Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 апр. 2010, 20:09 ч.

Кола маска в София

• 81 407
  • 201
  •   1
Отговори
# 195
Отидох при Тони на място днес, голяма симпатяга е. Записвам си час аз за корем, мишници, интим. При което тя заявява "Аз цял интим не правя, топки и член не пипам. Отпред отзад, да, но не сте гол...."  Напомни ми една моя стара козметичка, която ми правеше всичко, но настояваше да съм с гащи, все едно кой знае какво правим.... Та явно и тази Тони не е моят човек. Продължаваме с търсенето, благодаря ви.

Последна редакция: пн, 15 апр 2019, 17:33 от kevin87

# 196
Здравейте на всички. Прочетох доста добри мнения за Тони и Здравка и имам желание да си запиша час, за да ги изпробвам. Можете ли да ми кажете обаче, дали използват кола маска с ленти или тази другата, която се маха с ръце? Благодаря предварително!

# 197
  • София
Аз само за Тони мога да кажа - използва кола маска с нагревател и отделно за различните зони - използва патрони май се казваха - примерно ако ти е чувствителна,  тя се съобразява с това и използва съответния вид кола маска (поне при мен е било така). Не се маха с ръце, а с еднократни шпатули...въобще всичко е еднократно там с оглед на по-голяма хигиена. Не искам и да помисля за кола маска, която се маха с голи ръце...бррр

# 198
  • София
Не се маха с голи ръце, а ръцете са с ръкавици. Отлепва се с ръце, а не с ленти, това е разликата в двата вида кола маска.

# 199
Отидох при Тони на място днес, голяма симпатяга е.

Здравейте. Можете ли да дадете контакти на Тони?

# 200
Цитат на: lluiza

шандор петьофи 67 до самата витошка. козметичка вася - тел. 0879579723, 0888779723.

[/quote

Здравейте, контактите на Вася актуални ли са?
Благодаря предварително!

# 201
  • Sofia
Цитат на: lluiza

шандор петьофи 67 до самата витошка. козметичка вася - тел. 0879579723, 0888779723.

[/quote

Здравейте, контактите на Вася актуални ли са?
Благодаря предварително!

привет, абсолютно актуални са. продължавам да ползвам услугите й.

Общи условия

Активация на акаунт