Кола маска в София

  • 92 293
  • 212
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Здравейте на всички!Знам, че има много теми по въпроса, но понеже не мога да си намеря свястна козметичка, реших да се обърна към вас.Искам конкретно да попитам за козметичен салон в София(в района на Красно село, Борово, Хиподрума, Бели брези и околните квартали) - дали има някоя добра козметичка, на която кола маската й е на нормална цена...Не разполагам с много финанси, затова питам.Хем да е добра, хем да не взима скъпо.Трудно е да намери човек свястна козметичка.Някои дори предлагат пакети за цяло тяло, за триъгълник и крака или пък нещо друго.Ако можете и това да кажете.Моля ви, ако някой ходи при такава в тези райони, та дори и малко по-далече, да пише.Благодаря предварително!  Simple SmileАко може и адрес да посочите ще е най-добре.

# 1
  • Мнения: 0
Здравей, мога да ти препоръчам моята тя работи с топла кола маска която е много по безболезнена от тази с лентите и с по добър ефект. Намира се в кв. Света Троица  ул. Цар Симеон бл.310 казва се Илияна тел. 0888 955469

# 2
  • Мнения: 355
Горещо с две ръце препоръчвам Здравка (не й знам фамилията  Embarassed) в София - бизнес-сградата срещу ЦУМ - подземен етаж. Преди беше до Натфиз, но се премести. При нея ходим аз, майка ми и сестра ми от 10-на години. Страшно внимателна, и просто добър човек!

Мисля, да пробвам тази година фотоепилация, за да не ходя всеки месец, но който е избрал колата - тази жена ми е станала като приятелка за толкова много години! И най-важното е - работи добре Simple Smile

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 203
Горещо с две ръце препоръчвам Здравка (не й знам фамилията  Embarassed) в София - бизнес-сградата срещу ЦУМ - подземен етаж. Преди беше до Натфиз, но се премести. При нея ходим аз, майка ми и сестра ми от 10-на години. Страшно внимателна, и просто добър човек!

Мисля, да пробвам тази година фотоепилация, за да не ходя всеки месец, но който е избрал колата - тази жена ми е станала като приятелка за толкова много години! И най-важното е - работи добре Simple Smile
Ей, там на мен ми е много удобно. Благодаря за споделеното! Другият месец ще я пробвам. Би ли дала някакви координати. Това е сградата, която има едни стълбички ли е? Отпред, май има магазин за телефони? Какви са цените? С топла кола ли работи?

# 4
  • Мнения: 355
Служебният й номер е 0896290890

Сградата е със сини стъкла, отгоре май пише Прайс Уотърхаус Купърс. За салона се влиза през нещо като гараж точно до главния вход със стъпалата, преди е имало някакъв магазин за дрехи втора употреба и магазин за обувки. Влизаш вътре и одясно е салонът - стъклен е и се вижда - има и фризьорка и маникюристка, но не съм ползвала техните услуги и не мога да ги препоръчам. Знам, че смените на Здравчето са понеделник, сряда и петък.
Ще се радвам да съм помогнала, ако отидеш - пиши после отзив
  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 759
                            Пишете направо и цени. Справям се чудесно сама, но понякога (абе често) мноооого ме мързи и бих се възползвала, ако цената е примамлива.

# 6
  • Мнения: 355
оле, ми аз като така и не запомних кое колко е, май не съм полезна. Общо давам 30 за всичко - крака, триъгълник, мишници, обаче процентно кое колко е  newsm78

# 7
  • Мнения: 2 759
оле, ми аз като така и не запомних кое колко е, май не съм полезна. Общо давам 30 за всичко - крака, триъгълник, мишници, обаче процентно кое колко е  newsm78
                           Цели крака, предполагам?

# 8
  • Мнения: 355
Цели крака, да.

# 9
  • Мнения: 1
В Люлин 1 има една добра козметичка - бл. 027, Бисерка се казва. Работи внимателно ,без да прави синки. Само че е на смени с някаква друга девойка, която на мен лично не ми допада. тел.8246238 козм.студио Грация Simple Smile

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 203
Горещо с две ръце препоръчвам Здравка (не й знам фамилията  Embarassed) в София - бизнес-сградата срещу ЦУМ - подземен етаж. Преди беше до Натфиз, но се премести. При нея ходим аз, майка ми и сестра ми от 10-на години. Страшно внимателна, и просто добър човек!

Мисля, да пробвам тази година фотоепилация, за да не ходя всеки месец, но който е избрал колата - тази жена ми е станала като приятелка за толкова много години! И най-важното е - работи добре Simple Smile
Ей, там на мен ми е много удобно. Благодаря за споделеното! Другият месец ще я пробвам. Би ли дала някакви координати. Това е сградата, която има едни стълбички ли е? Отпред, май има магазин за телефони? Какви са цените? С топла кола ли работи?
Сега се връщам от Здравка. Наистина е много внимателна и слънчева. Първата козметичка, която дооформя нещата и с пинсета  Embarassed. След морето ще отида и за почистване на лице. Освен това ми се струва, че цените са ужасно приемливи. За триъгълник - 10 лв. До сега съм давала 14 лв. до 19 лв. и ми се стори "без пари".

Последна редакция: пт, 16 юли 2010, 11:42 от zvanche

# 11
  • Мнения: 355
Аууу, колко се радвам!!!!  Hug

Много е мила, и внимателно работи!

Супер, че съм успяла да препоръчам някой наистина добър човек, и да си доволна, Звънче!

  bouquet

# 12
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Супер! Успях да се свържа със Здравка, търсих я няколко пъти и не отговори и тъкмо вече си мислех да отида на място да видя и тя ми върна обаждането. Честно казано, останах приятно изненадана. По телефона се държа много любезно. Записах 2 часа при нея (за мен и още един човек) в сряда сутринта.

Като мине, ще пиша отзиви. Simple Smile

# 13
  • софия
  • Мнения: 25 203
Супер! Успях да се свържа със Здравка, търсих я няколко пъти и не отговори и тъкмо вече си мислех да отида на място да видя и тя ми върна обаждането. Честно казано, останах приятно изненадана. По телефона се държа много любезно. Записах 2 часа при нея (за мен и още един човек) в сряда сутринта.

Като мине, ще пиша отзиви. Simple Smile
Аз в петък ходих и за почистване на лице. Потвърждавам предишните си писания. При нея ще ходя за напред!

# 14
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Да докладвам: много доволна останах, някои подкожни косъмчета не се хванаха, но тя каза, че след още 2-3 ходения вече ще са доста намалели и ще е по-добър и резултатът. Но нямах никакви червени точки като след епилатор или някакви други неприятни ефекти.

Ще я препоръчвам и занапред Wink

Общи условия

Активация на акаунт