Искам по-светли корени!

  • 1 473
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 169
Здравейте!
От година и половина се изрусявам.Ходя при една и съща фризьорка,която ме боядисва с Шварзкоф профешънъл.След кичури с блондор и боя горе долу стана цвят,но аз не сътм доволна от това,което се получава в корените.Като се сложи боя е ок,но след 2-3 измивания цвета става тъмен и е отвратително.Оправя се само като се матирам и то за 1-2 дена.Въпроса ми е дали трябва да сменя боята?Вече си мисля,че и фризьорката трябва да сменя?  newsm78.Мислия,че искам да се направя цялата с блондор и след това да започна да се правя само с боя корените,защото не мога да се понасям с 3-4 цвята в главата след няколко измивания. ooooh!
Та как по-точно да се процедира, за да не ми са така тъмни корените?
Благодаря предварително Simple Smile

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 135
От боята е, на мен ми се получаваше по същия начин. Имах страхотен много светло рус цвят супер равномерен, който постигах само с професионалната боя на Лонда в къщи. След известно време ми хрумна да стана брюнетка, съответно не се харесах и пак реших да се върна към русото. След две процедури в салон махнах тъмната боя и фризьорката започна да ми боядисва само корените с професионалната боя на Шварцкопф. Ходих 3 месеца с ужасни рижи корени, въпреки че ми слагаше най-силно изсветляващата боя. Все си мислих, че със следващото боядисване оранжевото ще се махне, но не. Накрая ми писна и се отказах и от фризьорката и от боята. От години съм руса, ползвала съм какви ли не бои, ставала съм жълта в корените, но толкова отвратително рижо само от Шварцкопф-а ми се получи. Сега пак се върнах към Лондата, боядисах се 2 пъти и горе-долу се пооправих, поне оранжевото се махна и сега стои леко по-жълто от колкото трябва, но се надявам със следващото мазане да се изравни напълно цвета.
Според мен категорично сменяй боята и дано постигнеш желания резултат.

# 2
  • София
  • Мнения: 169
От боята е, на мен ми се получаваше по същия начин. Имах страхотен много светло рус цвят супер равномерен, който постигах само с професионалната боя на Лонда в къщи. След известно време ми хрумна да стана брюнетка, съответно не се харесах и пак реших да се върна към русото. След две процедури в салон махнах тъмната боя и фризьорката започна да ми боядисва само корените с професионалната боя на Шварцкопф. Ходих 3 месеца с ужасни рижи корени, въпреки че ми слагаше най-силно изсветляващата боя. Все си мислих, че със следващото боядисване оранжевото ще се махне, но не. Накрая ми писна и се отказах и от фризьорката и от боята. От години съм руса, ползвала съм какви ли не бои, ставала съм жълта в корените, но толкова отвратително рижо само от Шварцкопф-а ми се получи. Сега пак се върнах към Лондата, боядисах се 2 пъти и горе-долу се пооправих, поне оранжевото се махна и сега стои леко по-жълто от колкото трябва, но се надявам със следващото мазане да се изравни напълно цвета.
Според мен категорично сменяй боята и дано постигнеш желания резултат.

Благодаря за отговора!Категорично сменям боята и фризИорката.А тази Лонда къде мога да намеря?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 135
Има я в добре заредените специализирани магазини за продукти за коса. Аз съм от Пловдив и за съжаление не мога конкретно да те насоча.
Заповядай в блондинската темичка, там момичетата ще знаят http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=485829.0

Общи условия

Активация на акаунт