Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 4 авг. 2004, 14:23 ч.

Черен списък - гр.София

• 856 891
  • 3 005
  •   1
Отговори
# 3 000
Скоро имаше друг случай по телевизията и надълго и широко се видя че освен некомпетентни са и нагли (за паднал пред болницата пациент след изписване се наложило да звънят на 112, защото не искали да го приемат обратно..)
Този случай беше в друга болница - 5-та градска.

# 3 001
  • софия
Скоро имаше друг случай по телевизията и надълго и широко се видя че освен некомпетентни са и нагли (за паднал пред болницата пациент след изписване се наложило да звънят на 112, защото не искали да го приемат обратно..)
Цитат
на около 200 метра от Националната кардиологична болница
https://www.facebook.com/teodor.ivanov.520357/posts/701887593562811
Това е бившата на Чирков нали?
Казват, че там били най добрите кардиолози.
Да не би да сте го закарали в спешния кабинет? Там е различно...
Не, на Чирков е „Света Екатерина“.

# 3 002
  • София
Сигурно вече е в списъка - Трета градска болница, София. Тъй нагло нареченият "Национален Кардиологичен Център".... Водиме им спешно пациент с инфаркт, а те му слагат диагноза "здраво сърце" и го изписаха. Избягвайте по възможност, там са страшно некомпетентни!! Скоро имаше друг случай по телевизията и надълго и широко се видя че освен некомпетентни са и нагли (за паднал пред болницата пациент след изписване се наложило да звънят на 112, защото не искали да го приемат обратно..)
Падналият човек беше пред Пета градска.

# 3 003
  • СОФИЯ
Цитат
на около 200 метра от Националната кардиологична болница
https://www.facebook.com/teodor.ivanov.520357/posts/701887593562811
Това е бившата на Чирков нали?
Казват, че там били най добрите кардиолози.
Да не би да сте го закарали в спешния кабинет? Там е различно...
Не, на Чирков е „Света Екатерина“.

Преди Света Екатерина, Чирков практикуваше в Трета градска.

# 3 004
Това са пълни глупости за др.Анита Гановска,следеше ми първата бременност,сега и втората ми следи,изключително добър човек и специалист. Отношението й  към пациентите е прекрасно и винаги е отговаряла изчерпателно  на въпросите,каквито и да са били,никога не се е държала надменно или да е крещяла,това е много лоша клевета,др.Гановска е много добър човек и специалист!

# 3 005
Това са пълни глупости за др.Анита Гановска,следеше ми първата бременност,сега и втората ми следи,изключително добър човек и специалист. Отношението й  към пациентите е прекрасно и винаги е отговаряла изчерпателно  на въпросите,каквито и да са били,никога не се е държала надменно или да е крещяла,това е много лоша клевета,др.Гановска е много добър човек и специалист!
Аз съм на същото мнение. На мен ми прави операция и съм изключително доволна. Много добър специалист и на първо място човек!

Общи условия

Активация на акаунт