Отговори
# 15
  • Мнения: 17
Здравейте пак и от мен.
Искам и мен да ме включите в каротеката - термина ми е на 15.10.2010
Да се присъединя и аз към маите на които им се хапват сандвичи тостери - абе всичко което е тестено ми се услажда, но гледам да се ограничавам , че сък качила 3.5кг. - май са малко в повече  Sad.

Искам да ви питам  с какво си мажете корема - мен от една седмица ме е хванал един сърбеж - нещо ужасно и кожата ми е суха а се мажа с едно олио от Германия ми го донесоха специално за бременни, но явно имам алергия към него. Вчера си купих крем на Avent за стрии и май е по-добре. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 186
Може и да сме "дундеещи закръглинки", но пък носим нов живот  baby_neutral

Арим направо ме уби с тва "дундеещи закръглинки", направо ще умра от смях, мн ме кефят хората , които умеят да се подиграват на себе си- аз съм същата Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Ирен мажи мила, с каквото имаш , само да е мазно Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Най-после да ви изчета - от старата тема, сега и от новата!  Hug
Здравейте  и на новите мами!
Новата темичка е много красива,  обаче има един проблем, не знам само при мен ли е или е при всички. Молитвата не се чете изцяло, дясната страна на текста е отрязана.   bouquet
Milla Elaine , доколкото си спомням, май че масажите не се препоръчват на бременни.
Веселина, радвам се, че вече не те болят краката.
Арим, аз ще ходя на изследване БХС + 3д ехограф за 100 лв, обаче в Майчин дом цената на двете е 72 лв. Явно на различните места е различно. Ранното БХС е между 11-13 седмица, така че има време, може да се оправят формалностите при теб и да си минеш по ЗК.
Видях, че коментирате за витамините по-напред. Аз пих Матерна с първата бременност, струваха ми се ужасно неприятни тези големи хапове и ми се гадеше от тях. Но за себе си съм решила, че сега живот и здраве пак ще пия витамини. Колкото и плодове и зеленчуци да приемам, в тях една ли има кой знае какво в днешно време. А след първата бременност не ми падаше косата, отдавам го на витамините.
Не съм, а опитвала ли си с овес, мед и прясно топло мляко против подуването?

Май че аз съм най-кръглата от всички ви....  Blush Ама какво да се прави...


# 18
  • Мнения: 206
Хайде цоп и аз в новата темичка  Hug

Относно фолиевата киселина - на мен тук ми казаха да я пия до 12 г.с, но ще ми останат от последната опаковка та се чудя  Thinking обаче прочетох някъде, че прекаляването с нея не било хубаво и приемането и в по-напреднала бременност може да довлече астма на малкото човече.
Купих си бебешко олио на Джонсън с лайка да се мажа. Обаче ме е страх да си мажа корема... за сега само бедрата и гърдите, че започна и мен доста да ме сърби кожата. Иначе тук и без това водата е доста гадна (не се пие от чешмата), пълна с варовик, та и без това доста изсъхва кожата, но досега се мажех с разни нормални овлажняващи лосиони за тяло.
Дайте съвет дали мога да си мажа и корема с това олио.

# 19
  • София
  • Мнения: 483
Lady V, много ми харесва новата визия на първа страничка, браво!   bouquet И бебчовците, а най-много харесвам коремчето с краченцето  Hug Но и при мен има този проблем с молитвата - дясната страна е отрязана малко.
За витамините и аз съм категорична, че няма да мина без. Не стига, че съм ви леля тук на всички, ами и най-безсрамно пуших до последния момент и ги спрях чак когато видях двете чертички  Twisted Evil Сега имам гузна съвест към бебчо и ако ми кажат л.....но да изям, ще изям  hahaha
Milla Elaine, освен плуването, всички останали SPA-процедури и на мен ми се виждат неподходящи за бременни.
Не съм, при мен коремчето само някак се регулира. Вечер пия чаша топло мляко с мед и това е, нищо друго не правя. Засега съм го докарала до честота през ден. Преди ядях и пиех всичко, каквото се сетя че е разхлабващо и не ходех по 4-5 дена.
tini_pini , така ми дойде докато пишех, но признавам че и на мен ми харесва  Simple Smile
Iren-B, ако ми е вярна сметката ти ще си 100-тната бремелинка в групичката. Ще трябва да почертиш  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 270
Запис и от мен.  Flutter

И аз имам необяснимо влечение към всякакви сандвичи, пици, дюнери и др. теста, а преди не ги ядях изобщо. Манджа не ща да видя, камо ли да ям. Шоколад хапвам насила, а преди ядях по една кутия бонбони на ден.
Изобщо вкусът ми много се промени, и то много нездравословно.  Whistling

Милла, спа процедури и масажи-  Naughty. Аз специално питах лекарката , защото ми предстои малка почивка в Сандански, но ми  беше казано дори и топлия басейн да избягвам. Всичко може да предизвика контракции.  Явно само масаж на лицето ще си правя.  Laughing

Фолиевата аз не мисля да я спирам, защото тя помага и срещу анемия при бременни, а не е опасна, защото е водноразтворим витамин и не се нартупва в организма.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 707
Milla Elaine,ей сега идвам от Кентъки Blush Mr. Green
Постоянно ми се яде или Кентъи или Макодналдс,дюнери пици и ей все такива неща! ooooh!

Качих малко пазар и пак излизаме на вън!  Crazy Party Crazy

РАди,а така маникюрче жива да те ожали човек! Hug Heart Eyes

Лейди,заглавието както и темата е страхотна!  bouquet  bouquet  bouquet

Зеленоочка,аз също смятах да пия фолиева даже докто кърмя но сега с тези витамини евентуално ще я спра след 2,3 седмици!

Ади,мисля,че можеш да се мажеш с това олио! Peace

ХАйде до после! Hug

# 22
  • Мнения: 206
Издирвам Orchids Flower, видях я в албума и мисля, че я познавам, но не съм я срещала да пише във форума. Моля да ми пише на ЛС

# 23
  • София
  • Мнения: 119
Привет и от мен в новата тема. Hug
При мен нищо ново и затова само чета и не пиша. Бавно но славно дебелея и определено вече си ми личи коремчето.
Аз фолиевата ще си я допия още месец време имам, доки каза да не я спирам.
На консултация съм чак на 26 април и вече нямам търпение да видя бебчето и евентуално да разбера пола.
За сега мисля, че е момче но ще видиме на 26-ти.
Относно хапването и мен ме тегли към тестените храни, на какво ли ще заприличам  ooooh!
Добре дошли на новите мами и лека бременност.
Аз излизам малко на разходка, лека вечер на всички.

# 24
  • Мнения: 0
Стига с тези сандвичи,кентъкита и т.н. Тука има бременни жени  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 5 707
Ние се прибрахме окончателно за днес! Party
Започна да подухва и ми стана хладничко!
Скоро всички ще знаем какво ще си имаме Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 25
Цоп в новата тема  Party, поздравления за Лайди   bouquet тази снимка с малкия разбойник дето се опитва да излезе от корема на майка си с ритник винаги много ме е кефила  Crazy.

Tina_N - аз миналата есен записах една магистратура в Икономическия и сега много ме мързи да чета, не ми отваря и това си е  ooooh! и то при положение, че не ходя на работа (дано тоя мързел да е от бременността  Mr. Green)

Сега да видя какво сте писали в новата темичка  Blush.

# 27
  • Мнения: 66
Здравейте  на вси4ки в новата тема ,
моят термин е на 09.10.2010 може ли да ме пишете в картотеката?

# 28
  • Мнения: 486
Честита ни нова тема!Само хубави новини да пишем в нея!

В албума не открих този с коремчета  newsm78 ?

Помогнете с линийката ми-от седмица забелязвам ,че с по един ден назад ме дава и я коригирам.Днес пак е ден назад ,защо се получава така?

# 29
  • Мнения: 206
Коремчетата са на 2-ра стр. . Начална снимка е едно голямо коремче към края на бременността  smile3525
приятно гледане Peace

Общи условия

Активация на акаунт