация от сайта на съответната телевизия. Аз знаех, че го спират за около месец.
Можете да го гледате и на БТВ+, и на Войо. Wink

# 231
  • Мнения: 1 832
Кристин Балох (Тина) се завръща в сериала. Тя ще участва в следващите епизоди от сезон 18.
А знаеш ли дали са закупени другите сезони от сериала??

# 232
  • Мнения: 10 930
Знам ли. Поне това, което ми е известно, че рейтингът по БТВ на този сериал е пълна катастрофа. Ама забутан в този час и без никакви реклами, анонси... Той е обречен на такъв рейтинг.

# 233
  • Мнения: 1 832
Създадох група за сериала във Фейсбук- https://www.facebook.com/groups/699224837752597/

# 234
  • Мнения: 1 832
Днес най-вероятно няма да има епизод.12 сезон е дълъг- 193 епизода. С тези прекъсвания поради извънредни новини сигурно ще приключи покрай Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт