До кога ползвахте плот за повиване?

  • 15 348
  • 154
  •   1
Отговори
  • Мнения: 822
Здравейте!

Много ми е удобно все още да го ползвам, но детенце не е на същото мнение...върти се, иска да слиза, става опасно - вече е на почти година и половина. Но се чудя как ще сменям памперси, как ще правя масаж след баня...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 389
Аз още го ползвам. Май ще е така, докато махнем памперса или използваме тип гащички.

# 2
  • Мнения: 616
и аз още го ползвам  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 44 088
Аз...до към не знам...две и половина години... но нашето беше само повивалника, без стойки, шкафове или нещо си там...мятах го на спалнята и дечко отгоре, той заставаше съвсем мирен, защото знае какво правим там и това е....

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Още го ползвам и не виждам как мога да се оправя без него. И мойте са въртят, но като застана отпред няма къде да паднат. Естествено не ги оставям сами на повивалника никога.

# 5
  • Мнения: 9 481
Нашият е цял бебешки шкаф..дължината му е 80см; по спомени съм го ползвала с баткото до към годинка..сега ще видим тепърва Wink

# 6
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Никога не съм ползвала плот за повиване.
Памперси, дрехи, тоалет и всичко останало съм правила на леглото.
Достатъчно голямо е за целта, недостатъка му е само, че е ниско и изисква да се навеждам.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 088
А то не че леглото не върши работа...но е по-неприятно ако бебето свърши някоя работа, докато преобличаш Simple Smile

# 8
  • Мнения: 539
Точно колко не помня,но не беше дълго.До към година.

# 9
  • Мнения: 125
Плотът ми е върху скрин, който е висок 1.20м. Към 5-тия месец малкия стана много шавлив и ме хвана шубето да не се метне долу,та спрях да го повивам там Peace

# 10
  • Мнения: 11 003
Нашето е цял скрин. Не съм ползвала отделен повивалник или подвижен плот. Върху скрина и досега я слагам, когато я преобличам. Така ми е много по-удобно, отколкото да се навеждам и да я гоня из стаята.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Още го ползвам и за голямата. Удобно ми е. Дресирала се е
сама с течение на времето, че това е място за обличане и събличане.
Опасно е за порасналите  бебета, като кълбовидни мълнии са в един
период от време. Приготви си реплики и всяка вечер пускай латерната
 Laughing, защо трябва да стои мирно, как и какво ще правите сега и т.н. до
като проработи.А  може и да не проработи Wink

# 12
  • Мнения: 9 436
Аз не съм купувала плот за повиване!За мен това беше ненужна покупка,но това е лично мое мнение.

# 13
  • Мнения: 1 420
И аз не съм купувала плот, ползвахме само подложка за преобуване  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 005
Удобно ми беше до към 7-8 месеца. После младежа стана неудържим и сега трябва прав да му сменям памперсите. Иначе повивалника върху скрина ми беше идеално като височина. Спести ми сигурно доста болежки в кръста.

Общи условия

Активация на акаунт