Цветна снимка с пълна упойка и спазъм на тръбите-възможно ли е?

  • 4 680
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 613
Моля,някоя от вас,на която са й казали такова нещо,а процедурата е била с пълна упойка,да сподели!Аз правих днес и нарочно с пълна упойка за да избегна спазъма.А ми казаха,че едната ми тръба не пропуска,другата трудно е пропуснала вероятно поради спазъм. И сега съм в чуденка. 

# 1
  • Мнения: 121
От док.Владимиров съм чувала че има такъв феномен, но много рядко.

# 2
  • Мнения: 613
Благодаря ти,вероятно и при мен така се е получило,нищо чудно,понеже на мен все феноменални неща ми се случват в медицината!

# 3
  • София
  • Мнения: 655
Здрасти Ира, има такъв феномен и дано при теб запушването да се е получило от спазъма. На моя приятелка при ЦС й казаха, че само едната й тръба е проходима и тя също имаше съмнение за спазъм, забременя в същия месец! Така че, винаги надежда има!  Hug
При мен пък докато траеше процедурата доктора каза, че само едната работи, пък на снимките след това се видя, че и другата е пропуснала и каза: спокойно, имаш 2 здрави тръби, а пък сегашната ми лекарка каза: имаш проблем с едната...   Confused
Аз обаче си мисля, че щом е пропуснала, значи има шансове....
КЪСМЕТ! Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 3 860
Ира аз правих хидротубация с пълна упойка и нищо не ми пропуснаха тръбите до никъде  Rolling Eyes само матката се е издувала от течността  Rolling Eyes накрая явно доста ме е боляло въпреки упойката съм вдигнала кръвно  Rolling Eyes
После като говорих с лекарката ми да обсъдим резултата каза, че вероятността да е спазъм е минимална  Rolling Eyes а уж хидротубацията е по щадящата процедура  Confused

# 5
  • Мнения: 613
Благодаря ви за включването момичета Hug
То не,че тръбите ще ми трябват,защото отдавна карам само на инвитро.Но просто ми е чудно,как при пълна упойка да получа спазъм?

# 6
  • София
  • Мнения: 3 860
Благодаря ви за включването момичета Hug
То не,че тръбите ще ми трябват,защото отдавна карам само на инвитро.Но просто ми е чудно,как при пълна упойка да получа спазъм?
И аз съм така  Rolling Eyes Ама все се надявам че лекарите са се пообъркали пък видиш ли забременея някои ден и случайно  Whistling
Ей та това да има човек фантазии  Crazy

# 7
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Мисля 4е при пълна упойка, не би трябвало да се полу4и спазъм на тръбите.
След 4 снимки без упойка(поне преди десетина петнайсет  години никой не  слагаШе упойка на снимка на тръби)  диагнозата ми беШе тръби които не пропускат, Дори и един " специалист"  ми каза 4е нямам тръби по рождение.
Половин година след последната снимка ми направиха лапаро.Резултатът една  нормална и една непропускаЩа тръба.Лекарят осъЩествил лапарото ми обясни 4е най вероятно при снимките съм направила спазъм и в резултат на упойката спазъм не се полу4ава.
 

# 8
  • Мнения: 613
Ами точно и аз затова я направих с упойка.Не защото не търпя на болка,а просто не мога да понеса железа и лекар там отдолу.Преди 7г. на 1вата ми ЦС,беше без упойка естествено,в Майчин дом,бях пила един Диазепам преди това и пак ужас,хората се видяха в чудо с мен.Едвам ми сложиха инструментите,вкараха конрастното в-во /при което аз вече бях спокойна и отпусната/и казаха,че сега ще заболи,но нищо не болеше.Снимаха ме и на снимката излезе,че едва ли не нямам тръби,д-ра който я гледаше след това,Филипов,няма да го забравя.Тогава я гледа и ме пита колко аборта съм направила,аз му казах 1, той вика:Аааааааа,поне 3-4 си направила.И това всичкото пред мъжа ми.Представяте ли си какво щеше да стане,ако мъжът ми повярва на него,а не на мен.Ужас!!!
Добре,че съдбата скоро ме срещна с истински лекар,който не повярва на снимката и поиска да направим лапароскопия.Направих,на нея се оказа,че тръбите ми са проходими,само леко са срастнали отвън,но д-ра е изчистил всичко.А всеки знае,че лапарото е с пълна упойка естествено,аз затова си и мислех,че няма начин така да се получи спазъм,но знае ли човек,това си е физиология и понякога нещата не изглеждат логично!   

# 9
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моят опит е от преди пое4е от 14 години,  тогава лежах в отелението за стерилитет в Май4ин дом, и имаШе слу4аи, на моми4ета, на които  е правена пластика отново да се полу4ат срастванияЗатова съветваха вси4ки моми4ета с пластика да не се бавят с бебеправенето.Това разбира се не озна4ава 4е  и при теб са се полу4или....Все пак медицината  доста е напреднала през последните години...
Най добър отговор можеШ да плу4иШ от специалист,  покажи ги и на друг лекар освен и на лекуваЩия.

Общи условия

Активация на акаунт