Домашна юфка

  • 2 172
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 658
Мамчета давали ли сте на бебетата си домашна юфка и ако да как я приготвяте и от кой месец. На мен ми се струва че може да се замести попарата с юфката.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
да,може да замести попара.аз давам от 10-ия месец.сварявам я за около 5-10мин и добавам сирене.

# 2
  • Мнения: 2 807
Започнах да давам след годинката, но само домашна.

Бабите я правят - аз свободно време нямам - но с изричното предупреждение да е без яйца и мляко.

# 3
  • Мнения: 3 537
Юфката в магазините е без яйца и мляко в повечето случаи доколкото знам.Аз давам също,няма проблеми от яйцата и млякото вече.
Но по-често давам кус-кус,то пак си е  като юфката,но на зрънца..... Wink

# 4
  • Мнения: 514
Юфката в магазините е без яйца и мляко в повечето случаи доколкото знам.Аз давам също,няма проблеми от яйцата и млякото вече.
Но по-често давам кус-кус,то пак си е  като юфката,но на зрънца..... Wink

А откога може да се дава кус-кус? Дали мога да давам вече на Дани и трябва ли да се пасира? Извинявай за многото въпроси newsm17

# 5
  • Мнения: 3 537
Юфката в магазините е без яйца и мляко в повечето случаи доколкото знам.Аз давам също,няма проблеми от яйцата и млякото вече.
Но по-често давам кус-кус,то пак си е  като юфката,но на зрънца..... Wink

А откога може да се дава кус-кус? Дали мога да давам вече на Дани и трябва ли да се пасира? Извинявай за многото въпроси newsm17
Ако вече сте въвели глутена,разбира се,че може WinkМи аз не го пасирам така го яде ,колко дъвче колко гълта....слагам му настъргано сиренце вътре.Пробвай ако може да го яде така ,ако не му го пасирай Peace

Общи условия

Активация на акаунт